u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 20.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Reservert
David Løvås
11:00
08:30
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 21.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
11:45
09:10
Tone Ophus
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
Reservert
Aurora Nordahl
11:30
09:30
Undervisning
14:30
10:00
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
4MGL1MA204_2024 VÅR
Undervisning
Ellen Kristine Solbrekke Hansen
13:50
10:05
Rak Marie Hatløy
15:30
10:05
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
Reservert
Linda Kristengård
15:30
12:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
4GEH201_2023 HØST
Gruppe A-C
Gruppe A-C
John Børge Askeland
15:00
13:00
Reservert
Ole Kristian Kogstad
19:00
17:00
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 22.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
4KOR100_2023 HØST
16:00
08:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
IT / Service
16:00
08:00
Tone Ophus
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
Reservert
Styrkår Dramstad
11:30
10:00
Kapellsamling
12:10
11:45
Eksamen NLA Oslo
13:30
13:00
Eksamen NLA Oslo
13:30
13:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
13:00
Reservert
Tonje Fosse
22:00
16:00
Drift
Soul children
21:25
17:00
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 23.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:30
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:05
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
HSM205_1_2024_VÅR_1
Håvard Arne Hodne
14:45
09:10
Reservert
Tonje Fosse
13:30
11:30
Kapellsamling
12:10
11:45
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
14:10
12:10
Reservert
Solveig Lindheim
14:10
12:10
u 21
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 24.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Amalie Viksnes
16:00
08:00
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
11:45
09:10
4BLKO4AB-E_2024 VÅR
Undervisning
Endre Knudsen
14:45
09:10
Reservert
Arne-Kristian Skagen
14:00
12:00
4MGL5MA103_2024 VÅR
Undervisning
Ellef Fange Gjelstad
14:45
12:55
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 27.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Eksamen VIT301
VIT301
VIT301
16:00
08:00
Tone Ophus
16:00
08:00
4MGL1NO201_2024 VÅR
Undervisning
Tone Helene Skattør
11:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
Eksamen NLA Oslo
22:00
17:00
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 28.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
11:45
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Eksamen VIT301
VIT301
VIT301
16:00
08:00
Tone Ophus
Forberedelser til eksamen 29.mai 4MGL5MU101U
16:00
08:00
4MGL1NO102_2024 VÅR
Undervisning
Karen Langsholt Holmqvist
13:50
10:05
Kapellsamling
12:10
11:45
Eksamen NLA Oslo
16:00
12:15
Reservert
Arne-Kristian Skagen
20:00
15:00
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 29.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Eksamen VIT301
VIT301
VIT301
16:00
08:00
4MHI101_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
4MHI200_2023 HØST
4MHI300_2023 HØST
LLP
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate
Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate
Øvingsrom 05, Staffeldtsgate
Beate Lech
12:45
09:10
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
Kapellsamling
12:10
11:45
Drift
Soul children
21:25
17:00
Reservert
Tonje Fosse
22:00
17:00
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 30.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
11:45
07:55
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Christian Ingebrigtsen
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
14:00
09:00
Kapellsamling
12:10
11:45
Eksamen NLA Oslo
17:00
12:10
u 22
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 31.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
Storsalen
Dansegruppe
Dansegruppe
20:10
15:00
Reservert
Simone Haaland
18:00
16:00
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 3.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:05
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:05
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:05
08:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 4.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
10:45
09:15
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
12:00
10:45
Kapellsamling
12:10
11:45
HSM126_1_2024_VÅR_1
Obligatorisk
Undervisning
Undervisning
14:00
12:30
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 5.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Drift
Storsalen eksamen
16:05
08:00
Kapellsamling
12:10
11:45
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 6.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
HSM126_1_2024_VÅR_1
Oppgaveseminar
12:00
09:15
Kapellsamling
12:10
11:45
Reservert
Adrian Vollan
15:00
13:00
u 23
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 7.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Reservert
Internasjonal lunsj v/Torunn
14:00
11:00
Reservert
Internasjonal lunsj v/Torunn
14:00
11:00
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 10.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
Storsalen, Staffeldtsgate
14:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 11.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:05
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
16:00
08:00
Eksamen NLA Oslo
10:30
09:00
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Ons. 12.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Avdelingsmøte
11:00
09:00
Masterkonferanse
Masterkonferanse prep
14:30
13:00
4MGL1BEG-M_2023 HØST
4MGL1KRLE-M_2023 HØST
4MGL1NO-M_2023 HØST
4MGL5KRLE-M_2023 HØST
4MGL5MAT-M_2023 HØST
4MGL5PROP-M_2023 HØST
4MGL5SA-M_2023 HØST
4MGL1KRLE-M_2023 HØST
4MGL1NO-M_2023 HØST
4MGL5KRLE-M_2023 HØST
4MGL5MAT-M_2023 HØST
4MGL5PROP-M_2023 HØST
4MGL5SA-M_2023 HØST
Masterkonferanse
17:00
14:30
Graduation
Storsalen, Staffeldtsgate
Graduation NLA 2024
20:00
15:00
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tor. 13.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 24
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Fre. 14.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eksamen NLA Oslo
15:00
08:00
Reservert
Sommerfest ansatte, NLA
22:00
15:00
u 25
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Man. 17.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 25
Auditorium 1
Auditorium 2
Auditorium HSM
Festsal
Grupperom/seminarrom 11
Kapell
Konsertsal
Rom 106, musikkproduksjon
Rom 202, pianolab
Rom 302 Undervisningsrom
Undervisningsrom 102
Undervisningsrom 103
Undervisningsrom 203
Undervisningsrom 303
101 A
101 B
Naturfagsal
GLU Klasserom
GLU Musikk klasserom
Hovedsal Misjonssalen
Ungdomssal Misjonssalen
Foreningssal Misjonssalen
Tir. 18.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Storsalen
22:00
12:00
Kode | Navn |
4BLKO4AB-E_2024 VÅR | KO4 Natur, helse og rørsle |
4GEH201_2023 HØST | Gehørtrening II |
4KOR100_2023 HØST | Korledelse I |
4MGL1BEG-M_2023 HØST | Masteroppgave i begynneropplæring |
4MGL1KRLE-M_2023 HØST | Masteroppgave i KRLE |
4MGL1MA204_2024 VÅR | Matematikk 2, 3. studieår 1-7 |
4MGL1NO-M_2023 HØST | Masteroppgave i norsk |
4MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
4MGL1NO201_2024 VÅR | Norsk 2, 1-7 |
4MGL5KRLE-M_2023 HØST | Masteroppgave i KRLE |
4MGL5MA103_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 3 5-10 |
4MGL5MAT-M_2023 HØST | Masteroppgave i matematikk |
Kode | Navn |
4MGL5PROP-M_2023 HØST | Masteroppgave i profesjonsrettet pedagogikk |
4MGL5SA-M_2023 HØST | Masteroppgave i samfunnsfag |
4MHI101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4MHI200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4MHI300_2023 HØST | Hovedinstrument III |
Gruppe A | Gruppe A |
Gruppe B | Gruppe B |
Gruppe C | Gruppe C |
HSM126_1_2024_VÅR_1 | HSM126 Inn. stat. m/for.met - Oslo |
HSM205_1_2024_VÅR_1 | HSM205 Grunnleggende bedriftsøkonomi 2 - Oslo |
Endret de siste 2 dagene.