Tid |
Kull/Klasse |
Emnekode |
Aktivitet |
Rom, campus |
Lærer |
Informasjon |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 49 | Mandag 04.12.2023 u 49 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:35 | Eksamen |
Auditorium 4, Sandviken Auditorium 5, Sandviken Seminarrom 1, Sandviken |
|||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:00 | Møte | Auditorium 2, Sandviken | Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:30 | Reservert | Auditorium 3, Sandviken | Arkiv / Public 360 | ||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Møte | Auditorium 1, Sandviken | Ingrid Mostad Bråten | ||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 05.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Møte | Auditorium 2, Sandviken | Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:15 |
IKF218_1_2023_HØST_1 IKF222_2023 HØST IKF226_2023 HØST |
Møte | Auditorium 4, Sandviken | 'Informasjonsmøte, Åse Mørkve | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKF226_2023 HØST | Seminarrom 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 | IKF_THE_2023 HØST | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:30 | IKS102_1_2023_HØST_1 | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:00 | IKS102_1_2023_HØST_1 | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 06.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Avdelingsmøte PED | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 07.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:15 | Reservert |
Auditorium 4, Sandviken Auditorium 5, Sandviken Seminarrom 1, Sandviken Seminarrom 2, Sandviken |
|||||||||||||||||||||||||||
Fredag 08.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:40 | Eksamen |
Auditorium 4, Sandviken Auditorium 5, Sandviken Seminarrom 1, Sandviken Seminarrom 2, Sandviken |
|||||||||||||||||||||||||||
u 50 | Mandag 11.12.2023 u 50 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:15 | Boklansering | Storstuen, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 12.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:25 - 15:45 | Reservert | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:30 | Møte | Seminarrom 2, Sandviken | Sara Brøvig Østby | ||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 14:10 | Mastersensur | Auditorium 5, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | TEOL303_2023 HØST | Auditorium 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 14.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | Styremøte | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:00 | TEOL210_2023 HØST | Muntlig eksamen | Auditorium 5, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | IKF213_2023 HØST | Muntlig eksamen | Seminarrom 1, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:15 | TEOL305_2023 HØST | Seminarrom 2, Sandviken | Hans M. Bringeland | ||||||||||||||||||||||||||
Fredag 15.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:30 | RELPED110_2023 HØST | Eksamen | Auditorium 5, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Eksamen | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:05 | Møte | Auditorium 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
u 51 | Mandag 18.12.2023 u 51 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | TEOL220_2023 HØST | Muntlig eksamen | Auditorium 4, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 14:15 | Mastersensur | Auditorium 5, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Møte | Auditorium 1, Sandviken | Ingrid Mostad Bråten | ||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 19.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | TEOL305_2023 HØST | Muntlig eksamen | Auditorium 5, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Møte | Auditorium 4, Sandviken | Hilde Danielsen Forskningsgruppemøte | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Reservert | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 20.12.2023 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Møte | Seminarrom 2, Sandviken | Solveig Omland | ||||||||||||||||||||||||||
u 1 | Onsdag 03.01.2024 u 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Avdelingsmøte PED | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Orientation Days | Seminarrom 2, Sandviken | For international students by Isabell Gundersen | ||||||||||||||||||||||||||
10:05 - 14:10 |
MGL1VIT301_2024 VÅR MGL5VIT301_2024 VÅR |
Auditorium 2, Sandviken Storstuen, Sandviken |
Kristin Aadland-Atkinson | ||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 04.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 15:00 | Orientation Days | Seminarrom 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
10:05 - 14:10 |
MGL1VIT301_2024 VÅR MGL5VIT301_2024 VÅR |
Auditorium 2, Sandviken Storstuen, Sandviken |
Kristin Aadland-Atkinson | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Reservert | Auditorium 5, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:40 | Reservert |
Auditorium 4, Sandviken Seminarrom 1, Sandviken |
|||||||||||||||||||||||||||
Fredag 05.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:25 - 15:40 | Eksamen |
Auditorium 4, Sandviken Seminarrom 1, Sandviken |
|||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Fagdag TRF | Storstuen, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
u 2 | Mandag 08.01.2024 u 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 15:40 | Eksamen | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 14:15 |
MGLU1_2022_HØST MGLU1_2023_HØST MGLU5_2022_HØST MGLU5_2023_HØST |
MGL1MA102_2024 VÅR MGL1NO102_2024 VÅR MGL1PE102_2024 VÅR MGL5MA201_2024 VÅR MGL5NO201_2024 VÅR MGL5PE102_2024 VÅR |
Profesjonsdag | Auditorium 4, Sandviken |
Eline Margrete Hjellum Julie Ane Ødegaard Borge Kim Larsen |
||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 |
MGL1VIT301_2024 VÅR MGL5VIT301_2024 VÅR |
Auditorium 2, Sandviken |
Clemens Cavallin Øygunn Skodvin Prestegård |
||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 15:55 | Orientation Days | Seminarrom 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 09.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Møte | Auditorium 5, Sandviken | Heidi Gudmundset | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Katrine Mellingen Bjerke | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P240_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:15 |
MGLU1_2022_HØST MGLU1_2023_HØST MGLU5_2022_HØST MGLU5_2023_HØST |
MGL1PE102_2024 VÅR MGL5PE102_2024 VÅR |
Profesjonsdag | Auditorium 2, Sandviken |
Julie Ane Ødegaard Borge Kim Larsen |
||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:15 |
MGL1PE102_2024 VÅR MGL5PE102_2024 VÅR |
Profesjonsdag | Auditorium 4, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | REL150_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Hans M. Bringeland | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Ingrid Mostad Bråten | ||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 10.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | IKF304_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Alexander Bielicki | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Møte | Seminarrom 1, Sandviken | Seniorakademiet styremøte | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Ståle Johannes Kristiansen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | IKF303_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken |
Alexander Bielicki Hilde Danielsen |
||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | Katrine Mellingen Bjerke | ||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 11.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | International students | Auditorium 5, Sandviken | Orientationdays by Isabell Gundersen | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 |
MGL1VIT301_2024 VÅR MGL5VIT301_2024 VÅR |
Auditorium 4, Sandviken | Kari-Mette Walmann Hidle |
Valg av masteroppgave. For noen av studentene |
|||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | TEOL160_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken |
Brandt Klawitter Tomas Bokedal |
||||||||||||||||||||||||||
10:05 - 11:45 |
MGL1VIT301_2024 VÅR MGL5VIT301_2024 VÅR |
Auditorium 4, Sandviken | Kari-Mette Walmann Hidle | ||||||||||||||||||||||||||
12:05 - 14:50 | International students | Auditorium 5, Sandviken | Orientationdays by Isabell Gundersen | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:10 |
MGL1VIT301_2024 VÅR MGL5VIT301_2024 VÅR |
Auditorium 4, Sandviken Seminarrom 2, Sandviken |
|||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | IKF_THE_2023 HØST | Auditorium 3, Sandviken | Hilde Danielsen | ||||||||||||||||||||||||||
Fredag 12.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | IKF210_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Erik Waaler | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | International students | Auditorium 5, Sandviken | Orientationdays by Isabell Gundersen | ||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:15 | Møte | Storstuen, Sandviken | Waffle lunch IKS students | ||||||||||||||||||||||||||
11:20 - 11:45 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Møte | Auditorium 3, Sandviken | Marit Mjøs masterveiledning | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Ståle Johannes Kristiansen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
P290_2024 VÅR P291_2024 VÅR |
Obligatorisk | Auditorium 2, Sandviken |
Heidi Gudmundset Sissel Gerritsen |
|||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Bård Eirik Hallesby Norheim | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:30 | International students | Auditorium 5, Sandviken | Orientationdays by Isabell Gundersen | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 13:30 | Reservert | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
u 3 | Mandag 15.01.2024 u 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 13:50 | BLKO3_2023 HØST | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | BIHEB101_2023 HØST | Auditorium 5, Sandviken | Francis Borchardt | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P262_2024 VÅR | Obligatorisk |
Auditorium 2, Sandviken Auditorium 3, Sandviken |
Cheng-Yu Peter Pan Heidi Gudmundset |
|||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | PTL231_2023 HØST | Seminarrom 2, Sandviken | Rune Øystese | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL211_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Francis Borchardt | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Reservert | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Film | Auditorium 2, Sandviken | KRLE2 v/Ståle J. Kristiansen | ||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 16.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Katrine Mellingen Bjerke | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P240_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | TEOL201_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Tomas Bokedal | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
11:20 - 11:45 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:15 | Teologilunsj | Storstuen, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P272_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Anita Nygård | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | REL150_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Hans M. Bringeland | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TEOL201_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:00 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | Ingrid Mostad Bråten | ||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 17.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | RELPED230_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Bård Eirik Hallesby Norheim | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:30 | Samling | Auditorium 2, Sandviken | Karrieredag GLU | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | IKF304_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Alexander Bielicki | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Silje Haga | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | IKF303_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Hilde Danielsen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | RELPED230_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Bård Eirik Hallesby Norheim | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TEOL160_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 18.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | TEOL302_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Tomas Bokedal | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:30 | P320_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | P332_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 3, Sandviken |
Eivind Larsen Paul Otto Brunstad |
|||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:45 | P342_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken |
Cheng-Yu Peter Pan Heidi Gudmundset |
|||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:15 | IKF303_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Alexander Bielicki | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | P342_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | Cheng-Yu Peter Pan | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:30 | P332_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 3, Sandviken | Paul Otto Brunstad | |||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:15 | P342_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | Kenneth Skogås | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:15 | P342_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken |
Cheng-Yu Peter Pan Heidi Gudmundset |
|||||||||||||||||||||||||
13:45 - 15:30 | P332_2024 VÅR | Obligatorisk oppgaveseminar | Auditorium 3, Sandviken | Eivind Larsen | |||||||||||||||||||||||||
Fredag 19.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:30 | P320_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | P332_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 5, Sandviken | Eivind Larsen | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:45 | P342_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | Marit Mjøs | |||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | IKF210_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Johanna Bokedal | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Bård Eirik Hallesby Norheim | ||||||||||||||||||||||||||
11:20 - 11:45 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Ståle Johannes Kristiansen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
P290_2024 VÅR P291_2024 VÅR |
Obligatorisk | Auditorium 2, Sandviken |
Kenneth Skogås Sissel Gerritsen |
|||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:30 | P332_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 5, Sandviken | Inga Støren | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Foreleser: Maren Flotve Tischendorf | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:15 | P342_2024 VÅR | Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | Kristian Øen | |||||||||||||||||||||||||
13:45 - 15:00 | Muntlig eksamen | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
u 4 | Mandag 22.01.2024 u 4 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P273_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Kjell Oppedal | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | BIHEB101_2023 HØST | Auditorium 5, Sandviken | Francis Borchardt | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKF290_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P262_2024 VÅR | Obligatorisk |
Auditorium 2, Sandviken Auditorium 3, Sandviken |
Cheng-Yu Peter Pan Heidi Gudmundset |
|||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL211_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Francis Borchardt | ||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 23.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Katrine Mellingen Bjerke | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P240_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 09:15 |
RELPED120_2024 VÅR RELPED130_2024 VÅR |
Auditorium 5, Sandviken | PTL gruppeveiledning | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 09:30 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | William Skolt Grosås | Messe | |||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:15 | TEOL140_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken |
Petter A. Ekerhovd-Ottersen Rolf Kjøde |
||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:15 | RELPED130_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Rune Øystese | ||||||||||||||||||||||||||
11:20 - 11:45 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:15 | Markering av opprykk | Storstuen, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P272_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Anita Nygård | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | REL150_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Hans M. Bringeland | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | RELPED120_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Rolf Kjøde | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TEOL360_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Ingrid Mostad Bråten | Gruppetimer sang | |||||||||||||||||||||||||
Onsdag 24.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:15 | RELPED120_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Gudmund Waaler | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:15 | Boklansering | Storstuen, Sandviken | Bursdaglunsj sammen med boklanseringen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Silje Haga | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | IKF225_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKF303_2024 VÅR | bibliotekskurs | Auditorium 2, Sandviken | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | Katrine Mellingen Bjerke | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TEOL140_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Rolf Kjøde | ||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 25.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:15 | RELPED130_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Rune Øystese | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:10 |
TEOL140_2024 VÅR TEOL211_2024 VÅR |
TRF samling | Storstuen, Sandviken | Informasjon om utvekslingsmuligheter for TRF studenter (frivillig) | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
IKF303_2024 VÅR IKF_THE_2023 HØST |
Auditorium 4, Sandviken | Hilde Danielsen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P261_2024 VÅR | Obligatorisk |
Auditorium 2, Sandviken Auditorium 3, Sandviken |
Anita Nygård | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TEOL140_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
Fredag 26.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:15 | RELPED130_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Drama v/Kristin Trætteberg | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | IKF210_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Johanna Bokedal | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:20 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | V/Stig Wernø-Holter | ||||||||||||||||||||||||||
11:20 - 11:45 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
P290_2024 VÅR P291_2024 VÅR |
Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken | Sissel Gerritsen | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | RELPED120_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Gudmund Waaler | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL360_2024 VÅR | Kapellet, Sandviken | William Skolt Grosås | v/ Stig Wernø-Holter | |||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:00 |
RELPED120_2024 VÅR RELPED130_2024 VÅR |
Auditorium 5, Sandviken | PTL gruppeveiledning | ||||||||||||||||||||||||||
u 5 | Mandag 29.01.2024 u 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P273_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Kjell Oppedal | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | TAM303_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | William Skolt Grosås | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 15:00 | TAM350_2024 VÅR | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | BIHEB101_2023 HØST | Auditorium 5, Sandviken | Francis Borchardt | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | IKF290_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P262_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Heidi Gudmundset | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 | TAM303_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL211_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Francis Borchardt | ||||||||||||||||||||||||||
Tirsdag 30.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Katrine Mellingen Bjerke | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P240_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 |
TAM304_2024 VÅR TEOL304_2024 VÅR |
Seminarrom 2, Sandviken | Rolf Kjøde | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 15:00 | TAM350_2024 VÅR | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:15 | Lunch | Storstuen, Sandviken | "Personlig økonomi" | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P272_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | Anita Nygård | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | REL150_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Hans M. Bringeland | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 |
TAM304_2024 VÅR TEOL304_2024 VÅR |
Seminarrom 2, Sandviken | Gudmund Waaler | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | Kurs | Auditorium 5, Sandviken | "Personlig økonomi" Kurs for studenter (arr. Campusutvalget) | ||||||||||||||||||||||||||
Onsdag 31.01.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 |
TAM304_2024 VÅR TEOL304_2024 VÅR |
Seminarrom 2, Sandviken | Gunnar Innerdal | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 15:00 | TAM350_2024 VÅR | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | IKF304_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Alexander Bielicki | ||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | TEOL160_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken | Brandt Klawitter | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:15 | Boklansering | Storstuen, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Silje Haga | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | IKF225_2024 VÅR | Auditorium 4, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKF303_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken |
Alexander Bielicki Hilde Danielsen |
||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | IKS106_2024 VÅR | Auditorium 3, Sandviken |
Franz Theodor Kruger Katrine Mellingen Bjerke |
||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 |
TAM304_2024 VÅR TEOL304_2024 VÅR |
Seminarrom 2, Sandviken | Gunnar Innerdal | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | Seminar | Auditorium 2, Sandviken |
Fortsettelse fra boklanseringen "Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon" |
||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | TAM303_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
Torsdag 01.02.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | P101-104_2023 HØST | Auditorium 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | TAM303_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 15:00 | TAM350_2024 VÅR | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 10:15 | TEOL302_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Erik Waaler | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
IKF303_2024 VÅR IKF_THE_2023 HØST |
Auditorium 5, Sandviken | Hilde Danielsen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | P261_2024 VÅR | Auditorium 2, Sandviken | Heidi Gudmundset | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | TAM303_2024 VÅR | Seminarrom 2, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
Fredag 02.02.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 | IKF210_2024 VÅR | Auditorium 5, Sandviken | Brandt Klawitter | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 11:15 |
TAM304_2024 VÅR TEOL304_2024 VÅR |
Seminarrom 2, Sandviken | Rolf Kjøde | ||||||||||||||||||||||||||
08:35 - 15:00 | TAM350_2024 VÅR | Seminarrom 1, Sandviken | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | EX101_1_2024_VÅR_1 | Auditorium 1, Sandviken | Peder Solberg | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
P290_2024 VÅR P291_2024 VÅR |
Obligatorisk | Auditorium 4, Sandviken |
Kenneth Skogås Sissel Gerritsen |
|||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 |
TAM304_2024 VÅR TEOL304_2024 VÅR |
Seminarrom 2, Sandviken | Rolf Kjøde |
Kode | Navn |
BIHEB101_2023 HØST | Bibelhebraisk |
BLKO3_2023 HØST | Språk, tekst og matematikk |
EX101_1_2024_VÅR_1 | EX101 Examen philosophicum - Bergen |
IKF210_2024 VÅR | Verdensbilde/virkelighetsforståelse |
IKF213_2023 HØST | Religion, utvikling og bistand |
IKF218_1_2023_HØST_1 | IKF218 Interkulturell kompetanse - Bergen |
IKF222_2023 HØST | Perspektiver på interkulturell helse |
IKF225_2024 VÅR | Menneskerettigheter i interkulturelle perspektiv |
IKF226_2023 HØST | Interkulturell kompetanse i praksis |
IKF290_1_2024_VÅR_1 | IKF290 BA oppgave IKF - Bergen |
IKF303_2024 VÅR | Project Development and Applied Intercultural theories |
IKF304_2024 VÅR | Socio-Cultural and Regional Specialisation |
IKF_THE_2023 HØST | Master's thesis |
IKS102_1_2023_HØST_1 | IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen |
IKS106_2024 VÅR | Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge |
MGL1MA102_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 2 1-7 |
MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
MGL1VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
MGL5NO201_2024 VÅR | Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2 |
MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
MGL5VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
P101-104_2023 HØST | Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie |
P240_2024 VÅR | Allmennpedagogiske spørsmål |
P261_2024 VÅR | Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer |
P262_2024 VÅR | Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser |
P272_2024 VÅR | Familiepedagogikk |
Kode | Navn |
P273_2024 VÅR | Kommunikasjon, holdningsdanning og digital dømmekraft |
P290_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk |
P291_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk |
P320_2024 VÅR | Kunnskap, læring, verdier og holdninger i individ- og samfunnsperspektiv |
P332_2024 VÅR | Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse |
P342_2024 VÅR | Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål |
PTL231_2023 HØST | Bacheloroppgave i praktisk teologi og ledelse |
REL150_2024 VÅR | Livssyn og etikk |
RELPED110_2023 HØST | Relasjonsledelse |
RELPED120_2024 VÅR | Ledelsesfilosofi |
RELPED130_2024 VÅR | Danning og trosopplæring - barn og unge |
RELPED230_2024 VÅR | Innovasjon og læring i kirkelig kontekst |
TAM303_2024 VÅR | Spirituality and Spiritual formation |
TAM304_2024 VÅR | Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture |
TAM350_2024 VÅR | Master Thesis |
TEOL140_2024 VÅR | Teologi for en misjonal kirke |
TEOL160_2024 VÅR | Innføring i kristendommens historie |
TEOL201_2024 VÅR | Kristologi i møte med vår tid |
TEOL210_2023 HØST | Forkynnelse og gudstjenesteledelse med praksis |
TEOL211_2024 VÅR | Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode |
TEOL220_2023 HØST | Sjelesorg med praksis |
TEOL302_2024 VÅR | Det nye testamente: tekst og tolkning |
TEOL303_2023 HØST | Kristendommens historie |
TEOL304_2024 VÅR | Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk |
TEOL305_2023 HØST | Teologisk etikk og religionsfilosofi |
TEOL360_2024 VÅR | Avsluttende praktikum |