Tid |
Studiepgm/kull/gruppe |
Aktivitet |
Rom |
Lærer |
Information |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 21 | Man. 20.05.2024 u 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Olav Fossheim |
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate Studio, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Reservert | Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate | Amalie Viksnes | ||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Reservert | Kapell, Staffeldtsgate | David Løvås | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 23:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
Tir. 21.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Reservert | Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate | Amalie Viksnes | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 14:45 | 4BLKO4AB-E_2024 VÅR | Undervisning | Naturfagsal, Staffeldtsgate | Endre Knudsen | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 | HSM205_1_2024_VÅR_1 | Auditorium HSM, Staffeldtsgate | Håvard Arne Hodne | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 | Tone Ophus | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Reservert | Festsal, Staffeldtsgate | Aurora Nordahl | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 |
4MHI200_2023 HØST 4UM300R_2023 HØST |
Studio, Staffeldtsgate |
Beate Lech Bernt Rune Stray Jonny Sjo Wetle Holte |
||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:30 | Undervisning | Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
10:05 - 13:50 | 4MGL1MA204_2024 VÅR | Undervisning | Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate | Ellen Kristine Solbrekke Hansen | |||||||||||||||||||||||||
10:05 - 13:50 | 4MGL1NO102_2024 VÅR | Undervisning | 101 B, Staffeldtsgate | Karen Langsholt Holmqvist | |||||||||||||||||||||||||
10:05 - 15:30 | Rak Marie Hatløy | Auditorium 2, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
12:10 - 15:30 | Reservert | Kapell, Staffeldtsgate | Linda Kristengård | ||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 |
4GEH201_2023 HØST Gruppe A-C |
Festsal, Staffeldtsgate | John Børge Askeland | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Reservert | Kapell, Staffeldtsgate | Ole Kristian Kogstad | ||||||||||||||||||||||||||
Ons. 22.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | 4KOR100_2023 HØST | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | IT / Service | Auditorium HSM, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Reservert | Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate | Amalie Viksnes | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 14:45 | 4BLKO4AB-E_2024 VÅR | Undervisning | Naturfagsal, Staffeldtsgate | Endre Knudsen | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 | Tone Ophus | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Reservert | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | Styrkår Dramstad | ||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Auditorium 2, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 13:30 | Eksamen NLA Oslo |
101 A, Staffeldtsgate 101 B, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 22:00 | Reservert | Konsertsal, Staffeldtsgate | Tonje Fosse | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:25 | Drift | Festsal, Staffeldtsgate | Soul children | ||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Tonje Haukås Fosse | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Tor. 23.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 00:00 | Utleie | Storsalen, Staffeldtsgate | Storsalen egen utleie | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:30 | Eksamen NLA Oslo |
101 A, Staffeldtsgate 101 B, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Auditorium 1, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Reservert | Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate | Amalie Viksnes | ||||||||||||||||||||||||||
08:05 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 14:45 | 4BLKO4AB-E_2024 VÅR | Undervisning | Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate | Endre Knudsen | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 | 4MGL1NO201_2024 VÅR | Undervisning | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | Tone Helene Skattør | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 14:45 | HSM205_1_2024_VÅR_1 | Auditorium HSM, Staffeldtsgate | Håvard Arne Hodne | ||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
12:10 - 14:10 | 4MGL1NO201_2024 VÅR | Undervisning | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | Tone Helene Skattør | |||||||||||||||||||||||||
12:10 - 14:10 | Reservert | Kapell, Staffeldtsgate | Solveig Lindheim | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 24.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:05 - 25.05.2024 00:05 | Utleie | Storsalen, Staffeldtsgate | Storsalen egen utleie | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Auditorium 1, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Reservert | Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate | Amalie Viksnes | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 14:45 | 4BLKO4AB-E_2024 VÅR | Undervisning | Naturfagsal, Staffeldtsgate | Endre Knudsen | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 | 4MGL5MA103_2024 VÅR | Undervisning | 101 B, Staffeldtsgate | Ellef Fange Gjelstad | |||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Reservert | Konsertsal, Staffeldtsgate | Arne-Kristian Skagen | ||||||||||||||||||||||||||
12:55 - 14:45 | 4MGL5MA103_2024 VÅR | Undervisning | 101 B, Staffeldtsgate | Ellef Fange Gjelstad | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
u 22 | Man. 27.05.2024 u 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Naturfagsal, Staffeldtsgate |
Eksamen VIT301 VIT301 |
||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo | Rom 202, pianolab, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Tone Ophus | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:45 | 4MGL1NO201_2024 VÅR | Undervisning | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | Tone Helene Skattør | |||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:00 | Eksamen NLA Oslo | Konsertsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Tir. 28.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:45 | Eksamen NLA Oslo | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Eksamen NLA Oslo | Konsertsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Naturfagsal, Staffeldtsgate |
Eksamen VIT301 VIT301 |
||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo | Rom 202, pianolab, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Eksamen NLA Oslo | Storsalen, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Tone Ophus | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | Forberedelser til eksamen 29.mai 4MGL5MU101U | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
10:05 - 13:50 | 4MGL1NO102_2024 VÅR | Undervisning | 101 B, Staffeldtsgate | Karen Langsholt Holmqvist | |||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 20:00 | Reservert | Konsertsal, Staffeldtsgate | Arne-Kristian Skagen | ||||||||||||||||||||||||||
Ons. 29.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Konsertsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Naturfagsal, Staffeldtsgate |
Eksamen VIT301 VIT301 |
||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 12:45 |
4MHI101_2023 HØST 4MHI200_2023 HØST 4MHI300_2023 HØST |
LLP |
Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate Rom 105, musikklab, under the chapel, Staffeldtsgate Rom 301, studio Capitol Hill, Staffeldtsgate Rom 302 Undervisningsrom, Staffeldtsgate Øvingsrom 05, Staffeldtsgate |
Beate Lech | |||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Utleie | Storsalen, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:25 | Drift | Festsal, Staffeldtsgate | Soul children | ||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 22:00 | Reservert | Konsertsal, Staffeldtsgate | Tonje Fosse | ||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Tonje Haukås Fosse | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Tor. 30.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:55 - 11:45 | Eksamen NLA Oslo | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Christian Ingebrigtsen | Auditorium 2, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Konsertsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate Undervisningsrom 203, Staffeldtsgate Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Eksamen NLA Oslo | Festsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
12:10 - 17:00 | Eksamen NLA Oslo | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre. 31.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate Undervisningsrom 203, Staffeldtsgate Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 20:10 | Eksamen NLA Oslo | Konsertsal, Staffeldtsgate |
Storsalen Dansegruppe |
||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | Reservert | Kapell, Staffeldtsgate | Simone Haaland | ||||||||||||||||||||||||||
Lør. 01.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:55 - 18:00 | Storsalen | Konsertsal, Staffeldtsgate | Storsalen | ||||||||||||||||||||||||||
Søn. 02.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 19:00 | Parkett (studio/komp), Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 19:00 | Studio, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||||
u 23 | Man. 03.06.2024 u 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:05 | Eksamen NLA Oslo |
GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate Undervisningsrom 203, Staffeldtsgate Undervisningsrom 303, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
Tir. 04.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Ons. 05.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:05 | Drift | Konsertsal, Staffeldtsgate | Storsalen eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Drift | Storsalen, Staffeldtsgate | Storsalen eksamen | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Naturfagsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Tonje Haukås Fosse | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Tor. 06.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
101 A, Staffeldtsgate 101 B, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:10 | Kapellsamling | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Reservert | Kapell, Staffeldtsgate | Adrian Vollan | ||||||||||||||||||||||||||
Fre. 07.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo | Grupperom/seminarrom 11, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Reservert |
Festsal, Staffeldtsgate Naturfagsal, Staffeldtsgate |
Internasjonal lunsj v/Torunn | ||||||||||||||||||||||||||
u 24 | Man. 10.06.2024 u 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Eksamen NLA Oslo |
Konsertsal, Staffeldtsgate Storsalen, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo |
Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate Undervisningsrom 103, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
Tir. 11.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Eksamen NLA Oslo |
101 A, Staffeldtsgate 101 B, Staffeldtsgate |
|||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:05 | Eksamen NLA Oslo | GLU Klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 102, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Ons. 12.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Avdelingsmøte | GLU Musikk klasserom, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Masterkonferanse | Festsal, Staffeldtsgate | Masterkonferanse prep | ||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:00 |
4MGL1BEG-M_2023 HØST 4MGL1KRLE-M_2023 HØST 4MGL1NO-M_2023 HØST 4MGL5KRLE-M_2023 HØST 4MGL5MAT-M_2023 HØST 4MGL5PROP-M_2023 HØST 4MGL5SA-M_2023 HØST |
Masterkonferanse | Festsal, Staffeldtsgate | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 20:00 | Graduation |
Konsertsal, Staffeldtsgate Storsalen, Staffeldtsgate |
Graduation NLA 2024 | ||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Reservert | Festsal, Staffeldtsgate | Graduation HSM | ||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Tonje Haukås Fosse | Kapell, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Fre. 14.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 15:00 | Eksamen NLA Oslo | Undervisningsrom 203, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 22:00 | Reservert | Festsal, Staffeldtsgate | Sommerfest ansatte, NLA | ||||||||||||||||||||||||||
u 25 | Tir. 18.06.2024 u 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 22:00 | Storsalen | Konsertsal, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | Utleie | Storsalen, Staffeldtsgate | |||||||||||||||||||||||||||
Ons. 19.06.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 22:00 | Tonje Haukås Fosse | Kapell, Staffeldtsgate |
Kode | Navn |
4BLKO4AB-E_2024 VÅR | KO4 Natur, helse og rørsle |
4GEH201_2023 HØST | Gehørtrening II |
4KOR100_2023 HØST | Korledelse I |
4MGL1BEG-M_2023 HØST | Masteroppgave i begynneropplæring |
4MGL1KRLE-M_2023 HØST | Masteroppgave i KRLE |
4MGL1MA204_2024 VÅR | Matematikk 2, 3. studieår 1-7 |
4MGL1NO-M_2023 HØST | Masteroppgave i norsk |
4MGL1NO102_2024 VÅR | Norsk 1, modul 2 1-7, Inn i skrift og språk |
4MGL1NO201_2024 VÅR | Norsk 2, 1-7 |
4MGL5KRLE-M_2023 HØST | Masteroppgave i KRLE |
4MGL5MA103_2024 VÅR | Matematikk 1, modul 3 5-10 |
4MGL5MAT-M_2023 HØST | Masteroppgave i matematikk |
Kode | Navn |
4MGL5PROP-M_2023 HØST | Masteroppgave i profesjonsrettet pedagogikk |
4MGL5SA-M_2023 HØST | Masteroppgave i samfunnsfag |
4MHI101_2023 HØST | Hovedinstrument I |
4MHI200_2023 HØST | Hovedinstrument II |
4MHI300_2023 HØST | Hovedinstrument III |
4UM300R_2023 HØST | Hovedinstrument III, rytmisk |
Gruppe A | Gruppe A |
Gruppe B | Gruppe B |
Gruppe C | Gruppe C |
HSM205_1_2024_VÅR_1 | HSM205 Grunnleggende bedriftsøkonomi 2 - Oslo |
Endret de siste 2 dagene.