u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 22.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
13:00
08:00
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Arrangering gr. UMK, UML + LLP
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4MAR150_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
09:55
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MAR150_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
10:50
10:05
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
10:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MAR150_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
11:45
11:00
Reservert
Linda Kristengård
12:00
11:00
Reservert
Sara Rose Zadig
13:00
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Arrangering gr. UMD + UMLO
Tore Wilhelm Aas
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Samling
Turid Løyte Harboe
Kullets time
12:55
12:30
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
Reservert
Maylen Rusti
16:15
13:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:45
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
Reservert
Sara Rose Zadig
17:00
15:00
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Tore Wilhelm Aas
16:35
15:50
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 23.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Sara Rose Zadig
11:40
09:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
Reservert
Linda Kristengård
12:00
10:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
11:45
10:50
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Reservert
Styrkår Dramstad
12:30
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MPJ100_2024 VÅR
John Børge Askeland
13:50
12:10
Rak Marie Hatløy
14:35
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
13:15
12:30
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:45
13:05
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
17:00
15:30
4ARR300_2024 VÅR
Tore Wilhelm Aas
Gjennomspilling av oppgaver med strykere.
21:00
17:00
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 24.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
IT
16:00
08:00
Reservert
IT
16:00
08:00
Avdelingsmøte
11:00
09:00
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
ØKAD201_1_2024_VÅR_1
Daniel Muluwork Atsbeha
15:00
09:15
Interpret
12:45
09:30
4HINS101_2023 HØST
Individualundervisning
Inge Andreas Jacobsen
11:45
10:00
HSM211_2024 VÅR
Chris Wales
13:30
10:00
4HINS101_2023 HØST
Individualundervisning
Christian Ingebrigtsen
16:00
10:00
Reservert
Linda Kristengård
12:15
11:15
Kapellsamling
12:10
11:45
4HINS101_2023 HØST
Individualundervisning
Inge Andreas Jacobsen
16:00
12:10
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
Drift
Soul children
21:25
17:00
Adama
20:00
17:30
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 25.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
IT
16:00
08:00
Reservert
IT
16:00
08:00
Reservert
Elise V. Johannessen
15:00
08:30
Samling
Samling med KRLE2-klassen før ekskursjon til Historisk Museum (6 studenter + Per Reinert Eriksen)
10:30
09:00
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
10:50
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
11:45
09:10
4MID100_2024 VÅR
Bernt Rune Stray
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
09:10
4UM100_1_2023_HØST_2
Henning Waaler Kemp
11:45
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
4BLBAB-E_2024 VÅR
Undervisning
Natalia Alfarnes
14:10
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe A
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
Interpret
15:30
12:10
Reservert
orgelundervisning
16:00
12:10
HSM204_1_2023_HØST_1
13:45
12:15
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
HSM204_1_2023_HØST_1
15:15
13:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 26.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Sæbjørg Hageberg Kjeka
11:45
09:00
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe B
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
10:50
09:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
Sangtimer
12:20
10:30
HSM210_1_2023_HØST_1
Geir Thompson
15:00
12:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe C
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
13:50
12:10
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Sæbjørg Hageberg Kjeka
14:00
12:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:55
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
Reservert
Sara Rose Zadig
16:00
13:30
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lør. 27.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Soul children
18:35
11:55
u 18
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 29.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Storsalen eksamen
16:00
07:55
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:30
Reservert
Elise Johannessen
15:00
09:00
4MGL1PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
11:45
09:10
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
HSM204_1_2023_HØST_1
13:20
12:10
4MSEN300_2023 HØST
Henning Waaler Kemp
13:15
12:30
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
14:00
13:15
HSM204_1_2023_HØST_1
14:35
13:20
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 18
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 30.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Ellef F. Gjelstad
12:00
08:00
Eksamen
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Anna Nøkland
14:00
09:00
Reservert
Torstein Hestnes
15:00
09:00
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnveig Toft Bjørndal
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
ØKAD201_1_2024_VÅR_1
Daniel Muluwork Atsbeha
15:00
09:15
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
Samspill for laptop/musikkprod
Vegard Waske
16:00
10:00
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
Masterclass urm1/mml1/mml2
14:30
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
u 18
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 1.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Asle Bråthen
15:00
09:00
Tone Ophus
11:45
09:10
Reservert
Lars Hagir Kvindesland
18:00
10:00
Kapellsamling
12:10
11:45
u 18
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 2.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Storsalen eksamen
16:00
07:55
Undervisning
Reservert for Jan A. VIT301
12:00
09:00
4MGL5PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4VUBE1TB-UD_2024 VÅR
Samling
16:00
10:00
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Møte
Ingfrid Mattingsdal Thorjussen
Boklansering v/Ingfrid
14:00
12:00
Reservert
orgelundervisning
16:00
12:10
Møte
Infomøte v/Torunn Sæther
15:00
12:30
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
Interpret for laptop/mus.prod.
Vegard Waske
16:00
13:00
4HINS100UMK_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1-2
4UMLO100_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1-2
4UMLO100_2023 HØST
Huskonsert
Sandra Borøy
22:00
16:00
u 18
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 3.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Undervisning
Reservert for Jan A. VIT301
13:00
09:00
Reservert
Elise Johannessen
14:00
09:00
4VUBE1TB-UD_2024 VÅR
Samling
15:00
09:00
4MGL1MA102_2024 VÅR
Undervisning
Jørgen Sjaastad
11:45
09:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
Møte
Utreiseseminar v/Torunn Sæther
14:00
11:30
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:55
u 18
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lør. 4.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 19
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 6.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
Reservert
Elise Johannessen
14:00
09:00
Reservert
IT
16:00
09:00
Reservert
IT
16:00
09:00
Reservert
Asle Bråthen
17:00
09:00
4MGL5PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
13:50
12:10
4MGL1PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
14:45
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 19
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 7.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:00
08:00
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL5NO103_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
12:55
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
11:45
10:50
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 19
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 8.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Storsalen eksamen
16:05
08:00
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
11:35
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
Reservert
Forskergruppe v/Vegard Schow
12:30
09:15
Campusmøte
14:30
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
u 19
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 9.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kapellsamling
12:10
11:45
u 19
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 10.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Elise Johannessen
14:00
09:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
u 19
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lør. 11.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 13.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
4MGL1PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
11:45
09:10
4MGL1PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
14:30
10:40
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL5PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
14:45
12:10
4MGL5PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
14:45
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 14.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Elise Johannessen
14:00
09:00
4MGL1VIT301_2024 VÅR
4MGL5VIT301_2024 VÅR
4MGL5VIT301_2024 VÅR
Eksamensseminar
Endre Knudsen
Jan Almäng
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MGL1PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
Informasjonsmøte punktpraksis
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Marianne Ramirez
12:45
12:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 15.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Tone Ophus
11:45
09:10
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
Kapellsamling
12:10
11:45
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 16.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Eget bruk
15:55
06:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Drift
Misjonssalen eget bruk
18:00
08:00
Drift
Stein astrup med band
20:40
08:00
Reservert
IT v/Albert
16:00
09:00
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
14:45
09:10
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
11:50
10:15
Kapellsamling
12:10
11:45
4HINS101_2023 HØST
Fremføring
Sandra Borøy
Fremvisning av studiosamspill-låter.
13:50
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
14:10
12:10
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 17.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Eget bruk
15:55
06:00
Drift
Stein astrup med band
00:00
06:00
Drift
Misjonssalen eget bruk
18:00
08:00
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lør. 18.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 20.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 21.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Tone Ophus
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
Kode | Navn |
4ARR300_2024 VÅR | Arrangering for strykekvartett |
4BIS100_2023 HØST | Biinstrument Sang I |
4BLBAB-E_2024 VÅR | Bacheloroppgave |
4BLKO4AB-E_2024 VÅR | KO4 Natur, helse og rørsle |
4GEH100_2023 HØST | Gehørtrening I |
4GEH201_2023 HØST | Gehørtrening II |
4HGA100_2023 HØST | Harmonilære, gehør og arrangering |
4HINS100UMK_2023 HØST | Hovedinstrument I Korledelse |
4HINS101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4HINS401R_2023 HØST | Hovedinstrument IV, rytmisk |
4KOR100_2023 HØST | Korledelse I |
4MAR150_2023 HØST | Innføring i arrangering |
4MGAI300_2023 HØST | Gehørbasert akkompagnement og improvisasjon |
4MGL1KRLE200_2024 VÅR | Kristendom, religion, livssyn og etikk 2 1-7 Fellesdel |
4MGL1KRLE213_2024 VÅR | KRLE 2 1-7 Nyreligiøsitet og media |
4MGL1MA102_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 2 1-7 |
4MGL1MA204_2024 VÅR | Matematikk 2, 3. studieår 1-7 |
4MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
4MGL1NO201_2024 VÅR | Norsk 2, 1-7 |
4MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
4MGL1PR3_2023 HØST | Praksis 3. studieår, 30 dager |
4MGL1PR4_2023 HØST | Praksis 4. studieår, 25 dager |
4MGL1VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
4MGL5KRLE200_2024 VÅR | Kristendom, religion, livssyn og etikk 2 5-10 Fellesdel |
4MGL5KRLE213_2024 VÅR | KRLE 2 5-10 Nyreligiøsitet og media |
4MGL5KØ201_2024 VÅR | Kroppsøving 2 5-10 |
4MGL5MA103_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 3 5-10 |
4MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
4MGL5MU101U_2023 HØST | Musikk 1 5-10 |
4MGL5NA201_2024 VÅR | Naturfag 2 5-10 |
Kode | Navn |
4MGL5NO103_2024 VÅR | Norsk 1, modul 3 5-10, Praktisk språk- og tekstarbeid 1 |
4MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
4MGL5PR3_2023 HØST | Praksis 3. studieår, 30 dager |
4MGL5PR4_2023 HØST | Praksis 4. studieår, 25 dager |
4MGL5SA201_2024 VÅR | Samfunnsfag 2 5-10 |
4MGL5VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
4MHI101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4MHI200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4MHI300_2023 HØST | Hovedinstrument III |
4MID100_2024 VÅR | Identitet og bransjekunnskap |
4MLS150_2023 HØST | Låtskriving |
4MPD101_2024 VÅR | Musikkproduksjon Ia |
4MPJ100_2024 VÅR | Improvisasjon |
4MSEN300_2023 HØST | Metodisk samspill og ensembleledelse |
4UM100_1_2023_HØST_1 | 4UM100 Hovedinstrument I - MML |
4UM100_1_2023_HØST_2 | 4UM100 Hovedinstrument I - UMD |
4UM200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4UM300R_2023 HØST | Hovedinstrument III, rytmisk |
4UMLO100_2023 HØST | Utøvende hovedområde I |
4VUBE1TB-UD_2024 VÅR | Begynneropplæring 1, emne 2: Tilpasset begynneropplæring |
Gruppe A | Gruppe A |
Gruppe B | Gruppe B |
HSM126_1_2024_VÅR_1 | HSM126 Inn. stat. m/for.met - Oslo |
HSM204_1_2023_HØST_1 | HSM204 IDA2 - Oslo |
HSM205_1_2024_VÅR_1 | HSM205 Grunnleggende bedriftsøkonomi 2 - Oslo |
HSM210_1_2023_HØST_1 | HSM210 IDA 3 - Oslo |
HSM211_2024 VÅR | Bacheloroppgave |
ØKAD201_1_2024_VÅR_1 | ØKAD201 Matematikk for økonomer i Oslo |
Endret de siste 2 dagene.