u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Eksamen
Eksamen
Reservert
Arkiv / Public 360
Møte
Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad
Møte
'Informasjonsmøte, Åse Mørkve
Obligatorisk
Obligatorisk
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Reservert
Reservert
Reservert
u 49
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Eksamen
Eksamen
Eksamen
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Boklansering
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Møte
Sara Brøvig Østby
Mastersensur
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Styremøte
Muntlig eksamen
Muntlig eksamen
Hans M. Bringeland
u 50
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Eksamen
Møte
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 18.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Muntlig eksamen
Mastersensur
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 19.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Muntlig eksamen
Møte
Hilde Danielsen Forskningsgruppemøte
Reservert
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 20.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Solveig Omland
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 21.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 22.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 25.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 26.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 27.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 28.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 52
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 29.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
Orientation Days
For international students by Isabell Gundersen
Kristin Aadland-Atkinson
Kristin Aadland-Atkinson
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Orientation Days
Kristin Aadland-Atkinson
Kristin Aadland-Atkinson
Reservert
Reservert
Reservert
u 1
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Eksamen
Fagdag TRF
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Clemens Cavallin
Øygunn Skodvin Prestegård
Øygunn Skodvin Prestegård
MGLU1_2022_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
Profesjonsdag
Eline Margrete Hjellum
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Orientation Days
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Heidi Gudmundset
Katrine Mellingen Bjerke
MGLU1_2022_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
Profesjonsdag
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Kim Larsen
William Skolt Grosås
William Skolt Grosås
Profesjonsdag
Hans M. Bringeland
William Skolt Grosås
Ingrid Mostad Bråten
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Alexander Bielicki
Møte
Seniorakademiet styremøte
Ståle Johannes Kristiansen
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
Katrine Mellingen Bjerke
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
Kari-Mette Walmann Hidle
Valg av masteroppgave.
For noen av studentene
For noen av studentene
Brandt Klawitter
Tomas Bokedal
Tomas Bokedal
Kari-Mette Walmann Hidle
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
Hilde Danielsen
u 2
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Erik Waaler
William Skolt Grosås
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
Møte
Waffle lunch IKS students
Møte
Marit Mjøs masterveiledning
Bård Eirik Hallesby Norheim
Ståle Johannes Kristiansen
Obligatorisk
Heidi Gudmundset
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
Reservert
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Francis Borchardt
Francis Borchardt
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
Rune Øystese
Reservert
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tomas Bokedal
Katrine Mellingen Bjerke
William Skolt Grosås
William Skolt Grosås
Teologilunsj
William Skolt Grosås
Anita Nygård
Hans M. Bringeland
Peder Solberg
Ingrid Mostad Bråten
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bård Eirik Hallesby Norheim
Samling
Karrieredag GLU
Alexander Bielicki
Silje Haga
Hilde Danielsen
Peder Solberg
Bård Eirik Hallesby Norheim
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tomas Bokedal
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
Obligatorisk
Eivind Larsen
Paul Otto Brunstad
Paul Otto Brunstad
Alexander Bielicki
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Obligatorisk
Paul Otto Brunstad
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
Obligatorisk oppgaveseminar
Eivind Larsen
u 3
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obligatorisk
Eivind Larsen
Obligatorisk
Marit Mjøs
Bård Eirik Hallesby Norheim
Johanna Bokedal
Ståle Johannes Kristiansen
Foreleser: Maren Flotve Tischendorf
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
Obligatorisk
Inga Støren
Obligatorisk
Kristian Øen
Muntlig eksamen
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kjell Oppedal
Francis Borchardt
Francis Borchardt
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
PTL gruppeveiledning
Katrine Mellingen Bjerke
William Skolt Grosås
Messe
Petter A. Ekerhovd-Ottersen
Rolf Kjøde
Rolf Kjøde
William Skolt Grosås
Rune Øystese
William Skolt Grosås
Markering av opprykk
Anita Nygård
Hans M. Bringeland
Ingrid Mostad Bråten
Gruppetimer sang
Rolf Kjøde
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gudmund Waaler
Boklansering
Bursdaglunsj sammen med boklanseringen
Silje Haga
Katrine Mellingen Bjerke
Rolf Kjøde
bibliotekskurs
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Rune Øystese
TRF samling
Informasjon om utvekslingsmuligheter for TRF studenter (frivillig)
Obligatorisk
Anita Nygård
Obligatorisk
Anita Nygård
Hilde Danielsen
William Skolt Grosås
u 4
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drama v/Kristin Trætteberg
Johanna Bokedal
V/Stig Wernø-Holter
Peder Solberg
Gudmund Waaler
William Skolt Grosås
v/ Stig Wernø-Holter
Obligatorisk
Sissel Gerritsen
PTL gruppeveiledning
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kjell Oppedal
William Skolt Grosås
Francis Borchardt
Francis Borchardt
Heidi Gudmundset
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Rolf Kjøde
Katrine Mellingen Bjerke
Lunch
"Personlig økonomi"
Kurs
"Personlig økonomi" Kurs for studenter (arr. Campusutvalget)
Anita Nygård
Hans M. Bringeland
Gudmund Waaler
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gunnar Innerdal
Brandt Klawitter
Alexander Bielicki
Boklansering
Gunnar Innerdal
Silje Haga
Seminar
Fortsettelse fra boklanseringen
"Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon"
"Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon"
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
Franz Theodor Kruger
Katrine Mellingen Bjerke
Katrine Mellingen Bjerke
Peder Solberg
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Erik Waaler
Peder Solberg
Heidi Gudmundset
Hilde Danielsen
Peder Solberg
u 5
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium 3
Auditorium 4
Auditorium 5
Kapellet
Kantinen
Seminarrom 1
Seminarrom 2
Konferanserommet
Storstue/kapell
Storstue/kantinen
Storstuen
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Rolf Kjøde
Brandt Klawitter
Peder Solberg
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
Rolf Kjøde
Kode | Navn |
BIHEB101_2023 HØST | Bibelhebraisk |
BLKO3_2023 HØST | Språk, tekst og matematikk |
EX101_1_2024_VÅR_1 | EX101 Examen philosophicum - Bergen |
IKF210_2024 VÅR | Verdensbilde/virkelighetsforståelse |
IKF213_2023 HØST | Religion, utvikling og bistand |
IKF218_1_2023_HØST_1 | IKF218 Interkulturell kompetanse - Bergen |
IKF222_2023 HØST | Perspektiver på interkulturell helse |
IKF225_2024 VÅR | Menneskerettigheter i interkulturelle perspektiv |
IKF226_2023 HØST | Interkulturell kompetanse i praksis |
IKF290_1_2024_VÅR_1 | IKF290 BA oppgave IKF - Bergen |
IKF303_2024 VÅR | Project Development and Applied Intercultural theories |
IKF304_2024 VÅR | Socio-Cultural and Regional Specialisation |
IKF_THE_2023 HØST | Master's thesis |
IKS102_1_2023_HØST_1 | IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen |
IKS106_2024 VÅR | Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge |
MGL1MA102_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 2 1-7 |
MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
MGL1VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
MGL5NO201_2024 VÅR | Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2 |
MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
MGL5VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
P101-104_2023 HØST | Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie |
P240_2024 VÅR | Allmennpedagogiske spørsmål |
P261_2024 VÅR | Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer |
P262_2024 VÅR | Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser |
P272_2024 VÅR | Familiepedagogikk |
Kode | Navn |
P273_2024 VÅR | Kommunikasjon, holdningsdanning og digital dømmekraft |
P290_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk |
P291_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk |
P320_2024 VÅR | Kunnskap, læring, verdier og holdninger i individ- og samfunnsperspektiv |
P332_2024 VÅR | Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse |
P342_2024 VÅR | Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål |
PTL231_2023 HØST | Bacheloroppgave i praktisk teologi og ledelse |
REL150_2024 VÅR | Livssyn og etikk |
RELPED110_2023 HØST | Relasjonsledelse |
RELPED120_2024 VÅR | Ledelsesfilosofi |
RELPED130_2024 VÅR | Danning og trosopplæring - barn og unge |
RELPED230_2024 VÅR | Innovasjon og læring i kirkelig kontekst |
TAM303_2024 VÅR | Spirituality and Spiritual formation |
TAM304_2024 VÅR | Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture |
TAM350_2024 VÅR | Master Thesis |
TEOL140_2024 VÅR | Teologi for en misjonal kirke |
TEOL160_2024 VÅR | Innføring i kristendommens historie |
TEOL201_2024 VÅR | Kristologi i møte med vår tid |
TEOL210_2023 HØST | Forkynnelse og gudstjenesteledelse med praksis |
TEOL211_2024 VÅR | Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode |
TEOL220_2023 HØST | Sjelesorg med praksis |
TEOL302_2024 VÅR | Det nye testamente: tekst og tolkning |
TEOL303_2023 HØST | Kristendommens historie |
TEOL304_2024 VÅR | Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk |
TEOL305_2023 HØST | Teologisk etikk og religionsfilosofi |
TEOL360_2024 VÅR | Avsluttende praktikum |