Begin time 08:00 - 17:00
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 29/8
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.333
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 30/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 31/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 1/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
NAT.D.200
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 2/9
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 3/9
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 4/9
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 5/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.343
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 6/9
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 7/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Supervision
MIT_Place_Övrigt
Eric Andersson
Handledning i datasalarna (MIT.A.136, MIT.A.146, MIT.A.156)
10:00
08:00
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 8/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.323
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 9/9
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 10/9
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 11/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 12/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
NAT.D.270
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 13/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 14/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 15/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
KBF301
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 16/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 17/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 18/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 19/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
NAT.D.250
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 20/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 21/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 22/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
NAT.A1.332
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 23/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 24/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 25/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 26/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.333
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 27/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 28/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Supervision
MIT_Place_Övrigt
Eric Andersson
Handledning på plats via tutorqueue, skriv vart du sitter så kommer jag och hjälper dig.
webapps.cs.umu.se
10:00
08:15
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 29/9
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.323
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 30/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 1/10
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 2/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 3/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.343
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 4/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 5/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Supervision
MIT_Place_Övrigt
Eric Andersson
10:00
08:15
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 6/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.323
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 7/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 8/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 9/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 10/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.343
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 11/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 12/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Supervision
MIT_Place_Övrigt
Eric Andersson
10:00
08:15
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 13/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
TEK.A.346 (TA302)
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 14/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 15/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 16/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 17/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.343
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 18/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 19/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 20/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
MIT.C.323
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 21/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 22/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 23/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 24/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Lecture
NAT.D.250
Map
Suna Bensch
12:00
10:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 25/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 26/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 27/10
CS3: Computations and languages, 5DV208
Examination
ÖP Skrivsal 2
Map
12:00
08:00
CS3: Computations and languages, 5DV208
Papperstentamen
ÖP Skrivsal 2
Map
Yvonne Löwstedt
12:00
08:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 28/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 29/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 30/10
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 12/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 13/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 14/12
CS3: Computations and languages, 5DV208
Omtentamen, papper
Omtentamen
Omtentamen
ÖP Skrivsal 1
Map
Yvonne Löwstedt
12:00
08:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 15/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 16/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 17/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 18/12
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 5/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 6/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 7/6
CS3: Computations and languages, 5DV208
Omtentamen, papper
Omtentamen
Omtentamen
ÖP Skrivsal 5
Map
Yvonne Löwstedt
12:00
08:00
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 8/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 9/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 10/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 11/6
Course name | Course code, Event code |
CS3: Computations and languages | 5DV208, 57240ht22 |