u 26
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 24.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 26
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 25.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 26
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 26.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 26
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 27.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 26
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 28.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 27
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 1.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 27
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 2.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 27
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 3.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 27
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 4.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 27
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 5.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 28
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 8.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 28
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 9.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 28
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 10.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 28
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 11.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 28
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 12.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 29
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 15.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 29
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 16.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 29
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 17.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 29
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 18.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 29
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 19.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 30
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 22.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 30
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 23.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 30
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 24.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 30
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 25.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 30
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 26.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 31
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 29.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 31
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 30.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 31
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 31.7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 31
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 1.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 31
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 2.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 32
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 5.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
u 32
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 6.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
u 32
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 7.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
11:30
08:30
u 32
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 8.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
u 32
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 9.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 33
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 12.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
10:00
09:00
Myk start
12:30
10:00
Orientation Days
International students
14:30
10:00
Studiestart
Oppstartsamling 2. og 3. års studenter Pedagogikk (BAPED og BAPEDSPIP)
15:00
11:15
Studiestart
15:00
12:15
Reservert
13:10
12:30
Studiestart interkulturelle st
15:00
12:30
u 33
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 13.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Studiestart Pedagogikk
14:30
10:00
Studiestart teologi, religion
14:30
10:00
Studiestart interkulturelle st
14:30
10:00
Studiestart
16:00
10:00
Informasjon for nye studenter
Master in Intercultural studies. New students
14:30
12:30
Middag
Dinner. Master in Intercultural studies. 1st and 2nd year.
17:00
14:30
u 33
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 14.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
10:30
09:00
Studiestart
16:00
10:00
Semesteråpning sermoni
11:30
10:30
Reservert
12:45
11:30
Semesteråpningsgudstjeneste
Domkirken
16:00
15:00
u 33
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 15.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Studiestart teologi, religion
14:00
08:35
Studiestart
TRF
15:00
08:35
Studiestart interkulturelle st
12:30
10:00
Studiestart Pedagogikk
14:00
10:00
Studiestart
16:00
10:00
u 33
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 16.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Studiestart teologi, religion
14:00
09:30
Studiestart Pedagogikk
13:00
10:00
Studiestart
16:00
10:00
u 34
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 19.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
09:20
08:35
Gunnar Innerdal
09:45
08:35
15:30
09:00
Bård Eirik Hallesby Norheim
10:15
09:30
10:15
09:30
Brandt Klawitter
11:15
10:00
William Skolt Grosås
11:15
10:30
Kurs
Krasjkurs i STUDENTWEB
12:15
11:50
Åse Mørkve
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
18:00
14:00
Samling
Oppstartstreff for 2. og 3. års studenter på Bachelor i interkulturell kompetanse
16:30
15:00
u 34
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 20.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Inga Støren
11:15
08:35
Petter A. Ekerhovd-Ottersen
Rolf Kjøde
Rolf Kjøde
11:15
08:35
11:15
08:35
15:30
09:00
11:15
09:30
Kurs
Krasjkurs i CANVAS
12:15
11:50
Bård Eirik Hallesby Norheim
14:00
12:15
14:00
12:15
Åse Mørkve
14:00
12:15
14:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
15:00
12:15
u 34
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 21.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
11:15
09:30
Kurs
Krasjkurs i NLA NETTSIDEN
12:15
11:50
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Åse Mørkve
14:00
12:15
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
12:15
Rolf Kjøde
15:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
u 34
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 22.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
William Skolt Grosås
11:15
08:35
15:30
09:00
11:15
09:30
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
09:30
Kurs
Krasjkurs i TIMEEDIT og NOA oppmøteregistrering
12:15
11:50
Rune Øystese
13:00
12:15
15:00
12:15
Obligatorisk seminar. Oppmøte i aud.2
15:00
12:15
Obligatorisk seminar. Oppmøte i aud.2
15:00
12:15
Åse Mørkve
15:00
12:15
Rolf Kjøde
14:00
13:15
u 34
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 23.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
15:30
09:00
15:30
09:00
11:15
09:30
Kurs
Studentsamskipnaden SAMMEN
12:00
11:30
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Åse Mørkve
14:00
12:15
William Skolt Grosås
14:00
12:15
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
PTL1 veiledning
15:00
14:15
u 35
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 26.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bård Eirik Hallesby Norheim
09:20
08:35
Erik Waaler
09:50
08:35
11:15
08:35
Clemens Cavallin
11:15
08:35
11:15
09:30
TRF
Bård Eirik Hallesby Norheim
Fagdag ungdomsarbeid v/Bård E. H. Norheim og Andrew Root
14:00
10:00
Åse Mørkve
14:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
14:15
u 35
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 27.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Solveig M. Reindal
11:15
08:35
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
11:15
08:35
Tomas Bokedal
11:15
09:30
Andrew Root
11:15
09:30
11:15
09:30
14:00
12:15
14:00
12:15
William Skolt Grosås
15:00
12:15
15:00
12:15
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
12:15
Tomas Bokedal
15:00
12:15
u 35
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 28.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
Lecturer: Andrew Root
11:15
09:30
Rune Øystese
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
Åse Mørkve
14:00
12:15
Foreleser: Hanne Zimmermann-Ølberg
15:00
12:15
Hilde Danielsen
15:00
12:15
Tomas Bokedal
15:00
12:15
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
12:15
Boklansering
Book launch. Open to all!
"Glocal Theological Education: Teaching and Learning theology in the Light of Crisis". Bård E. H. Norheim
"Glocal Theological Education: Teaching and Learning theology in the Light of Crisis". Bård E. H. Norheim
17:00
16:00
u 35
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 29.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tomas Bokedal
11:15
09:30
Rune Øystese
11:15
09:30
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Hilde Danielsen
15:00
12:15
Tomas Bokedal
15:00
12:15
Rune Øystese
15:00
12:15
u 35
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 30.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Rolf Kjøde
11:15
08:35
Lecturer: Andrew Root
11:15
09:30
Rune Øystese
11:15
09:30
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
Bård Eirik Hallesby Norheim
Andrew Root and Bård E. H. Norheim
15:00
12:15
u 36
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 2.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Clemens Cavallin
11:15
08:35
Erik Waaler
11:15
09:30
Katrine Mellingen Bjerke
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 36
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 3.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Wills Kalisha
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
14:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
15:00
12:15
u 36
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 4.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
Silje Haga
14:00
12:15
Katrine Mellingen Bjerke
14:00
12:15
Avdelingsmøte PED
15:30
12:15
15:00
12:45
u 36
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 5.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Akademisk skriveseminar
Solveig Omland
15:00
08:35
Akademisk skriveseminar
Solveig Omland
15:00
08:35
15:30
09:00
11:15
09:30
Gunnar Innerdal
Hans M. Bringeland
Hans M. Bringeland
11:15
09:30
Gunnar Innerdal
Hans M. Bringeland
Hans M. Bringeland
14:00
12:15
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
u 36
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 6.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
15:30
09:00
11:15
09:30
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Heidi Gudmundset
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
u 37
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 9.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Peder Solberg
11:15
08:35
Erik Waaler
11:15
09:30
Åse Mørkve
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 37
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 10.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
PTL1 veiledning
09:15
08:35
Obligatorisk
Wills Kalisha
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
Gudmund Waaler
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 37
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 11.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
12:15
09:00
Silje Haga
14:00
12:15
Åse Mørkve
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 37
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 12.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
11:15
09:30
11:15
09:30
Hans M. Bringeland
11:15
09:30
Hans M. Bringeland
14:00
12:15
William Skolt Grosås
15:00
12:15
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
u 37
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 13.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
10:15
08:35
11:15
08:35
PTL1 veiledning
11:15
10:30
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
u 38
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 16.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Johanna Bokedal
11:15
08:35
16:00
09:00
Erik Waaler
11:15
09:30
Alexander Bielicki
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 38
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 17.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Inga Støren
11:15
08:35
11:15
08:35
16:00
09:00
11:15
09:30
Hilde Danielsen
11:15
09:30
14:00
12:15
Hilde Danielsen
15:00
12:15
15:00
12:15
u 38
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 18.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Alexander Bielicki
14:00
12:15
15:00
12:15
u 38
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 19.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
16:00
08:35
11:15
09:30
Åse Mørkve
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 38
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 20.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
16:00
08:35
Silje Haga
14:00
12:15
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
u 39
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 23.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Clemens Cavallin
11:15
08:35
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
Alexander Bielicki
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 39
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 24.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Wills Kalisha
11:15
08:35
11:15
08:35
11:15
09:30
Hilde Danielsen
11:15
09:30
14:00
12:15
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
15:00
12:15
15:00
12:15
u 39
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 25.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
Silje Haga
14:00
12:15
Kjersti Gravelsæter Berg
14:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
u 39
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 26.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
09:30
11:15
09:30
Kjersti Gravelsæter Berg
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 39
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 27.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Silje Haga
14:00
12:15
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
Zoom , Sandviken
Solveig Omland
15:00
12:15
u 40
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 30.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Clemens Cavallin
11:15
08:35
Erik Waaler
11:15
09:30
Kjersti Gravelsæter Berg
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 40
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 1.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
PTL1 veiledning
09:15
08:35
Obligatorisk
Wills Kalisha
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
11:15
09:30
Rolf Kjøde
11:15
09:30
Hilde Danielsen
11:15
09:30
14:00
12:15
Gudmund Waaler
15:00
12:15
Rolf Kjøde
15:00
12:15
Hilde Danielsen
15:00
12:15
15:00
12:15
u 40
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 2.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
Obligatorisk oppgaveseminar
Silje Haga
14:00
12:15
Kjersti Gravelsæter Berg
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 40
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 3.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Rolf Kjøde
11:15
08:35
11:15
09:30
Nils Terje Lunde
15:00
09:30
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Rolf Kjøde
15:00
12:15
Åse Mørkve
15:00
12:15
u 40
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 4.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gudmund Waaler
10:15
08:35
11:15
08:35
Alexander Bielicki
11:15
09:30
PTL1 veiledning
11:15
10:30
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
u 41
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 7.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
May Bente Matre
11:15
08:35
15:00
12:15
u 41
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 8.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
William Skolt Grosås
11:15
08:35
u 41
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 9.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
William Skolt Grosås
11:15
08:35
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 41
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 10.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
William Skolt Grosås
11:15
08:35
Reservert
16:00
14:00
Reservert
16:00
14:00
Reservert
16:00
14:00
Reservert
16:00
14:00
Reservert
16:00
14:00
Reservert
16:00
14:00
Reservert
16:00
14:00
u 41
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 11.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
u 42
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 14.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Clemens Cavallin
11:15
08:35
Reservert
16:00
09:00
Reservert
16:00
09:00
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
Seminaret utgår, se Canvas
15:00
12:15
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 42
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 15.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Monica Hammer
11:15
08:35
11:15
08:35
Eksamen
16:00
09:00
11:15
09:30
11:15
09:30
14:00
12:15
Alexander Bielicki
15:00
12:15
15:00
12:15
u 42
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 16.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
16:00
08:30
11:15
08:35
11:15
08:35
Erik Waaler
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 42
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 17.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
15:30
09:00
11:15
09:30
11:15
09:30
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Obligatorisk seminar
15:00
12:15
Reservert
16:00
15:00
Reservert
16:00
15:00
Reservert
16:00
15:00
u 42
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 18.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
Eksamen
16:00
08:00
11:15
08:35
15:30
09:00
Reservert
16:00
09:00
Reservert
16:00
09:00
Obligatorisk oppgaveseminar
Ståle Johannes Kristiansen
15:00
12:15
u 43
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 21.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Clemens Cavallin
11:15
08:35
Erik Waaler
11:15
09:30
15:00
12:15
15:00
12:15
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 43
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 22.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
PTL1 veiledning
09:20
08:35
11:15
08:35
Obligatorisk
Monica Hammer
11:15
08:35
11:15
08:35
11:15
09:30
11:15
09:30
14:00
12:15
Obligatorisk
Hilde Danielsen
15:00
12:15
15:00
12:15
u 43
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 23.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
11:15
09:30
Erik Waaler
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
Rolf Kjøde
14:00
12:15
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
u 43
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 24.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
09:30
Rolf Kjøde
11:15
09:30
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
u 43
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 25.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bård Eirik Hallesby Norheim
10:15
08:35
11:15
08:35
Sissel Gerritsen
16:00
08:35
Alexander Bielicki
11:15
09:30
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
09:30
PTL1 veiledning
11:15
10:30
Silje Haga
14:00
12:15
u 44
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 28.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Clemens Cavallin
11:15
08:35
00:00
09:00
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
15:00
12:15
15:00
12:15
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 44
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 29.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
09:00
00:00
Obligatorisk
Wills Kalisha
11:15
08:35
11:15
08:35
00:00
09:00
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
Hilde Danielsen
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 44
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 30.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
09:00
00:00
11:15
08:35
15:30
09:00
00:00
09:00
Erik Waaler
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
Kjersti Gravelsæter Berg
15:00
12:15
Obligatorisk
Hilde Danielsen
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 44
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 31.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
09:00
00:00
15:30
09:00
00:00
09:00
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 44
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 1.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
09:00
00:00
11:15
08:35
16:00
09:00
Alexander Bielicki
11:15
09:30
11:15
09:30
11:15
09:30
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
u 45
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 4.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Clemens Cavallin
11:15
08:35
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
15:00
12:15
15:00
12:15
Kjersti Gravelsæter Berg
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
15:00
12:15
u 45
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 5.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Inga Støren
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
11:15
09:30
Alexander Bielicki
11:15
09:30
Obligatorisk
Alexander Bielicki
15:00
12:15
15:00
12:15
u 45
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 6.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
11:15
08:35
15:00
09:00
Forskergruppe
RITHM & CAP.
Reservasjon v/Bård E.H.Norheim
Reservasjon v/Bård E.H.Norheim
15:00
09:00
Erik Waaler
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
Kjersti Gravelsæter Berg
15:00
12:15
15:00
12:15
u 45
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 7.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bibelskolefestival
15:00
09:00
Bibelskolefestival
15:00
09:00
Bibelskolefestival
15:00
09:00
Bibelskolefestival
15:00
09:00
Bibelskolefestival
15:00
09:00
Bibelskolefestival
15:00
09:00
15:00
12:15
Bibelskolefestival
18:00
15:00
u 45
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 8.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Obligatorisk
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
11:15
09:30
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
09:30
Silje Haga
14:00
12:15
Obligatorisk
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 46
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 11.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
May Bente Matre
11:15
08:35
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
15:00
12:15
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
Forelesningen er AVLYST
15:00
12:15
May Bente Matre
15:00
12:15
Brandt Klawitter
15:00
12:15
u 46
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 12.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Inga Støren
11:15
08:35
11:15
08:35
11:15
09:30
15:00
12:15
15:00
12:15
u 46
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 13.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
11:30
08:30
11:15
08:35
11:15
08:35
Obligatorisk
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
11:15
09:30
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
Erik Waaler
14:00
12:15
Obligatorisk
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 46
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 14.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
William Skolt Grosås
11:15
08:35
Åse Mørkve
11:15
09:30
11:15
09:30
Gunnar Innerdal
14:00
12:15
15:00
12:15
15:00
12:15
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 46
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 15.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
William Skolt Grosås
11:15
08:35
Obligatorisk
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
11:15
09:30
William Skolt Grosås
15:00
12:15
Obligatorisk
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 47
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Man. 18.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
09:20
08:35
11:15
08:35
Erik Waaler
11:15
09:30
11:15
09:30
15:00
12:15
Åse Mørkve
15:00
12:15
15:00
12:15
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
12:15
u 47
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tir. 19.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Inga Støren
Frivillig ekstraøkt
11:15
08:35
11:15
09:30
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 47
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Ons. 20.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
11:15
08:35
Gunnar Innerdal
11:15
09:30
Åse Mørkve
15:00
12:15
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 47
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Tor. 21.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
Eksamen
IKF302
16:00
09:00
11:15
09:30
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 47
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Kapellet
Annet sted
Storstuen
Fre. 22.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
William Skolt Grosås
14:00
12:15
Kode | Navn |
EX101_2024 HØST | Examen philosophicum |
EX102_2024 HØST | Examen facultatum |
IKF218_1_2024_HØST_1 | IKF218 Interkulturell kompetanse - Bergen |
IKF226_2024 HØST | Interkulturell kompetanse i praksis |
IKF301_2024 HØST | Intercultural theories |
IKF302_2024 HØST | Methodology |
IKF_THE_2024 HØST | Master's thesis |
IKS101_1_2024_HØST_1 | IKS101 Interkulturell kompetanse: Grunnleggende teori - Bergen |
IKS102_1_2024_HØST_1 | IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen |
NTGRE101_2024 HØST | Nytestamentlig gresk |
P101-104_2024 HØST | Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie |
P211_2024 HØST | Interkulturell pedagogikk |
P232_2024 HØST | Pedagogisk ledelse |
P259_2024 HØST | Tilpasset opplæring, spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk |
P263_2024 HØST | Spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk i et systemperspektiv |
P270_2024 HØST | Metode i forsknings- og utviklingsarbeid |
P271_2024 HØST | Pedagogisk debatt |
P290_2024 HØST | Bacheloroppgave i pedagogikk |
P291_2024 HØST | Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk |
P302_2024 HØST | Pedagogisk filosofi og grunnlagstenkning |
P303_2024 HØST | Pedagogisk forskningsmetode og metodologi |
P3PRO_2024 HØST | Prosjektplan til masteroppgave |
PTL231_2024 HØST | Bacheloroppgave i praktisk teologi og ledelse |
Kode | Navn |
PTL235_2024 HØST | Bachelorprosjekt i praktisk teologi og ledelse |
REL115_2024 HØST | Religionskunnskap |
REL214_2024 HØST | Religion og politikk med fokus på Midtøsten |
RELPED110_1_2024_HØST_1 | RELPED110 Bergen |
TAM301_2024 HØST | Thinking theologically about practice |
TAM302_2024 HØST | Encountering God through Scripture: Hermeneutical Reflections and Exegetical Explorations |
TAM321B_2024 HØST | Youth Ministry as Theory and Practice - with Internship |
TAM321_2024 HØST | Youth Ministry as Theory and Practice |
TAM323B_2024 HØST | Kirkelig undervisning - med veiledet praksis |
TEOL110_1_2024_HØST_1 | TEOL110 Bergen |
TEOL130_1_2024_HØST_1 | TEOL130 Bergen |
TEOL204_2024 HØST | Den norske kirkes historiske bekjennelsesskrifter |
TEOL210_2024 HØST | Forkynnelse og gudstjenesteledelse med praksis |
TEOL220_2024 HØST | Sjelesorg med praksis |
TEOL301_2024 HØST | Det gamle testamente: Tolkningsmetoder |
TEOL303_2024 HØST | Kristendommens historie |
TEOL305_2024 HØST | Teologisk etikk og religionsfilosofi |
TEOL340_2024 HØST | Vitenskapsteori og prosjektforberedelse |
TEOL370_2024 HØST | Åndelig veiledning |
VUKS801_2024 HØST | Katolsk teologi og utdanningsfilosofi |
VUKS802_2024 HØST | Kristendom, religion og filosofi i katolsk undervisning |
VUP863-UD_2024 HØST | Spesialpedagogikk 1. Videreutdanning for lærere 1.-10. trinn – modul 1 |