v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/8 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/8 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/9 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/9 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, SB-H8, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
15:00
13:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB3, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/9 

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/9 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, KA, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, FL62, FL63, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/9 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/9 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS101, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/9 

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/9 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, KA, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/9 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HA4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/9 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/9 

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/9 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, KE, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/9 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HA4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/9 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/9 

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/9 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/9 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/9 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, KB-4126Bio, Laboration, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
18:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/10 

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/10 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
17:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, SB-L200, SB-L285, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/10 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/10 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS41, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
18:00
08:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/10 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HA4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/10 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HA4, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
17:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/10 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS41, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/10 

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/10 
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HA4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVH12, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
11:45
10:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
09:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS31, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, ML3, ML2, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
17:00
15:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Johanneberg, HC4, Föreläsning, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
17:00
15:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/10 
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, HB1, Övning, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/10 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi, Johanneberg, KS101, Föreläsning, MPBIO-1, MPENM-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, MVF24, MVF25, Datorlaboration, Emil Gustavsson, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
19:00
15:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
MMG621GU, TMA947, Ickelinjär optimering, Olinjär optimering, Euler, MVF31, Lektion, MATGRUND, MPDSC-1, MPENM-1, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
SSY051, Reglerteknik, Johanneberg, Johanneberg, EL41, EL42, Räknestuga, TKAUT-3, TKELT-3, TKTEM-3
11:45
10:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/11 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/11 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/11 

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/11 

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/11 
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/11 

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/11 

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/11 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/12 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/12 

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/12 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/12 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/12 

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/12 
Omtentamensanm
13:00
12:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HA1, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/12 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/12 

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/12 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/1 
Nyårsdagen/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/1 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/1 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn


 
DAT038, Datastrukturer och algoritmer
 
DAT525, Datastrukturer och algoritmer
 
FTF140, Termodynamik och statistisk mekanik
 
FYP300GU, Statistisk fysik
 
KBB032, Biokemi och molekylärbiologi
 
MMG621GU, Ickelinjär optimering
 
MVE370, Matematik och samhälle
 
SSY051, Reglerteknik
 
TDA417, Datastrukturer och algoritmer
 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs
 
TMA947, Olinjär optimering
 
Flera Kurs
 
Information