Pågående undervisning.
Tid Emnekode Emne Studieprogram Rom Lærer Kommentar Kart
u 8 Tor. 25.02.2021 u 8
08:00 - 21:00 RES Reservasjon av rom grres A-2.113GR, A-2.114GR Student Kart , Kart
08:15 - 16:00 SYH100_2020 HØST Fagforståelse i grunnleggende sykepleie Sykepleie Kull20, - ØV-254-257, ØV.254-257 Anne Gutteberg
09:00 - 13:00 A-2.047Gr
09:00 - 13:00 A-2.112GR
09:00 - 13:00 A-2.131Gr
09:00 - 12:00 A-3.021Gr
09:00 - 13:00 B-357GR
09:15 - 12:00 JUR220_2021 VÅR Rettskildelære Juridiske fag(juss) Kull20, - A-2.116 Morten Walløe Tvedt
09:15 - 12:00 LOG505_2021 VÅR, LOG505_2021_VÅR_K, LOG505_2021_VÅR_M Innkjøpsledelse og forhandling, Innkjøpsledelse og forhandling(K), Innkjøpsledelse og forhandling(M) BedØk- Kull20, -, Bærekraftig LOG kull19, -, Juss Administrasjon Kull19, -, LOG-SCM Kull20, -, Marin logistikk Økonomi Kull19, -, Petroleumslogistikk Kull19, -, Sjøkrigsskolen Kull 2020, -, ØkAdm Kull18, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.025 Geir Arne Svenning
09:15 - 12:00 LOG734_2021 VÅR Heuristics in Analytics MSc in Logistics Kull20, LA_S, MSc in Logistics Kull20, LA_S_LA, MSc in Logistics Kull20, LA_S_OR A-1.058 Lars Magnus Hvattum
09:15 - 12:00 LOG776_2021 VÅR Economics of Energy Value Chains ISU-Master Autumn20, -, MSc Sustainable Energy Logistics Kull20, - A-2.136 Eivind Tveter, Katerina Shaton
09:15 - 16:00 SCM703_2021 VÅR Applied Supply Chain Management Erfaringsb. master Log Kull20, -, MSc in Logistics Kull20, SCM_S_A B-139, B-140 Erik Langelo Kart , Kart
09:15 - 15:00 SY16-5_2021 VÅR Folkehelse Sykepleie Kull19, - B-135, B-136 Eva Skov Meese, Kristin Margreta Flydahl Næss, Laila Solli Reitan, Tonje Sollid Kart , Kart
09:15 - 14:00 VPL122_2020 HØST Samhandling og velferd Vernepleie Kull20, - B-137 Kristin Elisabeth Juvik
09:15 - 13:15 A-2.041Gr
09:15 - 13:15 A-2.045Gr
09:15 - 12:00 A-2.129GR
09:15 - 13:15 A-2.130Gr
09:15 - 13:15 A-2.132Gr
09:15 - 13:15 A-3.020Gr
09:30 - 13:00 A-2.006Gr
09:30 - 13:15 A-3.022Gr
10:00 - 14:00 B-263GR
10:00 - 14:00 B-355GR
10:15 - 14:15 A-2.046Gr
10:15 - 14:15 B-352AGR
11:45 - 15:30 B-356GR
12:00 - 16:00 A-2.007Gr
12:00 - 16:00 A-2.055GR
12:00 - 16:00 A-2.111GR
12:00 - 16:00 A-2.129GR
12:15 - 14:00 IBE700_2021 VÅR Enterprise Resource Planning Systems (ERP-systems) MSc in Logistics Kull20, LA_S, MSc in Logistics Kull20, SCM_S_I, Master ØkAdm Kull20, -, MasterSOL Kull20, - A-0.070, A-0.071 Bjørn Jæger Kart , Kart
12:15 - 16:00 IDR310_2021 VÅR Prestasjonspsykologi Idrett og Adventure Kull20, -, Juss Administrasjon Kull19, -, Sport Management Kull20, -, ØkAdm Kull18, - A-2.042, A-2.043, A-2.044 Geir Oterhals, Ole Martin Kleivenes Kart , Kart , Kart
12:15 - 16:00 MAT110_2021_VÅR_M Statistikk 1(M) LOG-SCM Kull20, -, Sjøkrigsskolen Kull 2020, -, ØkAdm Kull2020, - A-1.025 Per Kristian Rekdal
12:15 - 15:00 MAT210_2021 VÅR Statistikk II IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull18, -, ØkAdm Kull2019, - A-1.058 Yauhen Maisiuk
12:15 - 15:00 TRA610_2021_VÅR_K Green Logistics(K) Petroleumslogistikk Kull18, - DIGITAL Harald Martin Hjelle
12:15 - 17:00 A-1.020 May Britt Kvam Trekning av praksisplasser, sykepleie
13:00 - 17:00 A-2.006Gr
13:00 - 17:00 A-2.112GR
13:00 - 17:00 B-357GR

  Endret den siste timen.

 
Pågår