Abonnér
 
Gå til forrige dag
Ma  
Gå til neste dag

Pågående undervisning.
Tid Emnekode Emne Studieprogram Lærer Kommentar Kart
u 8 Ma 17.02.2020 u 8
08:15 - 10:00 BØK400_2020 VÅR Finansregnskap 2 Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - Kåre Vågsether, Ruth-Margrete Rørvik
08:30 - 15:00 SY16-3_2020 VÅR Geriatrisk sykepleie Sykepleie Kull19, - Anne Gutteberg Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart , Kart
09:00 - 11:00 SØK200_2020 VÅR Mikroøkonomi LOG-SCM Kull19, - Kjetil Kåre Haugen
09:00 - 13:00
09:00 - 13:00
09:15 - 12:00 ADM205_2020 VÅR Organisasjon 2 BedØk- Kull19, -, Juss Administrasjon Kull18, -, Sport Management Kull17, -, ØkAdm Kull2019, - Ingrid Marie Leikvoll Oskarsson
09:15 - 12:00 SAF112_2019 HØST Samfunnsvitenskapelig metode og statistikk Juss Administrasjon Kull19, -, Statsvitenskap Kull19, - Turid Aarseth, Øivind Opdal
09:15 - 14:15 SS15-4_2020 VÅR Samfunnsvitenskaplige emner Sykepleie Kull18, - Jeanette Varpen Unhjem
09:15 - 13:15
09:15 - 13:15
09:15 - 13:15
09:30 - 13:30
10:00 - 12:00 Møte IT og digitalisering kull19, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT Ketil Danielsen Kullmøte for IT studenter
10:00 - 14:00
10:00 - 14:00
10:15 - 12:00 LOG206_2020_VÅR_M e-Business(M) ISU-Bac Spring 2020, -, IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, ØkAdm Kull18, - Deodat Edward Mwesiumo
10:15 - 15:00 VPL122_2019 HØST Samhandling og velferd Vernepleie Kull19, - Kristin Røvik
10:15 - 13:15
10:15 - 14:15
10:30 - 14:30
11:30 - 15:30
12:00 - 16:00
12:00 - 15:00
12:10 - 14:10
12:15 - 15:00 IDA715_2020 VÅR Discrete Event Simulation ISU-Master Spring20, -, MSc in Logistics Kull19, -, MSc in Logistics Kull19, ISCM Ketil Danielsen
12:15 - 14:00 IDR100_2020 VÅR Idrettens organisering og ledelse I Idrett og Adventure Kull19, -, Sport Management Kull19, - Oskar Solenes
12:15 - 15:00 JUR536_2020 VÅR Rettslære Juss Administrasjon Kull18, -, Regnskap Revisjon Kull17, -, ØkAdm Kull18, - Linda Yvonne Bøyum-Folkeseth
12:15 - 14:00 SCM200_2020_VÅR_M Lager- og produksjonsplanlegging(M) BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull18, - Bård Inge Austigard Pettersen
13:00 - 16:00 IDR810_2020 VÅR Event Organization MSc SportManagement Kull19, -, MasterSOL Kull19, - Birnir Egilsson
13:15 - 15:00 IBE120_2020 VÅR Fra virksomhetsdata til informasjon IT og digitalisering kull19, -, LOG-SCM Kull18, -, Årsstudium IT Kull19, -, Årsstudium IT Kull19, M, Årsstudium IT Kull19, NETT, ØkAdm Kull17, -, ØkAdm Kull18, - Anne Karin Wallace
13:15 - 15:00 SØK200_2020 VÅR Mikroøkonomi ØkAdm Kull2019, - Kjetil Kåre Haugen
13:15 - 17:15
14:00 - 18:00
14:15 - 16:00 SCM200_2020_VÅR_M Lager- og produksjonsplanlegging(M) BedØk- Kull19, -, LOG-SCM Kull19, -, ØkAdm Kull18, - Hjelpelærer
14:30 - 18:30
15:45 - 19:45
15:45 - 19:45
17:00 - 21:00
 
Pågår