u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:35
08:30
Eksamen
15:35
08:30
Eksamen
15:35
08:30
Reservert
Arkiv / Public 360
15:30
12:00
Møte
Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad
16:00
12:00
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad
16:00
09:00
IKF218_1_2023_HØST_1
IKF222_2023 HØST
IKF226_2023 HØST
IKF222_2023 HØST
IKF226_2023 HØST
Møte
'Informasjonsmøte, Åse Mørkve
11:15
10:30
IKS102_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
14:30
12:15
IKF226_2023 HØST
15:00
12:15
IKF_THE_2023 HØST
16:00
12:15
IKS102_1_2023_HØST_1
Obligatorisk
15:00
14:30
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
12:00
08:30
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
15:15
13:00
Reservert
15:15
13:00
Reservert
15:15
13:00
Reservert
15:15
13:00
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:40
08:30
Eksamen
15:40
08:30
Eksamen
15:40
08:30
Eksamen
15:40
08:30
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Boklansering
12:15
11:30
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
15:45
08:25
Møte
Sara Brøvig Østby
14:30
11:00
Mastersensur
14:10
11:45
TEOL303_2023 HØST
15:00
13:15
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Styremøte
18:00
08:00
TEOL210_2023 HØST
Muntlig eksamen
15:00
08:30
IKF213_2023 HØST
Muntlig eksamen
12:00
09:00
TEOL305_2023 HØST
Hans M. Bringeland
10:15
09:30
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED110_2023 HØST
Eksamen
15:30
08:30
Eksamen
15:00
09:00
Møte
15:05
14:00
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 18.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL220_2023 HØST
Muntlig eksamen
12:00
08:30
Mastersensur
14:15
11:45
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 19.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL305_2023 HØST
Muntlig eksamen
12:00
09:00
Møte
Hilde Danielsen Forskningsgruppemøte
15:00
09:00
Reservert
11:00
10:00
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 20.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Solveig Omland
11:00
09:00
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 21.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 22.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 25.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 26.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 27.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 28.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 29.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
11:30
08:30
Orientation Days
For international students by Isabell Gundersen
15:00
09:00
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Orientation Days
15:00
09:30
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
Reservert
13:30
12:30
Reservert
15:40
14:00
Reservert
15:40
14:00
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:40
08:25
Eksamen
15:40
08:25
Fagdag TRF
14:00
09:00
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:40
08:30
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Clemens Cavallin
Øygunn Skodvin Prestegård
Øygunn Skodvin Prestegård
11:45
09:10
MGLU1_2022_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGL1MA102_2024 VÅR
MGL1NO102_2024 VÅR
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5MA201_2024 VÅR
MGL5NO201_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
MGL1NO102_2024 VÅR
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5MA201_2024 VÅR
MGL5NO201_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
Profesjonsdag
Eline Margrete Hjellum
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
14:15
09:10
P101-104_2023 HØST
11:15
09:30
Orientation Days
15:55
15:30
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Heidi Gudmundset
10:00
08:30
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
P240_2024 VÅR
11:15
08:35
IKS106_2024 VÅR
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
MGLU1_2022_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
Profesjonsdag
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Kim Larsen
11:15
09:10
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
10:30
09:30
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:00
10:30
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
Profesjonsdag
14:15
11:30
REL150_2024 VÅR
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
13:00
12:30
TEOL360_2024 VÅR
Ingrid Mostad Bråten
14:00
13:15
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF304_2024 VÅR
Alexander Bielicki
11:15
09:30
Møte
Seniorakademiet styremøte
12:00
10:30
EX101_1_2024_VÅR_1
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
IKF303_2024 VÅR
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
14:00
12:15
IKS106_2024 VÅR
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
11:15
08:35
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Kari-Mette Walmann Hidle
Valg av masteroppgave.
For noen av studentene
For noen av studentene
10:00
09:00
TEOL160_2024 VÅR
Brandt Klawitter
Tomas Bokedal
Tomas Bokedal
11:15
09:30
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Kari-Mette Walmann Hidle
11:45
10:05
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
14:50
12:05
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
14:10
12:30
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
14:10
12:30
IKF_THE_2023 HØST
Hilde Danielsen
15:00
13:15
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF210_2024 VÅR
Erik Waaler
11:15
08:35
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:15
09:30
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
11:15
09:30
Møte
Waffle lunch IKS students
12:15
11:15
TEOL360_2024 VÅR
11:45
11:20
Møte
Marit Mjøs masterveiledning
15:00
12:00
TEOL360_2024 VÅR
Bård Eirik Hallesby Norheim
13:00
12:15
EX101_1_2024_VÅR_1
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Obligatorisk
Heidi Gudmundset
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
15:30
12:15
Reservert
13:30
13:00
TEOL360_2024 VÅR
14:00
13:15
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
BLKO3_2023 HØST
13:50
09:10
P101-104_2023 HØST
11:15
09:30
BIHEB101_2023 HØST
Francis Borchardt
11:15
09:30
TEOL211_2024 VÅR
Francis Borchardt
14:00
12:15
P262_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
P262_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
PTL231_2023 HØST
Rune Øystese
15:00
12:15
Reservert
15:00
14:00
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
TEOL201_2024 VÅR
Tomas Bokedal
11:15
08:35
IKS106_2024 VÅR
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
P240_2024 VÅR
11:15
08:35
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:45
11:20
Teologilunsj
12:15
11:30
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
13:00
12:15
P272_2024 VÅR
Anita Nygård
15:00
12:15
REL150_2024 VÅR
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
TEOL201_2024 VÅR
Peder Solberg
15:00
12:15
TEOL360_2024 VÅR
Ingrid Mostad Bråten
14:00
13:15
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED230_2024 VÅR
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
Samling
Karrieredag GLU
14:30
09:00
IKF304_2024 VÅR
Alexander Bielicki
11:15
09:30
EX101_1_2024_VÅR_1
Silje Haga
14:00
12:15
IKF303_2024 VÅR
Hilde Danielsen
14:00
12:15
TEOL160_2024 VÅR
Peder Solberg
15:00
12:15
RELPED230_2024 VÅR
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
12:15
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL302_2024 VÅR
Tomas Bokedal
11:15
08:35
P342_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
09:45
09:00
P332_2024 VÅR
Obligatorisk
Eivind Larsen
Paul Otto Brunstad
Paul Otto Brunstad
11:30
09:00
P320_2024 VÅR
15:30
09:00
IKF303_2024 VÅR
Alexander Bielicki
11:15
09:15
P342_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
11:45
10:00
P332_2024 VÅR
Obligatorisk
Paul Otto Brunstad
13:30
12:15
P342_2024 VÅR
Obligatorisk
Kenneth Skogås
13:15
12:30
P342_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:15
13:30
P332_2024 VÅR
Obligatorisk oppgaveseminar
Eivind Larsen
15:30
13:45
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P332_2024 VÅR
Obligatorisk
Eivind Larsen
11:30
09:00
P342_2024 VÅR
Obligatorisk
Marit Mjøs
11:45
09:00
P320_2024 VÅR
15:30
09:00
TEOL360_2024 VÅR
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
09:30
IKF210_2024 VÅR
Johanna Bokedal
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
11:45
11:20
EX101_1_2024_VÅR_1
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
TEOL360_2024 VÅR
Foreleser: Maren Flotve Tischendorf
14:00
12:15
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
P332_2024 VÅR
Obligatorisk
Inga Støren
15:30
12:15
P342_2024 VÅR
Obligatorisk
Kristian Øen
15:15
12:30
Muntlig eksamen
15:00
13:45
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P273_2024 VÅR
Kjell Oppedal
11:15
08:35
BIHEB101_2023 HØST
Francis Borchardt
11:15
09:30
P101-104_2023 HØST
14:00
12:15
TEOL211_2024 VÅR
Francis Borchardt
14:00
12:15
P262_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
P262_2024 VÅR
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
IKF290_1_2024_VÅR_1
15:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED120_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
PTL gruppeveiledning
09:15
08:35
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
P240_2024 VÅR
11:15
08:35
IKS106_2024 VÅR
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
Messe
09:30
09:00
TEOL140_2024 VÅR
Petter A. Ekerhovd-Ottersen
Rolf Kjøde
Rolf Kjøde
10:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:15
09:30
RELPED130_2024 VÅR
Rune Øystese
11:15
10:30
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:45
11:20
Markering av opprykk
12:15
11:30
P272_2024 VÅR
Anita Nygård
15:00
12:15
REL150_2024 VÅR
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
TEOL360_2024 VÅR
Ingrid Mostad Bråten
Gruppetimer sang
15:00
12:15
RELPED120_2024 VÅR
Rolf Kjøde
15:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED120_2024 VÅR
Gudmund Waaler
11:15
08:30
Boklansering
Bursdaglunsj sammen med boklanseringen
12:15
11:30
EX101_1_2024_VÅR_1
Silje Haga
14:00
12:15
IKF225_2024 VÅR
14:00
12:15
IKS106_2024 VÅR
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
TEOL140_2024 VÅR
Rolf Kjøde
15:00
12:15
IKF303_2024 VÅR
bibliotekskurs
15:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED130_2024 VÅR
Rune Øystese
11:15
08:30
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
TEOL140_2024 VÅR
TEOL211_2024 VÅR
TEOL211_2024 VÅR
TRF samling
Informasjon om utvekslingsmuligheter for TRF studenter (frivillig)
12:10
11:30
P261_2024 VÅR
Obligatorisk
Anita Nygård
15:00
12:15
P261_2024 VÅR
Obligatorisk
Anita Nygård
15:00
12:15
IKF303_2024 VÅR
IKF_THE_2023 HØST
IKF_THE_2023 HØST
Hilde Danielsen
15:00
12:15
TEOL140_2024 VÅR
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED130_2024 VÅR
Drama v/Kristin Trætteberg
11:15
08:30
IKF210_2024 VÅR
Johanna Bokedal
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
V/Stig Wernø-Holter
11:20
09:30
TEOL360_2024 VÅR
11:45
11:20
EX101_1_2024_VÅR_1
Peder Solberg
14:00
12:15
RELPED120_2024 VÅR
Gudmund Waaler
14:00
12:15
TEOL360_2024 VÅR
William Skolt Grosås
v/ Stig Wernø-Holter
14:00
12:15
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Obligatorisk
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
RELPED120_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
PTL gruppeveiledning
15:00
14:15
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P273_2024 VÅR
Kjell Oppedal
11:15
08:35
TAM303_2024 VÅR
William Skolt Grosås
11:15
08:35
TAM350_2024 VÅR
15:00
08:35
P101-104_2023 HØST
11:15
09:30
BIHEB101_2023 HØST
Francis Borchardt
11:15
09:30
TEOL211_2024 VÅR
Francis Borchardt
14:00
12:15
IKF290_1_2024_VÅR_1
14:00
12:15
P262_2024 VÅR
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
TAM303_2024 VÅR
16:00
12:15
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Rolf Kjøde
11:15
08:35
P240_2024 VÅR
11:15
08:35
IKS106_2024 VÅR
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
TAM350_2024 VÅR
15:00
08:35
Lunch
"Personlig økonomi"
12:15
11:45
Kurs
"Personlig økonomi" Kurs for studenter (arr. Campusutvalget)
14:00
12:15
P272_2024 VÅR
Anita Nygård
15:00
12:15
REL150_2024 VÅR
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Gudmund Waaler
16:00
12:15
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Gunnar Innerdal
11:15
08:35
TAM350_2024 VÅR
15:00
08:35
TEOL160_2024 VÅR
Brandt Klawitter
11:15
09:30
IKF304_2024 VÅR
Alexander Bielicki
11:15
09:30
Boklansering
12:15
11:30
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Gunnar Innerdal
13:00
12:15
EX101_1_2024_VÅR_1
Silje Haga
14:00
12:15
IKF225_2024 VÅR
14:00
12:15
Seminar
Fortsettelse fra boklanseringen
"Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon"
"Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon"
14:00
12:15
IKF303_2024 VÅR
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
15:00
12:15
IKS106_2024 VÅR
Franz Theodor Kruger
Katrine Mellingen Bjerke
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
TAM303_2024 VÅR
Peder Solberg
16:00
13:15
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL302_2024 VÅR
Erik Waaler
10:15
08:35
P101-104_2023 HØST
11:15
08:35
TAM303_2024 VÅR
Peder Solberg
11:15
08:35
TAM350_2024 VÅR
15:00
08:35
P261_2024 VÅR
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
IKF303_2024 VÅR
IKF_THE_2023 HØST
IKF_THE_2023 HØST
Hilde Danielsen
15:00
12:15
TAM303_2024 VÅR
Peder Solberg
15:00
12:15
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Rolf Kjøde
11:15
08:35
IKF210_2024 VÅR
Brandt Klawitter
11:15
08:35
TAM350_2024 VÅR
15:00
08:35
EX101_1_2024_VÅR_1
Peder Solberg
14:00
12:15
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Rolf Kjøde
15:00
12:15
Kode | Navn |
BIHEB101_2023 HØST | Bibelhebraisk |
BLKO3_2023 HØST | Språk, tekst og matematikk |
EX101_1_2024_VÅR_1 | EX101 Examen philosophicum - Bergen |
IKF210_2024 VÅR | Verdensbilde/virkelighetsforståelse |
IKF213_2023 HØST | Religion, utvikling og bistand |
IKF218_1_2023_HØST_1 | IKF218 Interkulturell kompetanse - Bergen |
IKF222_2023 HØST | Perspektiver på interkulturell helse |
IKF225_2024 VÅR | Menneskerettigheter i interkulturelle perspektiv |
IKF226_2023 HØST | Interkulturell kompetanse i praksis |
IKF290_1_2024_VÅR_1 | IKF290 BA oppgave IKF - Bergen |
IKF303_2024 VÅR | Project Development and Applied Intercultural theories |
IKF304_2024 VÅR | Socio-Cultural and Regional Specialisation |
IKF_THE_2023 HØST | Master's thesis |
IKS102_1_2023_HØST_1 | IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen |
IKS106_2024 VÅR | Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge |
MGL1MA102_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 2 1-7 |
MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
MGL1VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
MGL5NO201_2024 VÅR | Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2 |
MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
MGL5VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
P101-104_2023 HØST | Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie |
P240_2024 VÅR | Allmennpedagogiske spørsmål |
P261_2024 VÅR | Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer |
P262_2024 VÅR | Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser |
P272_2024 VÅR | Familiepedagogikk |
Kode | Navn |
P273_2024 VÅR | Kommunikasjon, holdningsdanning og digital dømmekraft |
P290_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk |
P291_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk |
P320_2024 VÅR | Kunnskap, læring, verdier og holdninger i individ- og samfunnsperspektiv |
P332_2024 VÅR | Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse |
P342_2024 VÅR | Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål |
PTL231_2023 HØST | Bacheloroppgave i praktisk teologi og ledelse |
REL150_2024 VÅR | Livssyn og etikk |
RELPED110_2023 HØST | Relasjonsledelse |
RELPED120_2024 VÅR | Ledelsesfilosofi |
RELPED130_2024 VÅR | Danning og trosopplæring - barn og unge |
RELPED230_2024 VÅR | Innovasjon og læring i kirkelig kontekst |
TAM303_2024 VÅR | Spirituality and Spiritual formation |
TAM304_2024 VÅR | Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture |
TAM350_2024 VÅR | Master Thesis |
TEOL140_2024 VÅR | Teologi for en misjonal kirke |
TEOL160_2024 VÅR | Innføring i kristendommens historie |
TEOL201_2024 VÅR | Kristologi i møte med vår tid |
TEOL210_2023 HØST | Forkynnelse og gudstjenesteledelse med praksis |
TEOL211_2024 VÅR | Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode |
TEOL220_2023 HØST | Sjelesorg med praksis |
TEOL302_2024 VÅR | Det nye testamente: tekst og tolkning |
TEOL303_2023 HØST | Kristendommens historie |
TEOL304_2024 VÅR | Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk |
TEOL305_2023 HØST | Teologisk etikk og religionsfilosofi |
TEOL360_2024 VÅR | Avsluttende praktikum |