osd A238a, Konferensrum 12 pl
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eva Lindahl-Toftegaard, osd A238a, Konferensrum 12 pl
12:00
11:00
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A238a, Konferensrum 12 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd A314d, Hjärncellen, Konferensrum 4 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B311, Faculty Club Flygelrummet
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eva-Lotta Päiviö Sjaunja, osd B312, Styrelserummet, 22 pl
16:00
10:00
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lars-Erik Rännar, osd B312, Styrelserummet, 22 pl
16:00
13:00
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Larsåke Lindström, osd B312, Styrelserummet, 22 pl
11:30
08:15
Larsåke Lindström, osd B312, Styrelserummet, 22 pl
16:00
11:30
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B312, Styrelserummet, 22 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd B313, Acke Åslund, Konferensrum 16 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd D214, Labsal
v 21
osd D214, Labsal
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd D214, Labsal
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd D214, Labsal
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd D214, Labsal
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd D214, Labsal
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd D214, Labsal
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd D214, Labsal
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd Desk, 0 pl
v 21
osd Desk, 0 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd Desk, 0 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd Desk, 0 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd Desk, 0 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd Desk, 0 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd Desk, 0 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd Desk, 0 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd F202, Foajé norr svarta väggen
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F202, Foajé norr svarta väggen
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd F214, Aula, 360 pl
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Autism Jämtland Härjedalen , osd F214, Aula, 360 pl
16:30
08:00
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F214, Aula, 360 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd F217, 40 pl
v 21
osd F217, 40 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F217, 40 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Håkan Gunneriusson, osd F217, 40 pl
12:00
10:15
Håkan Gunneriusson, osd F217, 40 pl
15:00
13:15
v 21
osd F217, 40 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F217, 40 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Håkan Gunneriusson, osd F217, 40 pl
17:00
13:00
v 21
osd F217, 40 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F217, 40 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F217, 40 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd F218, Foajé mot hus G
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Eric Mulder, Larsåke Lindström, osd F218, Foajé mot hus G
14:00
10:30
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F218, Foajé mot hus G
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd F229, 130 pl
v 21
osd F229, 130 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F229, 130 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F229, 130 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F229, 130 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F229, 130 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F229, 130 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F229, 130 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd F234, 130 pl
v 21
osd F234, 130 pl
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F234, 130 pl
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F234, 130 pl
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F234, 130 pl
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F234, 130 pl
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F234, 130 pl
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd F234, 130 pl
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1103, Ljushallen
v 21
osd G1103, Ljushallen
Måndag 20/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1103, Ljushallen
Tisdag 21/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1103, Ljushallen
Onsdag 22/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1103, Ljushallen
Torsdag 23/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1103, Ljushallen
Fredag 24/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1103, Ljushallen
Lördag 25/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1103, Ljushallen
Söndag 26/5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1320, 8 pl
v 21
osd G1320, 8 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Aveborn Johanna, osd G1320, 8 pl
17:00
09:00
v 21
osd G1320, 8 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Östlund Blom Mickaela, osd G1320, 8 pl
17:30
12:00
v 21
osd G1320, 8 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ward Julia, osd G1320, 8 pl
12:30
07:30
osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G1323, 8 pl, osd G2363, 18 pl, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1320, 8 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ernkvist Caroline, osd G1320, 8 pl
13:00
08:00
Edfast Denice, osd G1320, 8 pl
18:00
13:00
v 21
osd G1320, 8 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
John Högström, osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G2363, 18 pl
17:00
10:15
v 21
osd G1320, 8 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Olsson Linda, osd G1320, 8 pl
13:30
09:30
v 21
osd G1320, 8 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1321, 16 pl
v 21
osd G1321, 16 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Östlund Blom Mickaela, osd G1321, 16 pl
13:00
09:00
Auglend Tania Yu, osd G1321, 16 pl
17:00
13:00
v 21
osd G1321, 16 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ernqvist Milica, osd G1321, 16 pl
15:30
12:30
v 21
osd G1321, 16 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G1323, 8 pl, osd G2363, 18 pl, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1321, 16 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kärnlund Josefine, osd G1321, 16 pl
16:00
08:00
v 21
osd G1321, 16 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
John Högström, osd G1321, 16 pl
10:00
08:15
John Högström, osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G2363, 18 pl
17:00
10:15
v 21
osd G1321, 16 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ahmed Adna Fowzi, osd G1321, 16 pl
18:00
12:00
v 21
osd G1321, 16 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1322, 16 pl
v 21
osd G1322, 16 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ström Johanna, osd G1322, 16 pl
16:00
10:00
v 21
osd G1322, 16 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Abdulla Rang, osd G1322, 16 pl
17:00
12:30
v 21
osd G1322, 16 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Forss Åsa, osd G1322, 16 pl
10:30
08:30
Bundy Caitlynne, osd G1322, 16 pl
13:00
11:00
osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G1323, 8 pl, osd G2363, 18 pl, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1322, 16 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Abdulla Rang, osd G1322, 16 pl
17:00
10:00
v 21
osd G1322, 16 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
John Högström, osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G2363, 18 pl
17:00
10:15
v 21
osd G1322, 16 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1322, 16 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mohammadi Ocean, osd G1322, 16 pl
19:00
12:00
osd G1323, 8 pl
v 21
osd G1323, 8 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Svedberg Linnéa, osd G1323, 8 pl
11:30
09:00
Andersson Lina, osd G1323, 8 pl
15:00
13:00
Massy David, osd G1323, 8 pl
22:00
16:00
v 21
osd G1323, 8 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ernkvist Caroline, osd G1323, 8 pl
16:00
08:00
v 21
osd G1323, 8 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mattsson Erika, osd G1323, 8 pl
10:30
08:00
Akachukwu Grace, osd G1323, 8 pl
13:00
10:30
osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G1323, 8 pl, osd G2363, 18 pl, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1323, 8 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Edfeldt Werme Natalie, osd G1323, 8 pl
16:00
09:00
v 21
osd G1323, 8 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Öjert Axel, osd G1323, 8 pl
15:30
09:30
v 21
osd G1323, 8 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1323, 8 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1350, 40 pl
v 21
osd G1350, 40 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Malin Krook, osd G1350, 40 pl
12:00
10:15
Sibylle Menzel-Kühne, osd G1350, 40 pl
16:45
13:15
osd G1350, 40 pl
21:30
17:00
v 21
osd G1350, 40 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Marie Lundgren, Sibylle Menzel-Kühne, Ulrika Wessel, osd G1350, 40 pl
12:30
08:15
Sibylle Menzel-Kühne, osd G1350, 40 pl
16:45
13:15
osd G1350, 40 pl
21:30
17:00
v 21
osd G1350, 40 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Marie Lundgren, Sibylle Menzel-Kühne, Ulrika Wessel, osd G1350, 40 pl
12:30
08:15
Anna Rosén, osd G1350, 40 pl
14:30
13:00
Ulrika Wessel, osd G1350, 40 pl
16:15
14:45
v 21
osd G1350, 40 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Linda Carlson, osd G1350, 40 pl
12:00
10:00
osd G1350, 40 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3216, 40 pl, osd K246, Grupprum 12 pl, osd O211, 42 pl, ALC
16:45
13:15
v 21
osd G1350, 40 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Anna Rosén, Ulrika Wessel, osd G1350, 40 pl
12:00
09:00
v 21
osd G1350, 40 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1350, 40 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1351, 60 pl
v 21
osd G1351, 60 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Anna Rosén, osd G1351, 60 pl
15:00
13:15
Linda Carlson, osd G1351, 60 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3217, 30 pl, ALC
16:15
15:15
v 21
osd G1351, 60 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Linda Wilhelmsson, osd G1351, 60 pl
10:00
08:15
Linda Wilhelmsson, osd G1351, 60 pl
12:00
10:15
Teresa Elkin Postila, osd G1351, 60 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1351, 60 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gästföreläsare, Teresa Elkin Postila, osd G1351, 60 pl
10:00
08:15
Linda Carlson, Teresa Elkin Postila, osd G1351, 60 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1351, 60 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lisa Lindström, osd G1351, 60 pl
15:00
10:00
v 21
osd G1351, 60 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1351, 60 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1351, 60 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1352, 72 pl
v 21
osd G1352, 72 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Hanna Wagenius, osd G1352, 72 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1352, 72 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Soleiman Limaei, osd G1352, 72 pl, svl M108, Lubbesalen, 120 pl
15:00
13:15
v 21
osd G1352, 72 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sara Norström, Sharon Maes, osd G1352, 72 pl
12:00
09:15
v 21
osd G1352, 72 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Anders Röjde, osd G1352, 72 pl
12:00
10:15
Anna Leiler, Helena Örnkloo, osd G1352, 72 pl
16:00
13:15
v 21
osd G1352, 72 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1352, 72 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1352, 72 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1353, 40 pl
v 21
osd G1353, 40 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ingrid Zakrisson, osd G1353, 40 pl
12:00
09:15
Håkan Gunneriusson, osd G1353, 40 pl
15:00
13:15
Linda Carlson, osd G1351, 60 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3217, 30 pl, ALC
16:15
15:15
v 21
osd G1353, 40 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Niklas Fröst, osd G1353, 40 pl
12:00
09:15
Niklas Fröst, osd G1353, 40 pl
16:00
13:15
v 21
osd G1353, 40 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lisa Lindström, osd G1353, 40 pl
15:00
10:00
v 21
osd G1353, 40 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Håkan Gunneriusson, osd G1353, 40 pl
12:00
10:15
osd G1350, 40 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3216, 40 pl, osd K246, Grupprum 12 pl, osd O211, 42 pl, ALC
16:45
13:15
v 21
osd G1353, 40 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Madeleine Igede, osd G1353, 40 pl
12:00
10:15
Fredrik Nower, Helena Örnkloo, osd G1353, 40 pl
16:00
13:15
v 21
osd G1353, 40 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1353, 40 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1401, BOKSIO, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1402, Ljushallen, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1403, Ljushallen, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1404, TorgO, 1 pl
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1404, TorgO, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G1405, 1 pl
v 21
osd G1405, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1405, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1405, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1405, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1405, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1405, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G1405, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2209, Konferensrum 6 pl
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2209, Konferensrum 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2225B
v 21
osd G2225B
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2225B
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2225B
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2225B
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2225B
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2225B
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2225B
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2242, Biblioteket, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Jakobsson Moa, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
13:00
09:00
Wessén Albin, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
18:00
13:00
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Åkesson Ellen, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Pedersen Lundh Pauline, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
18:00
14:00
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Pedersen Lundh Pauline, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
13:00
11:00
Lisa Lindström, osd G2243, Biblioteket, 3 pl, osd G2244, Biblioteket, 3 pl, osd G2245, Biblioteket, 3 pl, osd G2246, Biblioteket, 3 pl, osd G3205, Biblioteket 10 pl, osd G3206, 3 pl
15:00
13:15
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Akachukwu Grace, osd G2243, Biblioteket, 3 pl
16:00
10:00
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2243, Biblioteket, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Pedersen Lundh Pauline, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mårdberg Tova, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
16:00
08:30
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Enryd Karlsson Belinda, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
12:00
09:30
Persson Karin, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
15:30
12:30
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Junni Mahamud Asiya, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
13:00
10:30
Lisa Lindström, osd G2243, Biblioteket, 3 pl, osd G2244, Biblioteket, 3 pl, osd G2245, Biblioteket, 3 pl, osd G2246, Biblioteket, 3 pl, osd G3205, Biblioteket 10 pl, osd G3206, 3 pl
15:00
13:15
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gustafsson Hol Elin, osd G2244, Biblioteket, 3 pl
12:00
09:00
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2244, Biblioteket, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bellqvist Rebecca, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
16:00
12:00
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lundman Alice, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
16:30
09:00
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lundman Alice, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
16:30
09:00
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Nedler Jacob, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
13:00
10:00
Lisa Lindström, osd G2243, Biblioteket, 3 pl, osd G2244, Biblioteket, 3 pl, osd G2245, Biblioteket, 3 pl, osd G2246, Biblioteket, 3 pl, osd G3205, Biblioteket 10 pl, osd G3206, 3 pl
15:00
13:15
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Obetzhauser Ulrich, osd G2245, Biblioteket, 3 pl
17:00
13:30
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2245, Biblioteket, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Wildemarian Dawit, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
16:00
09:00
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kifle Hermona, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
19:00
12:00
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kifle Hermona, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
19:30
12:00
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Caesar Lisa, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
13:00
10:00
Lisa Lindström, osd G2243, Biblioteket, 3 pl, osd G2244, Biblioteket, 3 pl, osd G2245, Biblioteket, 3 pl, osd G2246, Biblioteket, 3 pl, osd G3205, Biblioteket 10 pl, osd G3206, 3 pl
15:00
13:15
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
El Mrabet Amina, osd G2246, Biblioteket, 3 pl
17:00
14:30
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2246, Biblioteket, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl
v 21
osd G2314, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2314, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gustafsson Marcus, osd G2314, 6 pl
16:00
08:00
v 21
osd G2314, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2314, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2314, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2314, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2314, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2315, 6 pl
v 21
osd G2315, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2315, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Bellqvist Rebecca, osd G2315, 6 pl
16:00
10:00
v 21
osd G2315, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2315, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2315, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2315, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2315, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2316, 10 pl
v 21
osd G2316, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2316, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Holst Assar, osd G2316, 10 pl
17:00
09:00
v 21
osd G2316, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2316, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2316, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2316, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2316, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2317, 10 pl
v 21
osd G2317, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2317, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Qvarngård Emma, osd G2317, 10 pl
17:00
09:00
v 21
osd G2317, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
Gallardo Eva, osd G2317, 10 pl
18:00
14:30
v 21
osd G2317, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2317, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2317, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2317, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2318, 10 pl
v 21
osd G2318, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2318, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Gallardo Eva, osd G2318, 10 pl
18:00
10:00
v 21
osd G2318, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2318, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2318, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2318, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2318, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2319, 6 pl
v 21
osd G2319, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2319, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ward Julia, osd G2319, 6 pl
12:00
07:00
Mattsson Erika, osd G2319, 6 pl
17:00
13:00
v 21
osd G2319, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2319, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2319, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2319, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 21
osd G2319, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
osd G2320, 6 pl
v 21
osd G2320, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2320, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Bergh Sanna, osd G2320, 6 pl
16:00
09:00
Ben Alaya Delila, osd G2320, 6 pl
20:30
18:00
v 21
osd G2320, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2320, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2320, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2320, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2320, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2322, 6 pl
v 21
osd G2322, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2322, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Berglund Eli, osd G2322, 6 pl
10:00
08:00
Sibylle Menzel-Kühne, osd G2322, 6 pl
13:00
10:30
Westlin Ingrid, osd G2322, 6 pl
16:00
13:00
v 21
osd G2322, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2322, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2322, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2322, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2322, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2323, 10 pl
v 21
osd G2323, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
11:00
07:00
v 21
osd G2323, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eriksson Sandra, osd G2323, 10 pl
17:00
13:00
v 21
osd G2323, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
14:30
07:00
v 21
osd G2323, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2323, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2314, 6 pl, osd G2315, 6 pl, osd G2316, 10 pl, osd G2317, 10 pl, osd G2318, 10 pl, osd G2319, 6 pl, osd G2320, 6 pl, osd G2322, 6 pl, osd G2323, 10 pl
20:45
07:00
v 21
osd G2323, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2323, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2351, 70 pl
v 21
osd G2351, 70 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2351, 70 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2351, 70 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2351, 70 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2351, 70 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2351, 70 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2351, 70 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2353, Allergi, 1 pl
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2353, Allergi, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2355, 70 pl
v 21
osd G2355, 70 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2355, 70 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2355, 70 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Karolin Sjöö, osd G2355, 70 pl
17:00
08:00
v 21
osd G2355, 70 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2355, 70 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2355, 70 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2355, 70 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2359, 20 pl, datorsal
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gästföreläsare, osd G2359, 20 pl, datorsal
13:00
09:00
Gästföreläsare, osd G2359, 20 pl, datorsal
17:30
14:00
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gästföreläsare, osd G2359, 20 pl, datorsal
13:00
09:00
Gästföreläsare, osd G2359, 20 pl, datorsal
17:30
14:00
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2359, 20 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G2363, 18 pl
v 21
osd G2363, 18 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Berggren Kristina, osd G2363, 18 pl
17:00
09:30
v 21
osd G2363, 18 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Geberzahn Pia, osd G2363, 18 pl
18:00
10:00
v 21
osd G2363, 18 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Olausson Elin, osd G2363, 18 pl
12:30
09:00
osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G1323, 8 pl, osd G2363, 18 pl, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
Christensen Mathias, osd G2363, 18 pl
19:00
17:00
v 21
osd G2363, 18 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Prahl Maximilian, osd G2363, 18 pl
18:00
10:00
v 21
osd G2363, 18 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
John Högström, osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G2363, 18 pl
17:00
10:15
v 21
osd G2363, 18 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G2363, 18 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3205, Biblioteket 10 pl
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Pavani Victoria Grace, osd G3205, Biblioteket 10 pl
18:00
10:00
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Berggren Kristina, osd G3205, Biblioteket 10 pl
16:00
09:00
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kauppinen Vilma, osd G3205, Biblioteket 10 pl
10:00
08:00
Lichterfeld Lilly, osd G3205, Biblioteket 10 pl
18:00
10:00
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Åstrand Frej, osd G3205, Biblioteket 10 pl
12:30
09:00
Lisa Lindström, osd G2243, Biblioteket, 3 pl, osd G2244, Biblioteket, 3 pl, osd G2245, Biblioteket, 3 pl, osd G2246, Biblioteket, 3 pl, osd G3205, Biblioteket 10 pl, osd G3206, 3 pl
15:00
13:15
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Prahl Maximilian, osd G3205, Biblioteket 10 pl
18:00
10:00
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3205, Biblioteket 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3206, 3 pl
v 21
osd G3206, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nedler Jacob, osd G3206, 3 pl
17:00
09:00
Nedler Jacob, osd G3206, 3 pl
23:00
17:00
v 21
osd G3206, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lembke Paige, osd G3206, 3 pl
13:30
10:00
Molander Moa, osd G3206, 3 pl
19:00
15:00
v 21
osd G3206, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Heidenborn Karolina, osd G3206, 3 pl
16:00
08:30
v 21
osd G3206, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Norlén Johnny, osd G3206, 3 pl
13:00
09:30
Lisa Lindström, osd G2243, Biblioteket, 3 pl, osd G2244, Biblioteket, 3 pl, osd G2245, Biblioteket, 3 pl, osd G2246, Biblioteket, 3 pl, osd G3205, Biblioteket 10 pl, osd G3206, 3 pl
15:00
13:15
v 21
osd G3206, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3206, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3206, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3207, 3 pl
v 21
osd G3207, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sjödin Alva, osd G3207, 3 pl
16:00
09:30
v 21
osd G3207, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kittel Jonna Katharina, osd G3207, 3 pl
12:00
11:00
v 21
osd G3207, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kittel Jonna Katharina, osd G3207, 3 pl
13:00
08:00
v 21
osd G3207, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Peterson Sebastian, osd G3207, 3 pl
10:30
08:30
Eriksson Mira, osd G3207, 3 pl
13:00
10:30
Obetzhauser Ulrich, osd G3207, 3 pl
16:00
14:00
v 21
osd G3207, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3207, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3207, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3208, 3 pl
v 21
osd G3208, 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Härlin Mattias, osd G3208, 3 pl
15:00
08:30
v 21
osd G3208, 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Evertsson Filip, osd G3208, 3 pl
11:00
09:00
Jerling Lovisa, osd G3208, 3 pl
17:00
11:00
v 21
osd G3208, 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jerling Lovisa, osd G3208, 3 pl
17:30
11:30
v 21
osd G3208, 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Olofsson Linnéa, osd G3208, 3 pl
12:00
08:30
Akachukwu Grace, osd G3208, 3 pl
16:00
12:00
v 21
osd G3208, 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3208, 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3208, 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3210, 18 pl, datorsal
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3210, 18 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3213, 60 pl
v 21
osd G3213, 60 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3213, 60 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3213, 60 pl
17:00
08:00
v 21
osd G3213, 60 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3213, 60 pl
17:00
08:00
v 21
osd G3213, 60 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3213, 60 pl
17:00
08:00
v 21
osd G3213, 60 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3213, 60 pl
17:00
08:00
v 21
osd G3213, 60 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3213, 60 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3215, 32 pl
v 21
osd G3215, 32 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andreas Larsson, osd G3215, 32 pl
16:00
09:00
v 21
osd G3215, 32 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3215, 32 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3215, 32 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Angelika Kaffrell-Lindahl, Anna-Lena Suorra, osd G3215, 32 pl
17:00
08:00
v 21
osd G3215, 32 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Angelika Kaffrell-Lindahl, Anna-Lena Suorra, osd G3215, 32 pl
17:00
08:00
v 21
osd G3215, 32 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3215, 32 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3216, 40 pl
v 21
osd G3216, 40 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Niklas Fröst, osd G3216, 40 pl
12:00
09:15
Niklas Fröst, osd G3216, 40 pl
16:00
13:15
v 21
osd G3216, 40 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Matthias Fuchs, osd G3216, 40 pl
13:00
09:00
Teresa Elkin Postila, osd G3216, 40 pl
17:00
15:15
v 21
osd G3216, 40 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Teresa Elkin Postila, osd G3216, 40 pl
12:00
10:15
Hanna Wagenius, osd G3216, 40 pl
15:00
13:15
v 21
osd G3216, 40 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Linda Carlson, osd G3216, 40 pl
09:45
08:15
Andreas Andersson, Jenny Zimmerman, Judith Waller, osd G3216, 40 pl
12:00
10:15
osd G1350, 40 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3216, 40 pl, osd K246, Grupprum 12 pl, osd O211, 42 pl, ALC
16:45
13:15
v 21
osd G3216, 40 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3216, 40 pl
16:30
09:15
v 21
osd G3216, 40 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3216, 40 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3217, 30 pl, ALC
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Linda Carlson, osd G1351, 60 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3217, 30 pl, ALC
16:15
15:15
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andreas Larsson, osd G3217, 30 pl, ALC
16:00
09:00
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andreas Larsson, osd G3217, 30 pl, ALC
16:00
09:00
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3217, 30 pl, ALC
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3229, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Forsgren Erika, osd G3229, Biblioteket 3 pl
16:30
08:30
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Makambana Merveille, osd G3229, Biblioteket 3 pl
16:30
10:30
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wildemarian Dawit, osd G3229, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wildemarian Dawit, osd G3229, Biblioteket 3 pl
17:00
09:30
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wildemarian Dawit, osd G3229, Biblioteket 3 pl
17:00
10:00
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wildemarian Dawit, osd G3229, Biblioteket 3 pl
18:00
10:00
v 21
osd G3229, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3230, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eh Kaw Ne Htoo Eh Kaw Ne Htoo, osd G3230, Biblioteket 3 pl
17:00
12:00
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gustafsson Forsström Felix, osd G3230, Biblioteket 3 pl
15:30
08:30
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fjellström Hanna, osd G3230, Biblioteket 3 pl
15:30
08:30
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fjellström Hanna, osd G3230, Biblioteket 3 pl
15:30
08:30
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Arouk Maya, osd G3230, Biblioteket 3 pl
17:00
12:00
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3230, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3231, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nauman Wilma, osd G3231, Biblioteket 3 pl
16:00
10:00
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Löfgren David, osd G3231, Biblioteket 3 pl
14:30
11:30
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Östlund Blom Mickaela, osd G3231, Biblioteket 3 pl
13:00
09:00
Kittel Jonna Katharina, osd G3231, Biblioteket 3 pl
15:30
14:00
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Berglund Eli, osd G3231, Biblioteket 3 pl
16:00
08:00
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3231, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3232, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lundkvist Maria, osd G3232, Biblioteket 3 pl
16:00
08:00
Habtom Mebrathu Salem, osd G3232, Biblioteket 3 pl
19:30
17:30
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lundkvist Maria, osd G3232, Biblioteket 3 pl
16:00
08:00
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sund Nils, osd G3232, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nilsson Moa, osd G3232, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
Habtom Mebrathu Salem, osd G3232, Biblioteket 3 pl
19:30
17:30
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Granberg Tove, osd G3232, Biblioteket 3 pl
15:00
09:00
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3232, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3234, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andersson Lukas, osd G3234, Biblioteket 3 pl
12:00
09:00
Lundholm Larsson Vanja, osd G3234, Biblioteket 3 pl
19:00
12:00
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Olofsson Engla, osd G3234, Biblioteket 3 pl
18:00
11:00
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mattsson Tove, osd G3234, Biblioteket 3 pl
16:00
13:30
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Hammarfjäll Larsson Jennifer, osd G3234, Biblioteket 3 pl
13:00
09:00
Arrué Lo, osd G3234, Biblioteket 3 pl
16:00
13:00
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3234, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3235, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Halmedal Catharina, osd G3235, Biblioteket 3 pl
16:00
08:00
Tesfamariam Zemichael Beraki, osd G3235, Biblioteket 3 pl
18:30
16:30
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mahoro Jeaninne, osd G3235, Biblioteket 3 pl
17:30
10:30
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Blomqvist Lovisa, osd G3235, Biblioteket 3 pl
11:30
09:00
Löfgren David, osd G3235, Biblioteket 3 pl
18:00
12:00
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andersson Lukas, osd G3235, Biblioteket 3 pl
15:00
09:00
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andersson Lukas, osd G3235, Biblioteket 3 pl
15:00
09:00
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3235, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3236, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Svedenius Granqvist Emma, osd G3236, Biblioteket 3 pl
16:00
10:30
Hammarfjäll Larsson Jennifer, osd G3236, Biblioteket 3 pl
18:00
16:00
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Norlén Fanny, osd G3236, Biblioteket 3 pl
16:30
08:30
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andersson Lukas, osd G3236, Biblioteket 3 pl
15:00
09:00
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Norlén Fanny, osd G3236, Biblioteket 3 pl
16:00
09:00
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3236, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3237, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Blomqvist Lovisa, osd G3237, Biblioteket 3 pl
13:30
11:30
Abdi Fatima Zara Mohamed, osd G3237, Biblioteket 3 pl
16:00
13:30
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Åstrand Frej, osd G3237, Biblioteket 3 pl
15:30
09:00
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Åstrand Frej, osd G3237, Biblioteket 3 pl
15:30
09:00
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Raimondo Nicolas, osd G3237, Biblioteket 3 pl
10:30
08:00
Holmberg Emmy, osd G3237, Biblioteket 3 pl
13:00
10:30
Lembke Paige, osd G3237, Biblioteket 3 pl
16:00
13:00
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Åstrand Frej, osd G3237, Biblioteket 3 pl
15:00
09:00
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3237, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gallardo Eva, osd G3237, Biblioteket 3 pl
20:00
14:00
osd G3238, Biblioteket 3 pl
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3238, Biblioteket 3 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3239, Biblioteket 6 pl
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Åbring Karlberg Amilia, osd G3239, Biblioteket 6 pl
16:30
12:00
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Friberg Nellie, osd G3239, Biblioteket 6 pl
16:00
10:00
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Rosenholm Nevall Amanda, osd G3239, Biblioteket 6 pl
16:30
08:30
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Heimer My, osd G3239, Biblioteket 6 pl
16:00
10:00
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kauppinen Vilma, osd G3239, Biblioteket 6 pl
15:00
09:00
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3239, Biblioteket 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3322, Studentforum, 1 pl
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3322, Studentforum, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3334,Singeltentarum, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl
v 21
osd G3351, 70 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
Johanna Andersson, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
v 21
osd G3351, 70 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3351, 70 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
Olov Hemmingsson, osd G3351, 70 pl
11:00
08:00
Håkan Gunneriusson, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
Malin Undin, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
v 21
osd G3351, 70 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
osd G3351, 70 pl
11:00
08:00
Helena Örnkloo, osd G3351, 70 pl
12:00
08:00
v 21
osd G3351, 70 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
19:30
07:00
osd G3351, 70 pl
12:00
08:00
Jon Kjellsson, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
Carl-Johan Nyström, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
Malin Jonsson Kårström, osd G3351, 70 pl
13:00
08:00
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
v 21
osd G3351, 70 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3351, 70 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3353, Allergi, 1 pl
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3353, Allergi, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3355, 70 pl
v 21
osd G3355, 70 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
v 21
osd G3355, 70 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3355, 70 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
v 21
osd G3355, 70 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:30
07:00
v 21
osd G3355, 70 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
19:30
07:00
Madeleine Igede, osd G3355, 70 pl
11:00
08:00
Madeleine Igede, osd G3355, 70 pl
11:00
08:00
osd G3351, 70 pl, osd G3355, 70 pl
13:00
08:00
v 21
osd G3355, 70 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3355, 70 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3358, Konferensrum 20 pl
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torbjörn Engh, osd G3358, Konferensrum 20 pl
17:00
12:00
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3358, Konferensrum 20 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:1, Resursrum för studenter - plats 1, 2 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3364:2, Resursrum för studenter - plats 2, 2 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G3365, 6 pl
v 21
osd G3365, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vikström AnnaKlara, osd G3365, 6 pl
15:00
08:00
v 21
osd G3365, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Vikström AnnaKlara, osd G3365, 6 pl
15:00
08:00
v 21
osd G3365, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sätervik Maja, osd G3365, 6 pl
13:00
09:00
osd G1320, 8 pl, osd G1321, 16 pl, osd G1322, 16 pl, osd G1323, 8 pl, osd G2363, 18 pl, osd G3365, 6 pl
15:00
13:15
v 21
osd G3365, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nilsson Linnea, osd G3365, 6 pl
16:00
08:30
v 21
osd G3365, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3365, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd G3365, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd J100, Vasallen (utställningslokal, A4 Campus)
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd K243, Konferensrum 16 pl
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ann-Charlotte Staverfelt, osd K243, Konferensrum 16 pl
16:00
13:00
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ann-Charlotte Staverfelt, osd K243, Konferensrum 16 pl
11:30
10:00
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofie Almqvist, osd K243, Konferensrum 16 pl
11:30
10:00
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Larsåke Lindström, osd K243, Konferensrum 16 pl
17:00
08:00
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Larsåke Lindström, osd K243, Konferensrum 16 pl
17:00
08:00
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd K243, Konferensrum 16 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd K245, 6 pl
v 21
osd K245, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd K245, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Göncü Derya Dilan, osd K245, 6 pl
17:00
09:00
v 21
osd K245, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd K245, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andersson Linda, osd K245, 6 pl
16:30
08:30
v 21
osd K245, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mattsson Erika, osd K245, 6 pl
16:30
10:30
v 21
osd K245, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd K245, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd K246, Grupprum 12 pl
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Landgren Johanna, osd K246, Grupprum 12 pl
16:00
08:00
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Landgren Johanna, osd K246, Grupprum 12 pl
16:00
08:00
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Andersson Linda, osd K246, Grupprum 12 pl
16:00
08:30
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd G1350, 40 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3216, 40 pl, osd K246, Grupprum 12 pl, osd O211, 42 pl, ALC
16:45
13:15
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Blomgren Vera, osd K246, Grupprum 12 pl
16:00
09:00
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd K246, Grupprum 12 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd O211, 42 pl, ALC
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gunilla Egonsdotter, Linda Murstedt, osd O211, 42 pl, ALC
16:00
13:15
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wanjiku Kaime, osd O211, 42 pl, ALC
12:00
09:15
Wanjiku Kaime, osd O211, 42 pl, ALC
16:00
13:15
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Niklas Brinkfeldt, osd O211, 42 pl, ALC
13:00
10:30
osd G1350, 40 pl, osd G1353, 40 pl, osd G3216, 40 pl, osd K246, Grupprum 12 pl, osd O211, 42 pl, ALC
16:45
13:15
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gunilla Egonsdotter, Linda Murstedt, osd O211, 42 pl, ALC
16:00
13:15
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O211, 42 pl, ALC
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd O212, 75 pl
v 21
osd O212, 75 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O212, 75 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Röjde, osd O212, 75 pl
12:00
10:15
Carina Thörn, osd O212, 75 pl
14:00
13:00
v 21
osd O212, 75 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O212, 75 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Marko Laaksonen, osd O212, 75 pl, osd O214, 42 pl
17:00
08:00
v 21
osd O212, 75 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Marko Laaksonen, osd O212, 75 pl, osd O214, 42 pl
17:00
08:00
v 21
osd O212, 75 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O212, 75 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd O213, 75 pl
v 21
osd O213, 75 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O213, 75 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eva Lindahl-Toftegaard, osd O213, 75 pl
11:00
10:15
Eva Lindahl-Toftegaard, Gästföreläsare, osd O213, 75 pl
12:00
11:15
v 21
osd O213, 75 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O213, 75 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O213, 75 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eric Mulder, Larsåke Lindström, osd O213, 75 pl
14:00
08:00
v 21
osd O213, 75 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O213, 75 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd O214, 42 pl
v 21
osd O214, 42 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O214, 42 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O214, 42 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kai Kronenberg, Soleiman Limaei, osd O214, 42 pl, svl L106, 36 pl
12:00
10:15
Kai Kronenberg, Soleiman Limaei, osd O214, 42 pl, svl L106, 36 pl
15:00
13:15
v 21
osd O214, 42 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Marko Laaksonen, osd O212, 75 pl, osd O214, 42 pl
17:00
08:00
v 21
osd O214, 42 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Marko Laaksonen, osd O212, 75 pl, osd O214, 42 pl
17:00
08:00
v 21
osd O214, 42 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd O214, 42 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1102, Foajé Ljusgården,hallen
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P1103, 9 pl, datorsal
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1103, 9 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P1104, Konferensrum 20 pl
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Annika Aletind, osd P1104, Konferensrum 20 pl
13:30
13:00
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Håkan Gunneriusson, osd P1104, Konferensrum 20 pl
17:00
15:15
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Annika Aletind, osd P1104, Konferensrum 20 pl
13:30
13:00
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1104, Konferensrum 20 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P1624, Labbsal
v 21
osd P1624, Labbsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1624, Labbsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1624, Labbsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1624, Labbsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1624, Labbsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1624, Labbsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P1624, Labbsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P2107, Konferensrum 12 pl
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2107, Konferensrum 12 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P2218, Konferensrum10 pl
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lars Evertsson, osd P2218, Konferensrum10 pl
12:00
10:00
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Gunilla Egonsdotter, osd P2218, Konferensrum10 pl
12:00
10:15
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2218, Konferensrum10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P2311, 10 pl
v 21
osd P2311, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Raimondo Nicolas, osd P2311, 10 pl
09:30
08:00
Ilar Fredrik, osd P2311, 10 pl
12:30
10:30
Axelsson Johanna, osd P2311, 10 pl
16:30
13:00
v 21
osd P2311, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Blomgren Vera, osd P2311, 10 pl
17:00
09:00
v 21
osd P2311, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2311, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Landgren Maja, osd P2311, 10 pl
13:00
10:00
v 21
osd P2311, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kankainen Olle, osd P2311, 10 pl
16:00
10:00
v 21
osd P2311, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2311, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nilsson Tommy, osd P2311, 10 pl
18:00
10:00
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Håkan Gunneriusson, osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
12:00
10:15
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Håkan Gunneriusson, osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
17:00
15:15
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lars Evertsson, Maria Ström, osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
16:00
14:00
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P2517, Bävern, Konferensrum 20 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd P3217, Konferensrum 12 pl
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd P3217, Konferensrum 12 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd ps-lab4, Lab 4 (P1221), 5 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q107, Konferensrum 12 pl
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q107, Konferensrum 12 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q167a, 16 pl
v 21
osd Q167a, 16 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167a, 16 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167a, 16 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167a, 16 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167a, 16 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167a, 16 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167a, 16 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q167b, 15 pl
v 21
osd Q167b, 15 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167b, 15 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167b, 15 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167b, 15 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167b, 15 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167b, 15 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q167b, 15 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q171, 40 pl
v 21
osd Q171, 40 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredrik Hermansson, osd Q171, 40 pl, Zoom
12:00
10:15
Agneta Sundvisson, osd Q171, 40 pl
16:00
12:30
v 21
osd Q171, 40 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anna Rosén, osd Q171, 40 pl, osd Q176, 42 pl
11:45
09:00
Anna Rosén, osd Q171, 40 pl, osd Q176, 42 pl
16:30
13:30
v 21
osd Q171, 40 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredrik Hermansson, osd Q171, 40 pl, Zoom
12:00
10:15
v 21
osd Q171, 40 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Britta Lindman, osd Q171, 40 pl
12:00
10:15
Mats Ainegren, osd Q171, 40 pl
17:00
15:15
v 21
osd Q171, 40 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Angelika Kaffrell-Lindahl, osd Q171, 40 pl
12:00
09:15
Angelika Kaffrell-Lindahl, osd Q171, 40 pl
16:00
13:15
v 21
osd Q171, 40 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q171, 40 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q176, 42 pl
v 21
osd Q176, 42 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
David Sundström, osd Q176, 42 pl
12:00
10:15
v 21
osd Q176, 42 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anna Rosén, osd Q171, 40 pl, osd Q176, 42 pl
11:45
09:00
Anna Rosén, osd Q171, 40 pl, osd Q176, 42 pl
16:30
13:30
v 21
osd Q176, 42 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anna Rosén, Linda Carlson, osd Q176, 42 pl
11:45
10:15
v 21
osd Q176, 42 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mats Ainegren, osd Q176, 42 pl
12:00
10:15
Fredrik Nyman, osd Q176, 42 pl
14:00
13:15
Fredrik Nyman, osd Q176, 42 pl
15:00
14:15
Jon Kjellsson, osd Q176, 42 pl
17:00
15:15
v 21
osd Q176, 42 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q176, 42 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q176, 42 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q183, 38 pl
v 21
osd Q183, 38 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q183, 38 pl, Zoom
12:00
08:15
v 21
osd Q183, 38 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q183, 38 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q183, 38 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
10:00
09:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
11:00
10:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
12:00
11:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
16:00
15:15
v 21
osd Q183, 38 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
10:00
09:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
11:00
10:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
12:00
11:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
14:00
13:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
15:00
14:15
Fredrik Nyman, osd Q183, 38 pl
16:00
15:15
v 21
osd Q183, 38 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q183, 38 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q215, 4 pl
v 21
osd Q215, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mäkinen Anton, osd Q215, 4 pl
16:00
11:00
v 21
osd Q215, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Runsten Anneli, osd Q215, 4 pl
16:00
09:00
v 21
osd Q215, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Olausson John, osd Q215, 4 pl
16:30
09:00
v 21
osd Q215, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Aronsson Joel, osd Q215, 4 pl
13:30
10:00
v 21
osd Q215, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eklund Jenny, osd Q215, 4 pl
16:00
09:00
v 21
osd Q215, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q215, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q216, 4 pl
v 21
osd Q216, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Stenelöv Ebba, osd Q216, 4 pl
20:00
15:00
v 21
osd Q216, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mäkinen Anton, osd Q216, 4 pl
16:00
11:00
v 21
osd Q216, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Hagdahl Isak, osd Q216, 4 pl
15:30
10:00
v 21
osd Q216, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Öjert Axel, osd Q216, 4 pl
17:00
12:00
v 21
osd Q216, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Heimer My, osd Q216, 4 pl
13:00
12:00
v 21
osd Q216, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q216, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q219, 10 pl
v 21
osd Q219, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Aler Karolina, osd Q219, 10 pl
17:00
10:00
v 21
osd Q219, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eriksson Linnea, osd Q219, 10 pl
16:00
11:30
v 21
osd Q219, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Beck-Friis Lundholm Carl, osd Q219, 10 pl
16:00
08:00
v 21
osd Q219, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Beck-Friis Lundholm Carl, osd Q219, 10 pl
12:00
08:00
v 21
osd Q219, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Karlsson Johan, osd Q219, 10 pl
16:00
10:00
v 21
osd Q219, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q219, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q220, 10 pl
v 21
osd Q220, 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Enroth Linn, osd Q220, 10 pl
16:00
08:00
v 21
osd Q220, 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Antman Matilda, osd Q220, 10 pl
13:00
09:00
v 21
osd Q220, 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Olsson Caroline, osd Q220, 10 pl
16:00
08:00
v 21
osd Q220, 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jafari Ali Reza, osd Q220, 10 pl
16:00
09:00
v 21
osd Q220, 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Abramsson Stefan, osd Q220, 10 pl
16:00
08:30
v 21
osd Q220, 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Forsberg Fabian, osd Q220, 10 pl
16:30
08:30
v 21
osd Q220, 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q221, 84 pl
v 21
osd Q221, 84 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q221, 84 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q221, 84 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q221, 84 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q221, 84 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q221, 84 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q221, 84 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q224, 8 pl
v 21
osd Q224, 8 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Antman Matilda, osd Q224, 8 pl
17:00
13:00
v 21
osd Q224, 8 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Johansson Alexandra, osd Q224, 8 pl
16:00
08:30
v 21
osd Q224, 8 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q224, 8 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Aspholm Carl, osd Q224, 8 pl
16:30
12:30
v 21
osd Q224, 8 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jafari Ali Reza, osd Q224, 8 pl
16:00
09:00
v 21
osd Q224, 8 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q224, 8 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q228, 24 pl
v 21
osd Q228, 24 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q228, 24 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q228, 24 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q228, 24 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q228, 24 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q228, 24 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q228, 24 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q230, 4 pl
v 21
osd Q230, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Stenholm Vincent, osd Q230, 4 pl
12:30
09:30
Johansson Tilde, osd Q230, 4 pl
16:30
13:30
v 21
osd Q230, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigurðardóttir Eva, osd Q230, 4 pl
16:00
13:00
v 21
osd Q230, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thörnell Erik, osd Q230, 4 pl
15:00
09:00
v 21
osd Q230, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigurðardóttir Eva, osd Q230, 4 pl
16:00
13:00
v 21
osd Q230, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sahlin Albin, osd Q230, 4 pl
15:30
13:00
v 21
osd Q230, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q230, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q231, 4 pl
v 21
osd Q231, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kivelä Sebastian, osd Q231, 4 pl
17:30
12:30
v 21
osd Q231, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Khan Michelle, osd Q231, 4 pl
18:00
11:00
v 21
osd Q231, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fjellborg Linnea, osd Q231, 4 pl
12:00
10:00
Enroth Linn, osd Q231, 4 pl
16:00
13:00
v 21
osd Q231, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Smedman Sofia, osd Q231, 4 pl
16:00
09:00
v 21
osd Q231, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Mohamed Muad, osd Q231, 4 pl
17:00
13:30
v 21
osd Q231, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q231, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q233, 40 pl
v 21
osd Q233, 40 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q233, 40 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Malin Krook, osd Q233, 40 pl
12:00
10:15
Matthias Fuchs, osd Q233, 40 pl
17:30
14:00
v 21
osd Q233, 40 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jonas Falgin, osd Q233, 40 pl
11:15
10:15
v 21
osd Q233, 40 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Carlos Botero, William Sjöström, osd Q233, 40 pl
11:30
10:00
Jon Kjellsson, osd Q233, 40 pl
15:00
13:15
v 21
osd Q233, 40 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q233, 40 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q233, 40 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q240, Friformslabb, 20 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q246, 24 pl, datorsal
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kenth Johansson, osd Q246, 24 pl, datorsal
15:00
13:15
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q246, 24 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q258, 13 pl, datorsal
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q258, 13 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q260, 13 pl, datorsal
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q260, 13 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q278, Projektrum, 12 pl
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eriksson Joel, osd Q278, Projektrum, 12 pl
12:00
08:00
Thulin Hannes, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:30
12:30
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thulin Hannes, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:30
10:30
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Karlsson Johan, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:00
10:00
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Eriksson Joel, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:30
08:30
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Karlsson Hannah, osd Q278, Projektrum, 12 pl
16:30
08:30
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q278, Projektrum, 12 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q279, 20 pl, datorsal
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q279, 20 pl, datorsal
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q283b, 4 pl
v 21
osd Q283b, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Arrué Lo, osd Q283b, 4 pl
15:00
13:00
v 21
osd Q283b, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sundkvist Elin, osd Q283b, 4 pl
14:00
09:00
v 21
osd Q283b, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Nilsson Antonia, osd Q283b, 4 pl
15:00
10:00
v 21
osd Q283b, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Bodén Victor, osd Q283b, 4 pl
15:00
08:00
v 21
osd Q283b, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283b, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283b, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q283c, 4 pl
v 21
osd Q283c, 4 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283c, 4 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283c, 4 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283c, 4 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283c, 4 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283c, 4 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283c, 4 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q283d, 6 pl
v 21
osd Q283d, 6 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Werner Emilia, osd Q283d, 6 pl
22:30
15:00
v 21
osd Q283d, 6 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Wall Jungbjer Oscar, osd Q283d, 6 pl
18:00
13:00
v 21
osd Q283d, 6 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sibylle Menzel-Kühne, osd Q280C 6 pl, osd Q283a, 8 pl, osd Q283d, 6 pl
13:30
10:30
v 21
osd Q283d, 6 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Olsson Caroline, osd Q283d, 6 pl
16:00
08:00
v 21
osd Q283d, 6 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Thulin Hannes, osd Q283d, 6 pl
14:00
12:00
v 21
osd Q283d, 6 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q283d, 6 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q294, Konferensrum 8 pl
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q294, Konferensrum 8 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q311, lilla-e, 8 pl
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q311, lilla-e, 8 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Jonsson, Nils Nilsson, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
10:15
09:30
Susanne Lindström, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
16:00
13:00
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Håkan Wiklund, osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
17:00
09:00
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q319b, Drivhuset, Konferensrum, 20 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q340, Konferensrum,18 pl
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anna Longueville, osd Q340, Konferensrum,18 pl
17:00
13:00
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anna Longueville, osd Q340, Konferensrum,18 pl
15:00
13:00
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q340, Konferensrum,18 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q349, Konferensrum 8 pl
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q349, Konferensrum 8 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q368, VR -studio Sportstech, 1 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
osd Q396, Konferensrum 10 pl
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Måndag 20/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Tisdag 21/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Onsdag 22/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Håkan Wiklund, osd Q396, Konferensrum 10 pl
16:00
14:00
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Torsdag 23/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Fredag 24/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Lördag 25/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
v 21
osd Q396, Konferensrum 10 pl
Söndag 26/5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19