u 13
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 25.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 13
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 26.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
u 13
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 27.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 13
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 28.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 13
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 29.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 14
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 1.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 14
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 2.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4ARR300_2024 VÅR
Gruppe 1
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
Opptak Musikk
12:00
09:00
Opptak Musikk
12:10
09:00
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Hamid Shegarfi
11:45
09:10
Møte - konspirasjonsteorier
12:00
09:10
4BLKO6AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Natalia Alfarnes
14:50
09:10
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A-B
Gruppe A-B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4ARR300_2024 VÅR
Gruppe 2
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4HINS100UMK_2023 HØST
Linda Kristengård
11:45
10:05
4ANR300_2023 HØST
Vegard Waske
11:45
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
11:45
10:50
Kapellsamling
12:10
11:45
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MPJ100_2024 VÅR
John Børge Askeland
13:50
12:10
Rak Marie Hatløy
14:35
12:10
Kristian Grostad
14:45
12:30
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
Øystein Røynesdal
15:00
12:30
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:45
13:05
Reservert
Lars Hagir Kvindesland
17:00
13:50
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
u 14
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 3.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
4MGL1PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
Kullets time
Bjørghild Kjelsvik
09:00
08:30
Opptak Musikk
16:00
09:00
Opptak Musikk
16:00
09:00
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:05
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
4BLKO6AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Natalia Alfarnes
14:50
09:10
Interpret
12:45
09:30
4TEOL140_2024 VÅR
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
10:05
Opptak Musikk
17:00
11:30
Kapellsamling
12:10
11:45
Reservert
Ellef Fange Gjelstad
16:00
12:00
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
Studentstyrte timer
13:50
12:10
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
Kristian Gamborg
23:00
16:30
u 14
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 4.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
4MID100_2024 VÅR
Bernt Rune Stray
09:55
08:15
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MUH201_2024 VÅR
Ivar Smørgrav
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4BLKO6AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Natalia Alfarnes
14:50
09:10
4BLBAB-E_2024 VÅR
Undervisning
Natalia Alfarnes
15:00
09:10
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
11:30
09:30
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4BIP201_2023 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4GTP101_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe A
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4MHIF300_2023 HØST
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
14:00
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
Interpret
15:30
12:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
14:10
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
12:55
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Praksismøte
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Marianne Ramirez
15:00
13:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
13:50
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
u 14
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 5.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
Studentstyrte timer.
17:30
08:15
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:00
08:30
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe B
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
10:50
09:10
4MGL5NO201_2024 VÅR
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4BLKO6AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Natalia Alfarnes
14:50
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
10:30
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
John Christer Vesttun
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe C
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
12:55
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:55
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Hamid Shegarfi
15:40
13:00
4MGL5NO201_2024 VÅR
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
14:45
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
13:50
Musikkavdelingen
Solveig Lindheim
16:00
14:15
u 15
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 8.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Arrangering gr. UMK, UML + LLP
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MAR150_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
09:55
09:10
4MLE150_2024 VÅR
Wetle Holte
10:50
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
Marie P. Frostlid
15:40
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
09:15
4MGL1PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
Profesjonsdag
15:00
10:00
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Møte
Profesjonsdag
15:00
10:00
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MAR150_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
10:50
10:05
4BIP100_2023 HØST
Gruppe D
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
4MAR150_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
11:45
11:00
4BIP100_2023 HØST
Gruppe E
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Arrangering gr. UMD + UMLO
Tore Wilhelm Aas
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
13:50
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
14:45
12:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
14:10
12:30
HSM210_1_2023_HØST_1
Vegard Holm
15:05
12:30
4MSEN300_2023 HØST
Henning Waaler Kemp
15:30
12:30
4ANR300_2023 HØST
Vegard Waske
16:30
13:00
4BIP100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gruppe F
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
Reservert
Arne Kristian Skagen
20:00
16:00
u 15
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 9.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4BIP100_2023 HØST
Gruppe A
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
Eivind Holsbrekken
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
15:05
09:10
Marie P. Frostlid
15:40
09:10
4MGL1PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
Profesjonsdag
15:00
10:00
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Møte
Profesjonsdag
15:00
10:00
4BIP100_2023 HØST
Gruppe B
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4ANR300_2023 HØST
Vegard Waske
11:45
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
11:45
10:50
4BIP100_2023 HØST
Gruppe C
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MPJ100_2024 VÅR
John Børge Askeland
13:50
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
13:50
12:10
Rak Marie Hatløy
14:35
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
14:45
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Alette Aasvold Rolland
14:45
12:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
14:10
12:30
Kristian Grostad
14:45
12:30
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
u 15
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 10.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
HSM125_1_2024_VÅR_1
Hermund Adler Haaland
17:00
08:00
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4MGL1MA102_2024 VÅR
Undervisning
Jørgen Sjaastad
11:45
08:15
Reservert
Forskergruppe v/Vegard Schow
11:00
09:00
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:10
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
Eivind Holsbrekken
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
ØKAD201_1_2024_VÅR_1
Daniel Muluwork Atsbeha
15:00
09:15
Interpret
12:45
09:30
4HINS101_2023 HØST
Individualundervisning
Christian Ingebrigtsen
16:00
10:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
13:50
12:10
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
u 15
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 11.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
HSM125_1_2024_VÅR_1
Hermund Adler Haaland
17:00
08:00
4MID100_2024 VÅR
Bernt Rune Stray
09:55
08:15
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Møte
Astrid Haugestad
Kullets time
09:45
09:00
4MUH201_2024 VÅR
Ivar Smørgrav
11:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
11:45
09:10
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
4MGL5PR2_2023 HØST
Undervisning
Kurs i akademisk skriving
15:00
10:00
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Undervisning
Profesjonsdag
15:00
10:00
4UM100_1_2023_HØST_2
Henning Waaler Kemp
11:45
10:05
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
11:45
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4BIP201_2023 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe A
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4MGL1DIP_2023 HØST
4MGL5DIP_2023 HØST
4MGL5DIP_2023 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
14:45
12:10
4RELPED120_2024 VÅR
Undervisning
Stephen Affleck Reid
14:45
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
Interpret
15:30
12:10
u 15
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 12.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:00
08:00
4MGL5DIP_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
GRUPPE 2
10:50
08:15
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
17:30
08:15
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
09:00
08:30
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
Møte
Kathrin Liselott Storebø
Kullets time
09:45
09:00
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe B
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
10:50
09:10
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
4MGL5PR1_2023 HØST
Undervisning
Kurs i akademisk skriving
15:00
10:00
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Undervisning
Profesjonsdag
15:00
10:00
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4MGAI300_2023 HØST
Ole Kristian Kogstad
11:45
10:30
Drift
misjonssalen eget bruk
18:00
11:55
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
John Christer Vesttun
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe C
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
Vokalgruppe
Sandra Borøy
13:50
12:10
4MGL1DIP_2022 HØST
Undervisning
Erle Slagsvold
GRUPPE 1
14:45
12:10
u 16
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 15.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Eksamensforberedelse
Turid Løyte Harboe
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnveig Toft Bjørndal
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MGL1PE102_2024 VÅR
Undervisning
Anne Lene Bakke Toppe
12:55
09:10
4MGL5PE102_2024 VÅR
Undervisning
Marit Myklebust
12:55
09:10
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
10:50
10:05
4MUS520_2024 VÅR
Ole Fredrik Norbye
15:00
10:05
4BIP100_2023 HØST
Gruppe D
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Sandra Borøy
11:45
11:00
HSM204_1_2023_HØST_1
13:20
12:00
4BIP100_2023 HØST
Gruppe E
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Eksamensseminar
Undervisningsrom 104, Staffeldtsgate
Turid Løyte Harboe
13:50
12:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Eksamensseminar
Undervisningsrom 104, Staffeldtsgate
Turid Løyte Harboe
13:50
12:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Eksamensseminar
Undervisningsrom 104, Staffeldtsgate
Turid Løyte Harboe
13:50
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnveig Toft Bjørndal
14:45
12:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
14:10
12:30
Reservert
Maylen Rusti
16:15
13:00
4BIP100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gruppe F
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
HSM204_1_2023_HØST_1
14:35
13:20
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
Samling
Reservert for Jan A. VIT301
16:00
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
Reservert
Arne Kristian Skagen
21:00
16:00
u 16
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 16.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4ARR300_2024 VÅR
Gruppe 1
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4MGL5SA-M_2023 HØST
Masterseminar
Kari-Mette Walmann Hidle
14:00
09:00
4BIP100_2023 HØST
Gruppe A
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4MGL5NO103_2024 VÅR
Undervisning
11:45
09:10
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnveig Toft Bjørndal
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
13:55
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
15:05
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MUS502_2024 VÅR
Interpret
Ole Fredrik Norbye
16:00
10:00
4BIP100_2023 HØST
Gruppe B
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4ARR300_2024 VÅR
Gruppe 2
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
11:45
10:50
4BIP100_2023 HØST
Gruppe C
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MGL5NO103_2024 VÅR
Undervisning
13:50
12:10
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MPJ100_2024 VÅR
John Børge Askeland
13:50
12:10
Rak Marie Hatløy
14:35
12:10
4MGL5NA201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnveig Toft Bjørndal
14:45
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
Reservert
Arne Kristian Skagen
21:00
16:00
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
u 16
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 17.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Knut Holter
16:00
08:00
Samling
Reservert for Jan A. VIT301
12:00
09:00
4MGL5SA-M_2023 HØST
Masterseminar
Kari-Mette Walmann Hidle
14:00
09:00
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Undervisning
Gunnar Haaland
11:45
09:05
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
11:45
09:10
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
Zoom, Staffeldtsgate
11:30
09:30
Interpret
12:45
09:30
4MUS550_2024 VÅR
Ole Fredrik Norbye
16:00
10:00
4MUS502_2024 VÅR
Sidsel Endresen
Ole Fredrik Norbye
16:00
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
13:50
12:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Seminar
Undervisningsrom 104, Staffeldtsgate
Gunnar Haaland
14:45
12:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Seminar
Undervisningsrom 104, Staffeldtsgate
Gunnar Haaland
14:45
12:10
4MGL1PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
4MGL5PE201_2024 VÅR
Seminar
Undervisningsrom 104, Staffeldtsgate
Gunnar Haaland
14:45
12:10
4MGL1PR1_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
4MGL1PR2_2023 HØST
Praksismøte
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Marianne Ramirez
15:30
12:30
4HINS401R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM200_2023 HØST
4UM300R_2023 HØST
Interpret
Jonny Sjo
15:55
12:45
Drift
Soul children
21:25
17:00
u 16
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 18.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
FUM
16:00
08:00
4MGL1PE102_2024 VÅR
4MGL5PE102_2024 VÅR
4MGL5PE102_2024 VÅR
Undervisning
Renate Cecilie J. Vesteraas
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MUH201_2024 VÅR
Ivar Smørgrav
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MGL5KØ201_2024 VÅR
Undervisning
Eivind Holsbrekken
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
4MUS502_2024 VÅR
Ole Fredrik Norbye
11:45
10:00
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
4VUPEDVEI1-1_2023 HØST
Samling
16:00
12:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4BIP201_2023 HØST
Ivar Smørgrav
12:55
12:10
4MGL1PE102_2024 VÅR
4MGL5PE102_2024 VÅR
4MGL5PE102_2024 VÅR
Undervisning
Renate Cecilie J. Vesteraas
13:50
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Kristina Leganger Iversen
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe A
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4RELPED120_2024 VÅR
Undervisning
Stephen Affleck Reid
14:45
12:10
Kapellsamling
15:00
12:10
4HINS100UMK_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
4HINS101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_2
4UMLO100_2023 HØST
Interpret
15:30
12:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
14:10
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
15:40
14:55
Reservert
Arne Kristian Skagen
22:00
15:30
u 16
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 19.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
FUM
14:00
08:00
4MGL1MA102_2024 VÅR
Undervisning
Jørgen Sjaastad
11:45
08:15
Reservert
Marit Myklebust
15:00
09:00
4HGA100_2023 HØST
Gehør UML/UMK
Sandra Borøy
09:55
09:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe B
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
10:50
09:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
4MGL5NO201_2024 VÅR
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
John Christer Vesttun
11:45
10:05
4MUS512_2024 VÅR
Ole Fredrik Norbye
14:45
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
12:55
12:10
4MTGH100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
John Christer Vesttun
13:50
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
12:10
4MPD101_2024 VÅR
Gruppe C
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Vegard Schow
13:50
12:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
13:55
12:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:55
4MGL5NO201_2024 VÅR
Undervisning
Bjørghild Kjelsvik
14:45
12:55
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 22.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
13:00
08:00
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Arrangering gr. UMK, UML + LLP
Tore Wilhelm Aas
09:00
08:15
4MAR150_2023 HØST
Gruppe A
Tore Wilhelm Aas
09:55
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MAR150_2023 HØST
Gruppe B
Tore Wilhelm Aas
10:50
10:05
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
10:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
4BIP100_2023 HØST
Gruppe D
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4HGA100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gehør UMD/UMLO
John Børge Askeland
11:45
11:00
4MAR150_2023 HØST
Gruppe C
Tore Wilhelm Aas
11:45
11:00
4BIP100_2023 HØST
Gruppe E
Ole Kristian Kogstad
12:55
12:10
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Arrangering gr. UMD + UMLO
Tore Wilhelm Aas
12:55
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL1PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
4MGL5PR3_2023 HØST
Samling
Turid Løyte Harboe
Kullets time
12:55
12:30
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
Reservert
Maylen Rusti
16:15
13:00
4BIP100_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
4MGL5MU101U_2023 HØST
Gruppe F
Ole Kristian Kogstad
13:50
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
13:50
13:05
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:45
13:05
4GEH201_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
14:45
14:00
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
15:40
14:55
4HGA100_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
4MAR150_2023 HØST
Fellestime arrangering
Tore Wilhelm Aas
16:35
15:50
u 17
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 23.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
4ARR300_2024 VÅR
Gruppe 1
Tore Wilhelm Aas
09:55
08:15
4BIP100_2023 HØST
Gruppe A
Ole Kristian Kogstad
09:55
09:10
4GEH100_2023 HØST
Gruppe B
John Børge Askeland
09:55
09:10
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Per Reinert Eriksen
11:45
09:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
11:45
09:10
4BIP100_2023 HØST
Gruppe B
Ole Kristian Kogstad
10:50
10:05
4GEH100_2023 HØST
Gruppe C
John Børge Askeland
10:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe A
Gruppe A
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
10:50
10:05
4ARR300_2024 VÅR
Gruppe 2
Tore Wilhelm Aas
11:45
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
4BIS100_2023 HØST
Gruppe B
Gruppe B
Rak Marie Hatløy
Rak Marie Hatløy
11:45
10:50
4BIP100_2023 HØST
Gruppe C
Ole Kristian Kogstad
11:45
11:00
4GEH100_2023 HØST
Gruppe A
John Børge Askeland
11:45
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
13:50
12:10
4MPJ100_2024 VÅR
John Børge Askeland
13:50
12:10
Rak Marie Hatløy
14:35
12:10
4MGL5MU101U_2023 HØST
Tone Ophus
13:15
12:30
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
14:45
13:05
4MHI101_2023 HØST
4UM100_1_2023_HØST_1
4UM100_1_2023_HØST_1
Masterclass vokal
Marie Philstrøm Frostlid
15:40
14:00
4HINS100UMK_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
4KOR100_2023 HØST
Linda Kristengård
17:00
15:30
4ARR300_2024 VÅR
Tore Wilhelm Aas
Gjennomspilling av oppgaver med strykere.
21:00
17:00
Marianne Jørgensen
18:45
17:15
Kode | Navn |
4ANR300_2023 HØST | Artister og repertoar |
4ARR300_2024 VÅR | Arrangering III |
4BIP100_2023 HØST | Biinstrument Piano I |
4BIP201_2023 HØST | Biinstrument Piano II |
4BIS100_2023 HØST | Biinstrument Sang I |
4BLBAB-E_2024 VÅR | Bacheloroppgave |
4BLKO6AB-E_2024 VÅR | KO6 Ledelse, samarbeid og utviklingsarbeid |
4GEH100_2023 HØST | Gehørtrening I |
4GEH201_2023 HØST | Gehørtrening II |
4GTP101_2023 HØST | Gudstjenestepraksis |
4HGA100_2023 HØST | Harmonilære, gehør og arrangering |
4HINS100UMK_2023 HØST | Hovedinstrument I Korledelse |
4HINS101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4HINS401R_2023 HØST | Hovedinstrument IV, rytmisk |
4KOR100_2023 HØST | Korledelse I |
4MAR150_2023 HØST | Arrangering I og II |
4MGAI300_2023 HØST | Gehørbasert akkompagnement og improvisasjon |
4MGL1DIP_2022 HØST | Drama i praksis GLU 1-7 |
4MGL1DIP_2023 HØST | Drama i praksis GLU 1-7 |
4MGL1KRLE200_2024 VÅR | Kristendom, religion, livssyn og etikk 2 1-7 Fellesdel |
4MGL1KRLE213_2024 VÅR | KRLE 2 1-7 Nyreligiøsitet og media |
4MGL1MA102_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 2 1-7 |
4MGL1MA204_2024 VÅR | Matematikk 2, 3. studieår 1-7 |
4MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
4MGL1NO201_2024 VÅR | Norsk 2, 1-7 |
4MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
4MGL1PE201_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 201 1-7 |
4MGL1PR1_2023 HØST | Praksis 1. studieår, 25 dager |
4MGL1PR2_2023 HØST | Praksis 2. studieår, 30 dager |
4MGL1PR3_2023 HØST | Praksis 3. studieår, 30 dager |
4MGL1PR4_2023 HØST | Praksis 4. studieår, 25 dager |
4MGL5DIP_2022 HØST | Drama i praksis GLU 5-10 |
4MGL5DIP_2023 HØST | Drama i praksis GLU 5-10 |
4MGL5KRLE200_2024 VÅR | Kristendom, religion, livssyn og etikk 2 5-10 Fellesdel |
4MGL5KRLE213_2024 VÅR | KRLE 2 5-10 Nyreligiøsitet og media |
4MGL5KØ201_2024 VÅR | Kroppsøving 2 5-10 |
4MGL5MA103_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 3 5-10 |
4MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
4MGL5MU101U_2023 HØST | Musikk 1 5-10 |
4MGL5NA201_2024 VÅR | Naturfag 2 5-10 |
4MGL5NO103_2024 VÅR | Norsk 1, modul 3 5-10, Praktisk språk- og tekstarbeid 1 |
4MGL5NO201_2024 VÅR | Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2 |
Kode | Navn |
4MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
4MGL5PE201_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 201 5-10 |
4MGL5PR1_2023 HØST | Praksis 1. studieår, 25 dager |
4MGL5PR2_2023 HØST | Praksis 2. studieår, 30 dager |
4MGL5PR3_2023 HØST | Praksis 3. studieår, 30 dager |
4MGL5PR4_2023 HØST | Praksis 4. studieår, 25 dager |
4MGL5SA-M_2023 HØST | Masteroppgave i samfunnsfag |
4MGL5SA201_2024 VÅR | Samfunnsfag 2 5-10 |
4MHI101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4MHI200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4MHI300_2023 HØST | Hovedinstrument III |
4MHIF300_2023 HØST | Hovedinstrument fordypning solo |
4MID100_2024 VÅR | Identitet og bransjekunnskap |
4MLE150_2024 VÅR | Live elektronikk |
4MLS150_2023 HØST | Låtskriving |
4MPD101_2024 VÅR | Musikkproduksjon Ia |
4MPJ100_2024 VÅR | Improvisasjon |
4MSEN300_2023 HØST | Metodisk samspill og ensembleledelse |
4MTGH100_2023 HØST | Musikkteori, gehør og harmonilære |
4MUH201_2024 VÅR | Musikkhistorie II |
4MUS502_2024 VÅR | Hovedinstrument B |
4MUS512_2024 VÅR | Semesterprosjekt 1 |
4MUS520_2024 VÅR | Estetikk |
4MUS550_2024 VÅR | Masterprosjekt |
4RELPED120_2024 VÅR | Ledelsesfilosofi |
4TEOL140_2024 VÅR | Teologi for en misjonal kirke |
4UM100_1_2023_HØST_1 | 4UM100 Hovedinstrument I - MML |
4UM100_1_2023_HØST_2 | 4UM100 Hovedinstrument I - UMD |
4UM200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4UM300R_2023 HØST | Hovedinstrument III, rytmisk |
4UMLO100_2023 HØST | Utøvende hovedområde I |
4VUPEDVEI1-1_2023 HØST | Veiledning og ulike veiledningstradisjoner |
Gruppe A | Gruppe A |
Gruppe B | Gruppe B |
HSM125_1_2024_VÅR_1 | HSM125 Entrepr. og innov. - Oslo |
HSM126_1_2024_VÅR_1 | HSM126 Inn. stat. m/for.met - Oslo |
HSM204_1_2023_HØST_1 | HSM204 IDA2 - Oslo |
HSM205_1_2024_VÅR_1 | HSM205 Grunnleggende bedriftsøkonomi 2 - Oslo |
HSM210_1_2023_HØST_1 | HSM210 IDA 3 - Oslo |
ØKAD201_1_2024_VÅR_1 | ØKAD201 Matematikk for økonomer i Oslo |
Endret de siste 2 dagene.