Auditorium 1
u 2
Auditorium 1
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
09:30
u 2
Auditorium 1
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 2
Auditorium 1
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
u 2
Auditorium 1
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 2
Auditorium 1
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
u 3
Auditorium 1
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
09:30
u 3
Auditorium 1
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 3
Auditorium 1
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Silje Haga
14:00
12:15
u 3
Auditorium 1
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Auditorium 1
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Ståle Johannes Kristiansen
14:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
14:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 4
Auditorium 1
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Silje Haga
14:00
12:15
u 4
Auditorium 1
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 4
Auditorium 1
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Peder Solberg
14:00
12:15
u 5
Auditorium 1
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
09:30
u 5
Auditorium 1
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 5
Auditorium 1
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Silje Haga
14:00
12:15
u 5
Auditorium 1
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P101-104_2023 HØST
Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie
11:15
08:35
u 5
Auditorium 1
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
EX101_1_2024_VÅR_1
EX101 Examen philosophicum - Bergen
Peder Solberg
14:00
12:15
Auditorium 2
u 49
Auditorium 2
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad
16:00
12:00
u 49
Auditorium 2
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Forskergruppen Oppbyggelige eksempler v/Stein M. Wivestad
16:00
09:00
u 49
Auditorium 2
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Auditorium 2
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Auditorium 2
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 2
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 2
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL303_2023 HØST
Kristendommens historie
15:00
13:15
u 50
Auditorium 2
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 2
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 2
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
15:05
14:00
u 1
Auditorium 2
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 2
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 2
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Storstuen, Sandviken
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
u 1
Auditorium 2
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Storstuen, Sandviken
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
u 1
Auditorium 2
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 2
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Clemens Cavallin
Øygunn Skodvin Prestegård
Øygunn Skodvin Prestegård
11:45
09:10
u 2
Auditorium 2
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGLU1_2022_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7
Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10
Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10
Profesjonsdag
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Kim Larsen
11:15
09:10
u 2
Auditorium 2
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 2
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 2
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Bacheloroppgave i pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Obligatorisk
Heidi Gudmundset
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
u 3
Auditorium 2
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P262_2024 VÅR
Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser
Obligatorisk
Auditorium 3, Sandviken
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
u 3
Auditorium 2
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
REL150_2024 VÅR
Livssyn og etikk
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
u 3
Auditorium 2
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Samling
Karrieredag GLU
14:30
09:00
u 3
Auditorium 2
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF303_2024 VÅR
Project Development and Applied Intercultural theories
Alexander Bielicki
11:15
09:15
u 3
Auditorium 2
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF210_2024 VÅR
Verdensbilde/virkelighetsforståelse
Johanna Bokedal
11:15
09:30
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Bacheloroppgave i pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
u 4
Auditorium 2
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P262_2024 VÅR
Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser
Obligatorisk
Auditorium 3, Sandviken
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
u 4
Auditorium 2
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
REL150_2024 VÅR
Livssyn og etikk
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
u 4
Auditorium 2
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF303_2024 VÅR
Project Development and Applied Intercultural theories
bibliotekskurs
15:00
12:15
u 4
Auditorium 2
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P261_2024 VÅR
Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer
Obligatorisk
Auditorium 3, Sandviken
Anita Nygård
15:00
12:15
u 4
Auditorium 2
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Auditorium 2
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P262_2024 VÅR
Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
u 5
Auditorium 2
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
REL150_2024 VÅR
Livssyn og etikk
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
u 5
Auditorium 2
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Seminar
Fortsettelse fra boklanseringen
"Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon"
"Kommet for å bli: Ledertrening etter konfirmasjon"
14:00
12:15
u 5
Auditorium 2
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P261_2024 VÅR
Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
u 5
Auditorium 2
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Auditorium 3
u 49
Auditorium 3
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Arkiv / Public 360
15:30
12:00
u 49
Auditorium 3
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF_THE_2023 HØST
Master's thesis
16:00
12:15
u 49
Auditorium 3
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Auditorium 3
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Auditorium 3
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 3
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 3
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
15:45
08:25
u 50
Auditorium 3
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 3
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 3
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 3
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:40
08:30
u 2
Auditorium 3
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P240_2024 VÅR
Allmennpedagogiske spørsmål
11:15
08:35
u 2
Auditorium 3
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
u 2
Auditorium 3
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL160_2024 VÅR
Innføring i kristendommens historie
Brandt Klawitter
Tomas Bokedal
Tomas Bokedal
11:15
09:30
IKF_THE_2023 HØST
Master's thesis
Hilde Danielsen
15:00
13:15
u 2
Auditorium 3
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Marit Mjøs masterveiledning
15:00
12:00
u 3
Auditorium 3
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P262_2024 VÅR
Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser
Obligatorisk
Auditorium 2, Sandviken
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
u 3
Auditorium 3
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P240_2024 VÅR
Allmennpedagogiske spørsmål
11:15
08:35
u 3
Auditorium 3
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL160_2024 VÅR
Innføring i kristendommens historie
Peder Solberg
15:00
12:15
u 3
Auditorium 3
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P332_2024 VÅR
Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse
Obligatorisk
Eivind Larsen
Paul Otto Brunstad
Paul Otto Brunstad
11:30
09:00
P332_2024 VÅR
Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse
Obligatorisk
Paul Otto Brunstad
13:30
12:15
P332_2024 VÅR
Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse
Obligatorisk oppgaveseminar
Eivind Larsen
15:30
13:45
u 3
Auditorium 3
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P320_2024 VÅR
Kunnskap, læring, verdier og holdninger i individ- og samfunnsperspektiv
15:30
09:00
u 4
Auditorium 3
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P262_2024 VÅR
Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser
Obligatorisk
Auditorium 2, Sandviken
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:00
12:15
u 4
Auditorium 3
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P240_2024 VÅR
Allmennpedagogiske spørsmål
11:15
08:35
u 4
Auditorium 3
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
u 4
Auditorium 3
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P261_2024 VÅR
Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer
Obligatorisk
Auditorium 2, Sandviken
Anita Nygård
15:00
12:15
u 4
Auditorium 3
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Auditorium 3
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Auditorium 3
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P240_2024 VÅR
Allmennpedagogiske spørsmål
11:15
08:35
u 5
Auditorium 3
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL160_2024 VÅR
Innføring i kristendommens historie
Brandt Klawitter
11:15
09:30
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Franz Theodor Kruger
Katrine Mellingen Bjerke
Katrine Mellingen Bjerke
15:00
12:15
u 5
Auditorium 3
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Auditorium 3
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Auditorium 4
u 49
Auditorium 4
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
15:35
08:30
u 49
Auditorium 4
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF218_1_2023_HØST_1
IKF222_2023 HØST
IKF226_2023 HØST
IKF222_2023 HØST
IKF226_2023 HØST
IKF218 Interkulturell kompetanse - Bergen
Perspektiver på interkulturell helse
Interkulturell kompetanse i praksis
Perspektiver på interkulturell helse
Interkulturell kompetanse i praksis
Møte
'Informasjonsmøte, Åse Mørkve
11:15
10:30
IKS102_1_2023_HØST_1
IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen
Obligatorisk
14:30
12:15
IKS102_1_2023_HØST_1
IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen
Obligatorisk
15:00
14:30
u 49
Auditorium 4
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
12:00
08:30
u 49
Auditorium 4
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
15:15
13:00
u 49
Auditorium 4
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
15:40
08:30
u 50
Auditorium 4
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 4
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 4
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 4
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Styremøte
18:00
08:00
u 50
Auditorium 4
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
15:00
09:00
u 51
Auditorium 4
Mandag 18.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL220_2023 HØST
Sjelesorg med praksis
Muntlig eksamen
12:00
08:30
u 51
Auditorium 4
Tirsdag 19.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Hilde Danielsen Forskningsgruppemøte
15:00
09:00
u 51
Auditorium 4
Onsdag 20.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Auditorium 4
Torsdag 21.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Auditorium 4
Fredag 22.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 4
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 4
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 4
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte PED
11:30
08:30
u 1
Auditorium 4
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Seminarrom 1, Sandviken
15:40
14:00
u 1
Auditorium 4
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Seminarrom 1, Sandviken
15:40
08:25
u 2
Auditorium 4
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGLU1_2022_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGLU1_2023_HØST
MGLU5_2022_HØST
MGLU5_2023_HØST
MGL1MA102_2024 VÅR
MGL1NO102_2024 VÅR
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5MA201_2024 VÅR
MGL5NO201_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
MGL1NO102_2024 VÅR
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5MA201_2024 VÅR
MGL5NO201_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
Matematikk 1, modul 2 1-7
Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk
Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7
Matematikk 2, modul 1 5-10
Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2
Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10
Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk
Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7
Matematikk 2, modul 1 5-10
Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2
Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10
Profesjonsdag
Eline Margrete Hjellum
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
Julie Ane Ødegaard Borge
Kim Larsen
14:15
09:10
u 2
Auditorium 4
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
MGL1PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
MGL5PE102_2024 VÅR
Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7
Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10
Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10
Profesjonsdag
14:15
11:30
u 2
Auditorium 4
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 4
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Kari-Mette Walmann Hidle
Valg av masteroppgave.
For noen av studentene
For noen av studentene
10:00
09:00
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Kari-Mette Walmann Hidle
11:45
10:05
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Seminarrom 2, Sandviken
14:10
12:30
u 2
Auditorium 4
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF210_2024 VÅR
Verdensbilde/virkelighetsforståelse
Erik Waaler
11:15
08:35
Reservert
13:30
13:00
u 3
Auditorium 4
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
BLKO3_2023 HØST
Språk, tekst og matematikk
13:50
09:10
Reservert
15:00
14:00
u 3
Auditorium 4
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
P272_2024 VÅR
Familiepedagogikk
Anita Nygård
15:00
12:15
u 3
Auditorium 4
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Auditorium 4
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P342_2024 VÅR
Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
09:45
09:00
P342_2024 VÅR
Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
11:45
10:00
P342_2024 VÅR
Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål
Obligatorisk
Kenneth Skogås
13:15
12:30
P342_2024 VÅR
Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål
Obligatorisk
Cheng-Yu Peter Pan
Heidi Gudmundset
Heidi Gudmundset
15:15
13:30
u 3
Auditorium 4
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P342_2024 VÅR
Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål
Obligatorisk
Marit Mjøs
11:45
09:00
P342_2024 VÅR
Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål
Obligatorisk
Kristian Øen
15:15
12:30
u 4
Auditorium 4
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P273_2024 VÅR
Kommunikasjon, holdningsdanning og digital dømmekraft
Kjell Oppedal
11:15
08:35
IKF290_1_2024_VÅR_1
IKF290 BA oppgave IKF - Bergen
15:00
12:15
u 4
Auditorium 4
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
P272_2024 VÅR
Familiepedagogikk
Anita Nygård
15:00
12:15
u 4
Auditorium 4
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF225_2024 VÅR
Menneskerettigheter i interkulturelle perspektiv
14:00
12:15
u 4
Auditorium 4
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF303_2024 VÅR
IKF_THE_2023 HØST
IKF_THE_2023 HØST
Project Development and Applied Intercultural theories
Master's thesis
Master's thesis
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 4
Auditorium 4
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF210_2024 VÅR
Verdensbilde/virkelighetsforståelse
Johanna Bokedal
11:15
09:30
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Bacheloroppgave i pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Obligatorisk
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
u 5
Auditorium 4
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P273_2024 VÅR
Kommunikasjon, holdningsdanning og digital dømmekraft
Kjell Oppedal
11:15
08:35
IKF290_1_2024_VÅR_1
IKF290 BA oppgave IKF - Bergen
14:00
12:15
u 5
Auditorium 4
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKS106_2024 VÅR
Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge
Katrine Mellingen Bjerke
11:15
08:35
P272_2024 VÅR
Familiepedagogikk
Anita Nygård
15:00
12:15
u 5
Auditorium 4
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF225_2024 VÅR
Menneskerettigheter i interkulturelle perspektiv
14:00
12:15
u 5
Auditorium 4
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Auditorium 4
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P290_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
P291_2024 VÅR
Bacheloroppgave i pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk
Obligatorisk
Kenneth Skogås
Sissel Gerritsen
Sissel Gerritsen
15:00
12:15
Auditorium 5
u 49
Auditorium 5
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 4, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
15:35
08:30
u 49
Auditorium 5
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Auditorium 5
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Auditorium 5
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Auditorium 4, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
15:15
13:00
u 49
Auditorium 5
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 4, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
15:40
08:30
u 50
Auditorium 5
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 5
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mastersensur
14:10
11:45
u 50
Auditorium 5
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Auditorium 5
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL210_2023 HØST
Forkynnelse og gudstjenesteledelse med praksis
Muntlig eksamen
15:00
08:30
u 50
Auditorium 5
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED110_2023 HØST
Relasjonsledelse
Eksamen
15:30
08:30
u 51
Auditorium 5
Mandag 18.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mastersensur
14:15
11:45
u 51
Auditorium 5
Tirsdag 19.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL305_2023 HØST
Teologisk etikk og religionsfilosofi
Muntlig eksamen
12:00
09:00
u 51
Auditorium 5
Onsdag 20.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Auditorium 5
Torsdag 21.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Auditorium 5
Fredag 22.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 5
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 5
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 5
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Auditorium 5
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
13:30
12:30
u 1
Auditorium 5
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 5
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Auditorium 5
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Heidi Gudmundset
10:00
08:30
REL150_2024 VÅR
Livssyn og etikk
Hans M. Bringeland
15:00
12:15
u 2
Auditorium 5
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF304_2024 VÅR
Socio-Cultural and Regional Specialisation
Alexander Bielicki
11:15
09:30
IKF303_2024 VÅR
Project Development and Applied Intercultural theories
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
14:00
12:15
u 2
Auditorium 5
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
11:15
08:35
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
14:50
12:05
u 2
Auditorium 5
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
11:15
09:30
International students
Orientationdays by Isabell Gundersen
15:30
12:15
u 3
Auditorium 5
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
BIHEB101_2023 HØST
Bibelhebraisk
Francis Borchardt
11:15
09:30
TEOL211_2024 VÅR
Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode
Francis Borchardt
14:00
12:15
u 3
Auditorium 5
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL201_2024 VÅR
Kristologi i møte med vår tid
Tomas Bokedal
11:15
08:35
TEOL201_2024 VÅR
Kristologi i møte med vår tid
Peder Solberg
15:00
12:15
u 3
Auditorium 5
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF304_2024 VÅR
Socio-Cultural and Regional Specialisation
Alexander Bielicki
11:15
09:30
IKF303_2024 VÅR
Project Development and Applied Intercultural theories
Hilde Danielsen
14:00
12:15
u 3
Auditorium 5
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P320_2024 VÅR
Kunnskap, læring, verdier og holdninger i individ- og samfunnsperspektiv
15:30
09:00
u 3
Auditorium 5
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
P332_2024 VÅR
Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse
Obligatorisk
Eivind Larsen
11:30
09:00
P332_2024 VÅR
Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse
Obligatorisk
Inga Støren
15:30
12:15
u 4
Auditorium 5
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
BIHEB101_2023 HØST
Bibelhebraisk
Francis Borchardt
11:15
09:30
TEOL211_2024 VÅR
Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode
Francis Borchardt
14:00
12:15
u 4
Auditorium 5
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED120_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
Ledelsesfilosofi
Danning og trosopplæring - barn og unge
Danning og trosopplæring - barn og unge
PTL gruppeveiledning
09:15
08:35
TEOL140_2024 VÅR
Teologi for en misjonal kirke
Petter A. Ekerhovd-Ottersen
Rolf Kjøde
Rolf Kjøde
10:15
09:30
RELPED130_2024 VÅR
Danning og trosopplæring - barn og unge
Rune Øystese
11:15
10:30
RELPED120_2024 VÅR
Ledelsesfilosofi
Rolf Kjøde
15:00
12:15
u 4
Auditorium 5
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED120_2024 VÅR
Ledelsesfilosofi
Gudmund Waaler
11:15
08:30
TEOL140_2024 VÅR
Teologi for en misjonal kirke
Rolf Kjøde
15:00
12:15
u 4
Auditorium 5
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED130_2024 VÅR
Danning og trosopplæring - barn og unge
Rune Øystese
11:15
08:30
TEOL140_2024 VÅR
Teologi for en misjonal kirke
William Skolt Grosås
15:00
12:15
u 4
Auditorium 5
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED130_2024 VÅR
Danning og trosopplæring - barn og unge
Drama v/Kristin Trætteberg
11:15
08:30
RELPED120_2024 VÅR
Ledelsesfilosofi
Gudmund Waaler
14:00
12:15
RELPED120_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
RELPED130_2024 VÅR
Ledelsesfilosofi
Danning og trosopplæring - barn og unge
Danning og trosopplæring - barn og unge
PTL gruppeveiledning
15:00
14:15
u 5
Auditorium 5
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
BIHEB101_2023 HØST
Bibelhebraisk
Francis Borchardt
11:15
09:30
TEOL211_2024 VÅR
Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode
Francis Borchardt
14:00
12:15
u 5
Auditorium 5
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kurs
"Personlig økonomi" Kurs for studenter (arr. Campusutvalget)
14:00
12:15
u 5
Auditorium 5
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF304_2024 VÅR
Socio-Cultural and Regional Specialisation
Alexander Bielicki
11:15
09:30
IKF303_2024 VÅR
Project Development and Applied Intercultural theories
Alexander Bielicki
Hilde Danielsen
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 5
Auditorium 5
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL302_2024 VÅR
Det nye testamente: tekst og tolkning
Erik Waaler
10:15
08:35
IKF303_2024 VÅR
IKF_THE_2023 HØST
IKF_THE_2023 HØST
Project Development and Applied Intercultural theories
Master's thesis
Master's thesis
Hilde Danielsen
15:00
12:15
u 5
Auditorium 5
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF210_2024 VÅR
Verdensbilde/virkelighetsforståelse
Brandt Klawitter
11:15
08:35
Kapellet
u 2
Kapellet
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Kapellet
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Kapellet
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Kapellet
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Kapellet
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
11:45
11:20
u 3
Kapellet
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Kapellet
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
11:45
11:20
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
Ingrid Mostad Bråten
14:00
13:15
u 3
Kapellet
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Kapellet
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Kapellet
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
11:45
11:20
u 4
Kapellet
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Kapellet
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
Messe
09:30
09:00
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
11:45
11:20
u 4
Kapellet
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Kapellet
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Kapellet
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
V/Stig Wernø-Holter
11:20
09:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
11:45
11:20
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
v/ Stig Wernø-Holter
14:00
12:15
Kantinen
Ingen reservasjoner funnet
Seminarrom 1
u 49
Seminarrom 1
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 4, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
15:35
08:30
u 49
Seminarrom 1
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Seminarrom 1
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Seminarrom 1
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Auditorium 4, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
15:15
13:00
u 49
Seminarrom 1
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 4, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 2, Sandviken
15:40
08:30
u 50
Seminarrom 1
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Seminarrom 1
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Seminarrom 1
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Seminarrom 1
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF213_2023 HØST
Religion, utvikling og bistand
Muntlig eksamen
12:00
09:00
u 50
Seminarrom 1
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 1
Mandag 18.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 1
Tirsdag 19.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
11:00
10:00
u 51
Seminarrom 1
Onsdag 20.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 1
Torsdag 21.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 1
Fredag 22.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 1
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 1
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 1
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 1
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Auditorium 4, Sandviken
15:40
14:00
u 1
Seminarrom 1
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 4, Sandviken
15:40
08:25
u 2
Seminarrom 1
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Seminarrom 1
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Seminarrom 1
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Seniorakademiet styremøte
12:00
10:30
u 2
Seminarrom 1
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Seminarrom 1
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Seminarrom 1
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Seminarrom 1
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Seminarrom 1
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Seminarrom 1
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Seminarrom 1
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Muntlig eksamen
15:00
13:45
u 5
Seminarrom 1
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM350_2024 VÅR
Master Thesis
15:00
08:35
u 5
Seminarrom 1
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM350_2024 VÅR
Master Thesis
15:00
08:35
u 5
Seminarrom 1
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM350_2024 VÅR
Master Thesis
15:00
08:35
u 5
Seminarrom 1
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM350_2024 VÅR
Master Thesis
15:00
08:35
u 5
Seminarrom 1
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM350_2024 VÅR
Master Thesis
15:00
08:35
Seminarrom 2
u 49
Seminarrom 2
Mandag 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Seminarrom 2
Tirsdag 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
IKF226_2023 HØST
Interkulturell kompetanse i praksis
15:00
12:15
u 49
Seminarrom 2
Onsdag 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 49
Seminarrom 2
Torsdag 7.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Auditorium 4, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
15:15
13:00
u 49
Seminarrom 2
Fredag 8.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
Auditorium 4, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
Auditorium 5, Sandviken
Seminarrom 1, Sandviken
15:40
08:30
u 50
Seminarrom 2
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Seminarrom 2
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Sara Brøvig Østby
14:30
11:00
u 50
Seminarrom 2
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Seminarrom 2
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL305_2023 HØST
Teologisk etikk og religionsfilosofi
Hans M. Bringeland
10:15
09:30
u 50
Seminarrom 2
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 2
Mandag 18.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 2
Tirsdag 19.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 2
Onsdag 20.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Solveig Omland
11:00
09:00
u 51
Seminarrom 2
Torsdag 21.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 51
Seminarrom 2
Fredag 22.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 2
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 2
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Seminarrom 2
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Orientation Days
For international students by Isabell Gundersen
15:00
09:00
u 1
Seminarrom 2
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Orientation Days
15:00
09:30
u 1
Seminarrom 2
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Seminarrom 2
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Orientation Days
15:55
15:30
u 2
Seminarrom 2
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
10:30
09:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
11:00
10:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
13:00
12:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
Ingrid Mostad Bråten
14:00
13:15
u 2
Seminarrom 2
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Seminarrom 2
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Auditorium 4, Sandviken
14:10
12:30
u 2
Seminarrom 2
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
Bård Eirik Hallesby Norheim
13:00
12:15
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
14:00
13:15
u 3
Seminarrom 2
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
PTL231_2023 HØST
Bacheloroppgave i praktisk teologi og ledelse
Rune Øystese
15:00
12:15
u 3
Seminarrom 2
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
13:00
12:15
u 3
Seminarrom 2
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RELPED230_2024 VÅR
Innovasjon og læring i kirkelig kontekst
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
08:35
RELPED230_2024 VÅR
Innovasjon og læring i kirkelig kontekst
Bård Eirik Hallesby Norheim
15:00
12:15
u 3
Seminarrom 2
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL302_2024 VÅR
Det nye testamente: tekst og tolkning
Tomas Bokedal
11:15
08:35
u 3
Seminarrom 2
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
Bård Eirik Hallesby Norheim
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
Foreleser: Maren Flotve Tischendorf
14:00
12:15
u 4
Seminarrom 2
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Seminarrom 2
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
William Skolt Grosås
11:15
09:30
TEOL360_2024 VÅR
Avsluttende praktikum
Ingrid Mostad Bråten
Gruppetimer sang
15:00
12:15
u 4
Seminarrom 2
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Seminarrom 2
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Seminarrom 2
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Seminarrom 2
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM303_2024 VÅR
Spirituality and Spiritual formation
William Skolt Grosås
11:15
08:35
TAM303_2024 VÅR
Spirituality and Spiritual formation
16:00
12:15
u 5
Seminarrom 2
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Rolf Kjøde
11:15
08:35
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Gudmund Waaler
16:00
12:15
u 5
Seminarrom 2
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Gunnar Innerdal
11:15
08:35
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Gunnar Innerdal
13:00
12:15
TAM303_2024 VÅR
Spirituality and Spiritual formation
Peder Solberg
16:00
13:15
u 5
Seminarrom 2
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM303_2024 VÅR
Spirituality and Spiritual formation
Peder Solberg
11:15
08:35
TAM303_2024 VÅR
Spirituality and Spiritual formation
Peder Solberg
15:00
12:15
u 5
Seminarrom 2
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Rolf Kjøde
11:15
08:35
TAM304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
TEOL304_2024 VÅR
Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk
Rolf Kjøde
15:00
12:15
Konferanserommet
Ingen reservasjoner funnet
Storstue/kapell
Ingen reservasjoner funnet
Storstue/kantinen
Ingen reservasjoner funnet
Storstuen
u 50
Storstuen
Mandag 11.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Boklansering
12:15
11:30
u 50
Storstuen
Tirsdag 12.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Storstuen
Onsdag 13.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Storstuen
Torsdag 14.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 50
Storstuen
Fredag 15.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Storstuen
Mandag 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Storstuen
Tirsdag 2.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 1
Storstuen
Onsdag 3.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Auditorium 2, Sandviken
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
u 1
Storstuen
Torsdag 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
MGL1VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
MGL5VIT301_2024 VÅR
Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer
Auditorium 2, Sandviken
Kristin Aadland-Atkinson
14:10
10:05
u 1
Storstuen
Fredag 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fagdag TRF
14:00
09:00
u 2
Storstuen
Mandag 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Storstuen
Tirsdag 9.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Storstuen
Onsdag 10.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Storstuen
Torsdag 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 2
Storstuen
Fredag 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Møte
Waffle lunch IKS students
12:15
11:15
u 3
Storstuen
Mandag 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Storstuen
Tirsdag 16.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Teologilunsj
12:15
11:30
u 3
Storstuen
Onsdag 17.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Storstuen
Torsdag 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 3
Storstuen
Fredag 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Storstuen
Mandag 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 4
Storstuen
Tirsdag 23.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Markering av opprykk
12:15
11:30
u 4
Storstuen
Onsdag 24.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Boklansering
Bursdaglunsj sammen med boklanseringen
12:15
11:30
u 4
Storstuen
Torsdag 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
TEOL140_2024 VÅR
TEOL211_2024 VÅR
TEOL211_2024 VÅR
Teologi for en misjonal kirke
Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode
Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode
TRF samling
Informasjon om utvekslingsmuligheter for TRF studenter (frivillig)
12:10
11:30
u 4
Storstuen
Fredag 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Storstuen
Mandag 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Storstuen
Tirsdag 30.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lunch
"Personlig økonomi"
12:15
11:45
u 5
Storstuen
Onsdag 31.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Boklansering
12:15
11:30
u 5
Storstuen
Torsdag 1.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 5
Storstuen
Fredag 2.2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kode | Navn |
BIHEB101_2023 HØST | Bibelhebraisk |
BLKO3_2023 HØST | Språk, tekst og matematikk |
EX101_1_2024_VÅR_1 | EX101 Examen philosophicum - Bergen |
IKF210_2024 VÅR | Verdensbilde/virkelighetsforståelse |
IKF213_2023 HØST | Religion, utvikling og bistand |
IKF218_1_2023_HØST_1 | IKF218 Interkulturell kompetanse - Bergen |
IKF222_2023 HØST | Perspektiver på interkulturell helse |
IKF225_2024 VÅR | Menneskerettigheter i interkulturelle perspektiv |
IKF226_2023 HØST | Interkulturell kompetanse i praksis |
IKF290_1_2024_VÅR_1 | IKF290 BA oppgave IKF - Bergen |
IKF303_2024 VÅR | Project Development and Applied Intercultural theories |
IKF304_2024 VÅR | Socio-Cultural and Regional Specialisation |
IKF_THE_2023 HØST | Master's thesis |
IKS102_1_2023_HØST_1 | IKS102 Mangfold og det flerkulturelle Norge - Bergen |
IKS106_2024 VÅR | Interkulturelt praksisfelt i det flerkulturelle Norge |
MGL1MA102_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 2 1-7 |
MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
MGL1VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
MGL5NO201_2024 VÅR | Norsk 2, modul 1 5-10, Språk og språkdidaktikk 2 |
MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
MGL5VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
P101-104_2023 HØST | Pedagogiske grunnlagsproblemer. Oppdragelses- og undervisningslære.Pedagogisk psykologi.Pedagogisk sosiologi og historie |
P240_2024 VÅR | Allmennpedagogiske spørsmål |
P261_2024 VÅR | Innføring i spesialpedagogisk arbeid for barn og unge med vekt på grunnlagsproblemer |
P262_2024 VÅR | Spesialpedagogisk arbeid - med utgangspunkt i ulike funksjonsnedsettelser |
P272_2024 VÅR | Familiepedagogikk |
Kode | Navn |
P273_2024 VÅR | Kommunikasjon, holdningsdanning og digital dømmekraft |
P290_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk |
P291_2024 VÅR | Bacheloroppgave i pedagogikk med vekt på spesialpedagogikk og interkulturell pedagogikk |
P320_2024 VÅR | Kunnskap, læring, verdier og holdninger i individ- og samfunnsperspektiv |
P332_2024 VÅR | Verdibasert og situasjonsbestemt ledelse |
P342_2024 VÅR | Spesialpedagogiske grunnlagsspørsmål |
PTL231_2023 HØST | Bacheloroppgave i praktisk teologi og ledelse |
REL150_2024 VÅR | Livssyn og etikk |
RELPED110_2023 HØST | Relasjonsledelse |
RELPED120_2024 VÅR | Ledelsesfilosofi |
RELPED130_2024 VÅR | Danning og trosopplæring - barn og unge |
RELPED230_2024 VÅR | Innovasjon og læring i kirkelig kontekst |
TAM303_2024 VÅR | Spirituality and Spiritual formation |
TAM304_2024 VÅR | Missional Ecclesiology in light of Trinitarian Faith and Contemporary Culture |
TAM350_2024 VÅR | Master Thesis |
TEOL140_2024 VÅR | Teologi for en misjonal kirke |
TEOL160_2024 VÅR | Innføring i kristendommens historie |
TEOL201_2024 VÅR | Kristologi i møte med vår tid |
TEOL210_2023 HØST | Forkynnelse og gudstjenesteledelse med praksis |
TEOL211_2024 VÅR | Det gamle testamentes historie og historisk kritisk metode |
TEOL220_2023 HØST | Sjelesorg med praksis |
TEOL302_2024 VÅR | Det nye testamente: tekst og tolkning |
TEOL303_2023 HØST | Kristendommens historie |
TEOL304_2024 VÅR | Systematisk-teologiske grunnlagsspørsmål og dogmatikk |
TEOL305_2023 HØST | Teologisk etikk og religionsfilosofi |
TEOL360_2024 VÅR | Avsluttende praktikum |