Tid |
Emne, Undergruppe |
Rom |
Skjer om |
Lærer |
Gruppe |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 20 | Man. 13.05.2024 u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 2 dager | Studieadministrasjonen | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | AUD5 | 2 dager | Anita Christensen, Audun Toft, Dorte Kappelgaard, Elray Gene Henriksen, Espen Gilsvik, Ingrid Storm, Iselin Frydenlund, Kristin Graff-Kallevåg, Lars Åsmund Laird Iversen, Marielle Stigum Gleiss, Moumita Sen, Silje Lyngar Einarsen, Stephen Sirris, Tone Stangeland Kaufman, Torkel Brekke | ||||||||||||||||||||||||||
10:20 - 11:05 | 409 | 2 dager | Andrew Donald Wergeland | ||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | 402 | 2 dager | Elise Bjerkreim-Bentzen | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | 426 | 2 dager | Studierådgivere | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD2 | 2 dager | Alle ansatte | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | 371 | 2 dager | Hege Cathrine Finholt | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | 426 | 2 dager | Roald Eskildsen | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 405 | 2 dager | Seksjon PT | ||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | 426 | 2 dager | Anni Karin Rambek, Ida Marie Mikkelsen | ||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | 371 | 2 dager | Lars Åsmund Laird Iversen, Maren Seehawer, Marielle Stigum Gleiss, Merethe Skårås, Trine Anker | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | DIA5210 | Digitalt | 2 dager | Tron Fagermoen | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 19:00 | 402 | 2 dager | Espen Gilsvik | ||||||||||||||||||||||||||
Tir. 14.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | AUD1 | 3 dager | Lars Moe | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | 371 | 3 dager | Torbjørg Torp | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 12:00 | RPSY5010 | AUD4 | 3 dager | Gry Stålsett | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 13:00 | 482 | 3 dager | Avdeling for teologi og kirke | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | LED1000, LED2000 | 401 | 3 dager | Astrid Sandsmark, Camilla Jørgensen | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 3 dager | Anna Rosa Rudin, Anni Karin Rambek, Elray Gene Henriksen, Hanne Rakel Løvaas, Hanne Storm Ofteland, Hilde Arnesen, Tron Fagermoen, Veronica Rønning | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 18:00 | AUD2 | 3 dager | Lars Moe | ||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | 116 | 3 dager | SR | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | AUD5 | 3 dager | Malin Andrea Eide | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Det tredje rom | 3 dager | Alle ansatte | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | 426 | 3 dager | Forskningsutvalget | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | AUD4 | 3 dager | Ragnar Misje Bergem | ||||||||||||||||||||||||||
Ons. 15.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 4 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | 471a | 4 dager | Astrid Sandsmark, Hilde Sjo Stige | ||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | AUD5 | 4 dager | Brent Nongbri, Fridtjof Willem Leemhuis, Gregory Peter Fewster, Liv Ingeborg Lied, Matthew Phillip Monger, Mina Monier, Silje Lyngar Einarsen | ||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 09:55 | TEOL2310 | 402 | 4 dager | Otfried Czaika | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 426 | 4 dager | Avdeling rel., skole og samf. | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | LED1000, LED2000 | Digitalt | 4 dager | Astrid Sandsmark, Camilla Jørgensen | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 405 | 4 dager | Agnes Ellinor Skagemo | ||||||||||||||||||||||||||
10:20 - 12:00 | TEOL2310 | 402 | 4 dager | Otfried Czaika | |||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 4 dager | - | ||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:30 | 471a | 4 dager | Hilde Sjo Stige | ||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | 426 | 4 dager | Mona Gulbrandsen Bø | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 349 | 4 dager | Ledermøte fag | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | AUD4 | 4 dager | Elise Bjerkreim-Bentzen | ||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 426 | 4 dager | Kristin Graff-Kallevåg | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 4 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Tor. 16.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 5 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 5 dager | - | ||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 426 | 5 dager | AMU | ||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | 405 | 5 dager | Ingvild Lalim Hanseid, Sturla Johan Stålsett | Seksjon ST-MV | |||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | AUD5 | 5 dager | SR | ||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 5 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | ||||||||||||||||||||||||||
Fre. 17.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Grunnlovsdag | 6 dager | |||||||||||||||||||||||||||
Lør. 18.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Pinseaften | 7 dager |
Emnekode | Emnenavn |
DIA5210 | Diakonivitenskap II: Teologiske perspektiver |
LED1000 | Ledelse, læring og faglig skriving |
LED2000 | Ledelse i praksis |
Emnekode | Emnenavn |
RPSY5010 | Religionspsykologi: Psykologiske perspektiver på religiøsitet, spiritualitet og sekularitet |
TEOL2310 | Teologihistorie |