v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Se kommentar
13:00
11:00
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Föreläsning
14:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Föreläsning
17:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Studiebesök
09:15
08:15
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Föreläsning
VvAulan, entré Cressida på baksidan av byggnaden
Peyman Kelk
16:00
13:15
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Grupparbete
18:00
16:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Föreläsning
Farhan Khalid Shah
12:00
10:00
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Studiebesök
14:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Grupparbete
Peyman Kelk
12:00
08:15
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Laboration
Peyman Kelk
17:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Laboration
Peyman Kelk
12:00
09:00
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Peyman Kelk
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Studiebesök
09:00
08:00
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Se kommentar
12:00
09:15
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Farhan Khalid Shah
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Se kommentar
14:30
09:00
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Se kommentar
17:00
15:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Redovisning
BIO.A.206 - Aula Anatomica
Dirk Prüss
11:00
09:00
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Se kommentar
Dirk Prüss
12:45
12:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 31/1
Introduktion till tandläkarutbildningen
3BM009
Tentamen
ÖP Skrivsal 3
Karta
11:00
09:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 3/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
10:00
09:00
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anders Olofsson
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 4/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Jurgen Schleucher
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anders Olofsson
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 5/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
12:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anders Olofsson
16:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 6/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anna Lena Chabes
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Jurgen Schleucher
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 7/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
VvB301
VvB302
VvB302
Lena Lassinantti
12:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
VvB301
VvB302
VvB302
Lena Lassinantti
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 8/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 9/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 10/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
6L J0 Vita labbet
Anna Lena Chabes
Elin Larsson
Lena Lassinantti
Elin Larsson
Lena Lassinantti
12:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
6L J0 Vita labbet
Anna Lena Chabes
Elin Larsson
Lena Lassinantti
Elin Larsson
Lena Lassinantti
16:30
12:45
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 11/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
6L J0 Vita labbet
Anna Lena Chabes
Elin Larsson
Lena Lassinantti
Elin Larsson
Lena Lassinantti
12:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
6L J0 Vita labbet
Anna Lena Chabes
Elin Larsson
Lena Lassinantti
Elin Larsson
Lena Lassinantti
16:30
12:45
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 12/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.440
Anders Olofsson
12:00
09:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.410
Thomas Boren
12:00
09:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 13/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Lars-Anders Carlson
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Jurgen Schleucher
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 14/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
KBE303-Stora hörsalen
Richard Lundmark
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.360
Jurgen Schleucher
15:00
13:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 15/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 16/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 17/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
VvAulan, entré Cressida på baksidan av byggnaden
Anna Lena Chabes
09:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
VvB301
VvB302
VvB302
Lena Lassinantti
12:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 18/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Jurgen Schleucher
12:00
10:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 19/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
VvB301
VvB302
VvB302
Lena Lassinantti
12:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal MIT.A.121
Lars-Anders Carlson
15:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 20/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Lars-Anders Carlson
12:00
09:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 21/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.410
Lars-Anders Carlson
16:00
13:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.440
Jurgen Schleucher
16:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 23/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 24/2
Professionell utveckling
3ME062
FÖRELÄSNING
1D T9 Hörsal B
Dirk Prüss
TERMIN 1
09:00
08:00
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Stefan Björklund
10:00
09:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Stefan Björklund
12:00
10:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 25/2
Introduktion till tandläkarutbildningen
Introduktion till tandläkarutbildningen
Medicinsk biokemi och cellbiologi
Morfologi
Morfologi
Professionell utveckling
Introduktion till tandläkarutbildningen
Medicinsk biokemi och cellbiologi
Morfologi
Morfologi
Professionell utveckling
3BM009
3BM009
3BK014
3BM005
3BM005
3ME062
3BM009
3BK014
3BM005
3BM005
3ME062
HÄLSA PÅ CAMPUS
TERMIN 1
17:00
08:00
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Stefan Björklund
10:00
08:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 26/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
KBE303-Stora hörsalen
Stefan Björklund
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
KBE303-Stora hörsalen
Stefan Björklund
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
VvAulan, entré Cressida på baksidan av byggnaden
Anna Lena Chabes
15:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 27/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NBET.A.101
Stefan Björklund
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NBET.A.101
Stefan Björklund
12:00
10:15
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
17:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 28/2
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Stefan Björklund
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Erik Johansson
12:00
10:15
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
17:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 29/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 1/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.440
Erik Johansson
16:00
13:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.410
Stefan Björklund
16:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 3/3
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
16:00
10:45
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 4/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Dugga
ÖP Skrivsal 1
Karta
12:00
09:00
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
17:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 5/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Richard Lundmark
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 6/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
12:00
10:15
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
17:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 8/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.410
Richard Lundmark
16:00
13:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.440
Thomas Boren
16:00
13:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/3
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
12:00
08:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Thomas Boren
12:00
10:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anders Hofer
12:00
09:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Se kommentar
TERMIN
14:30
13:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anna Lena Chabes
Paulina Wanrooij
Paulina Wanrooij
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Paulina Wanrooij
12:00
10:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 14/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 15/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anna Lena Chabes
12:00
09:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/3
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
17:00
08:00
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Hörsal NAT.D.320
Anna Lena Chabes
12:00
09:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Se kommentar
TERMIN 1
14:30
13:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Se kommentar
TERMIN 1
14:30
13:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
12:00
10:15
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 21/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 22/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
12:00
09:15
Professionell utveckling
3ME062
FÖRELÄSNING
Eva Levring Jäghagen
TERMIN 1
15:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
12:00
10:15
Professionell utveckling
3ME062
Se kommentar
Dirk Prüss
TERMIN 1
16:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
12:00
10:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
12:00
09:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
09:15
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
09:15
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
10:30
09:30
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
10:30
09:30
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
11:45
10:45
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Paulina Wanrooij
11:45
10:45
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 28/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 29/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/3
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per-Arne Oldenborg
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per-Arne Oldenborg
12:00
10:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Richard Lundmark
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Richard Lundmark
12:00
10:15
Professionell utveckling
3ME062
FÖRELÄSNING
1D T9 Hörsal B
Malin Brundin
TERMIN 1
15:00
13:00
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Sara af Bjerkén
17:00
15:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per-Arne Oldenborg
16:00
13:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Sara af Bjerkén
16:00
13:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per Lindström
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per-Arne Oldenborg
15:00
13:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per Lindström
10:00
08:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per Lindström
12:00
10:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
12:00
09:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
15:00
13:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Sara af Bjerkén
12:00
10:15
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Per Lindström
12:00
10:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 11/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 12/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/4
Professionell utveckling
3ME062
SEMINARIUM
Eva Levring Jäghagen
TERMIN 1
12:00
08:00
Professionell utveckling
3ME062
SEMINARIUM
Eva Levring Jäghagen
TERMIN 1
17:00
13:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/4
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anders Hofer
Anders Olofsson
Jurgen Schleucher
Lars-Anders Carlson
Paulina Wanrooij
Sjoerd Wanrooij
Stefan Björklund
Thomas Boren
Anders Olofsson
Jurgen Schleucher
Lars-Anders Carlson
Paulina Wanrooij
Sjoerd Wanrooij
Stefan Björklund
Thomas Boren
11:00
10:00
Medicinsk biokemi och cellbiologi
3BK014
Föreläsning
Anna Lena Chabes
Per Lindström
Per-Arne Oldenborg
Richard Lundmark
Sara af Bjerkén
Per Lindström
Per-Arne Oldenborg
Richard Lundmark
Sara af Bjerkén
12:00
11:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/4
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Zoom
Ludmila Novikova
10:00
09:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Richard Lundmark
12:00
10:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/4
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Mikko Lammi
12:00
09:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/4
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Paul Kingham
12:00
09:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/4
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Paul Kingham
12:00
09:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 2/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 3/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 4/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Sara af Bjerkén
12:00
10:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
14:00
13:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
15:00
14:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
16:00
15:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 5/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Per-Arne Oldenborg
12:00
10:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 6/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Ludmila Novikova
12:00
09:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 7/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Ludmila Novikova
12:00
09:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 8/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Mikko Lammi
10:00
08:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 10/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 11/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Per Lindström
10:00
08:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 12/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Per Lindström
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 13/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Jonas von Hofsten
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 14/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Per-Arne Oldenborg
11:00
09:00
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
10:00
09:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
11:00
10:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
12:00
11:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Jingxia Liu
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 15/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Ana Virel
12:00
10:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 17/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 18/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Jingxia Liu
12:00
09:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 19/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Mikko Lammi
12:00
10:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 20/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
Jingxia Liu
10:00
09:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
Jingxia Liu
11:00
10:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
Jingxia Liu
12:00
11:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 21/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 23/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 24/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 25/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Ludmila Novikova
12:00
09:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 26/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Richard Lundmark
12:00
09:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 28/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Ludmila Novikova
12:00
09:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 29/5
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Sara af Bjerkén
10:00
09:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
UmU Play
Ana Virel
12:00
10:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
Ludmila Novikova
14:00
13:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
Ludmila Novikova
15:00
14:15
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Grupparbete
Grupparbete
Zoom
Ludmila Novikova
16:00
15:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 31/5
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 1/6
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Preparattentamen
Preparattentamen
Zoom
Ana Virel
12:00
08:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2/6
Morfologi
3BM005
Distansundervisning pga Covid-19
Preparattentamen
Preparattentamen
Zoom
Ana Virel
12:00
08:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 4/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 5/6
Morfologi
Morfologi
Morfologi
3BM005
3BM005
3BM005
Tentamen
Ana Virel
Ludmila Novikova
Ludmila Novikova
13:00
09:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 7/6
Kurskod | Kursnamn, Anmälningskod |
3BK014 | Medicinsk biokemi och cellbiologi, BK014vt20 |
3BM005 | Morfologi, 39406vt20 |
3BM005 | Morfologi, BM005vt20 |
3BM009 | Introduktion till tandläkarutbildningen, 39407vt20 |
Kurskod | Kursnamn, Anmälningskod |
3BM009 | Introduktion till tandläkarutbildningen, BM009vt20 |
3ME062 | Professionell utveckling, 40000vt20 |