u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Mandag Mai 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen
16:00
08:00
4MGL1PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
11:45
09:10
4MGL1PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
11:45
09:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
Reservert
David Løvås
14:00
10:00
4MGL1KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
4MGL5KRLE200_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Reservert
Undervisning VUKM
17:00
12:00
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
13:50
12:10
4MGL5PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
14:45
12:10
4MGL5PE102_2024 VÅR
Seminar
Marit Myklebust
Eksamensseminar
14:45
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tirsdag Mai 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Elise Johannessen
14:00
09:00
4MGL1VIT301_2024 VÅR
4MGL5VIT301_2024 VÅR
4MGL5VIT301_2024 VÅR
Eksamensseminar
Endre Knudsen
Jan Almäng
Jan Almäng
11:45
09:10
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
11:45
09:10
4MGL5SA201_2024 VÅR
Undervisning
Anna Nøkland
11:45
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL5MA201_2024 VÅR
Undervisning
Johannes Kleppe
13:50
12:10
4MGL1PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
4MGL5PR4_2023 HØST
Informasjonsmøte punktpraksis
Elisabeth Ingvira Arnevik
Marianne Ramirez
Marianne Ramirez
12:45
12:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Onsdag Mai 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Elise M. V. Johannessen
15:00
09:00
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
16:00
09:00
Tone Ophus
11:45
09:10
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
14:00
11:00
Kapellsamling
12:10
11:45
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Torsdag Mai 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Eget bruk
15:55
06:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Drift
Misjonssalen eget bruk
18:00
08:00
Drift
Stein astrup med band
20:40
08:00
Reservert
Elise M. V. Johannessen
15:00
09:00
Reservert
IT v/Albert
16:00
09:00
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4MGL1KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
4MGL5KRLE213_2024 VÅR
Undervisning
Margrethe Løøv
11:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
14:45
09:10
Reservert
Linda Kristengård
11:45
10:00
Reservert
Linda Kristengård
12:00
10:00
4MLS150_2023 HØST
Christian Ingebrigtsen
11:50
10:15
Kapellsamling
12:10
11:45
4HINS101_2023 HØST
Fremføring
Sandra Borøy
Fremvisning av studiosamspill-låter.
13:50
12:10
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
14:10
12:10
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fredag Mai 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Drift
Eget bruk
15:55
06:00
Drift
Stein astrup med band
00:00
06:00
Drift
Misjonssalen eget bruk
18:00
08:00
u 20
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lørdag Mai 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Mandag Mai 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Reservert
David Løvås
11:00
08:30
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tirsdag Mai 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
11:45
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A-C
Gruppe A-C
John Børge Askeland
15:00
13:00
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Onsdag Mai 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
4KOR100_2023 HØST
16:00
08:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Tone Ophus
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
Kapellsamling
12:10
11:45
Reservert
Tonje Fosse
22:00
16:00
Drift
Soul children
21:25
17:00
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Torsdag Mai 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:05
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
14:45
09:10
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
14:10
12:10
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fredag Mai 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:55
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lørdag Mai 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Mandag Mai 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Eksamen VIT301
VIT301
VIT301
16:00
08:00
Tone Ophus
16:00
08:00
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
Eksamen NLA Oslo
22:00
17:00
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tirsdag Mai 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
11:45
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Eksamen VIT301
VIT301
VIT301
16:00
08:00
Tone Ophus
Forberedelser til eksamen 29.mai 4MGL5MU101U
16:00
08:00
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
Eksamen NLA Oslo
16:00
12:15
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Onsdag Mai 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Eksamen VIT301
VIT301
VIT301
16:00
08:00
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
Kapellsamling
12:10
11:45
Drift
Soul children
21:25
17:00
Reservert
Tonje Fosse
22:00
17:00
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Torsdag Mai 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
11:45
07:55
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:00
09:00
Kapellsamling
12:10
11:45
Eksamen NLA Oslo
17:00
12:10
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fredag Mai 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Storsalen
Dansegruppe
Dansegruppe
20:10
15:00
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lørdag Jun. 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
Storsalen
18:00
09:55
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Mandag Jun. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:05
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:05
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:05
08:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tirsdag Jun. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Onsdag Jun. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Drift
Storsalen eksamen
16:05
08:00
Kapellsamling
12:10
11:45
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Torsdag Jun. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
Kapellsamling
12:10
11:45
Reservert
Adrian Vollan
15:00
13:00
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fredag Jun. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Internasjonal lunsj v/Torunn
14:00
11:00
Reservert
Internasjonal lunsj v/Torunn
14:00
11:00
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Lørdag Jun. 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Mandag Jun. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
Storsalen, Staffeldtsgate
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tirsdag Jun. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:05
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Kode | Navn |
4BLKO4AB-E_2024 VÅR | KO4 Natur, helse og rørsle |
4GEH201_2023 HØST | Gehørtrening II |
4HINS101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4KOR100_2023 HØST | Korledelse I |
4MGL1KRLE200_2024 VÅR | Kristendom, religion, livssyn og etikk 2 1-7 Fellesdel |
4MGL1KRLE213_2024 VÅR | KRLE 2 1-7 Nyreligiøsitet og media |
4MGL1MA204_2024 VÅR | Matematikk 2, 3. studieår 1-7 |
4MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
4MGL1NO201_2024 VÅR | Norsk 2, 1-7 |
4MGL1PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 1-7 |
4MGL1PR4_2023 HØST | Praksis 4. studieår, 25 dager |
4MGL1VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
4MGL5KRLE200_2024 VÅR | Kristendom, religion, livssyn og etikk 2 5-10 Fellesdel |
4MGL5KRLE213_2024 VÅR | KRLE 2 5-10 Nyreligiøsitet og media |
4MGL5MA103_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 3 5-10 |
Kode | Navn |
4MGL5MA201_2024 VÅR | Matematikk 2, modul 1 5-10 |
4MGL5PE102_2024 VÅR | Pedagogikk og elevkunnskap 102 5-10 |
4MGL5PR4_2023 HØST | Praksis 4. studieår, 25 dager |
4MGL5SA201_2024 VÅR | Samfunnsfag 2 5-10 |
4MGL5VIT301_2024 VÅR | Vitenskapsteori og metode for den forskende lærer |
4MHI101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4MHI200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4MHI300_2023 HØST | Hovedinstrument III |
4MLS150_2023 HØST | Låtskriving |
Gruppe A | Gruppe A |
Gruppe B | Gruppe B |
Gruppe C | Gruppe C |
HSM126_1_2024_VÅR_1 | HSM126 Inn. stat. m/for.met - Oslo |
HSM205_1_2024_VÅR_1 | HSM205 Grunnleggende bedriftsøkonomi 2 - Oslo |
Endret de siste 2 dagene.