Tid |
Emne, Undergruppe |
Rom |
Skjer om |
Lærer |
Informasjon |
Gruppe |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 19 | Man. 06.05.2024 u 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5215, TEOL5217 | 417 | 2 timer | Morten Hørning Jensen | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | AUD5 | 3 timer | Lærermøte | Lærere og stipendiater | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | PPU1010, PPU1015 | Ekstern | 3 timer | Janicke Heldal | Eidsvoll | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 4 timer | Møte studieadm. | Studieadministrasjonen | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | AUD2 | 4 timer | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, Bispemøtet | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD5 | 6 timer | Mandagslunsj | Alle ansatte | |||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | TEOL5412 | Digitalt | 6 timer | Ragnar Misje Bergem | Digital lesegruppe, Frivillig aktivitet | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | DIA5240 | 371 | 6 timer | Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | TEOL2750 | 412 | 6 timer | Espen Løkhammer | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:15 | 031 | 6 timer | Berit Widerøe Hillestad, Elisabeth Løsnesløkken Hove, Roald Eskildsen, Torbjørg Torp | Ny skikkethetsforskrift | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 402 | 6 timer | Seksjonsmøte GT/HB | Seksjon GT/HB | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 405 | 6 timer | Seksjonsmøte KH | Seksjon KH | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 16:00 | 426 | 6 timer | MF KOM Styremøte | MF KOM styremøte | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 482 | 6 timer | Seksjonsmøte NT | Seksjon NT | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | AUD4 | 6 timer | Roar G. Fotland | Importert, 5640 eksamensforberedelse | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | 471a | 7 timer | Agnes Ellinor Skagemo, Hildegun Hennum Høeg, Ida Marie Mikkelsen | Gjennomgang onboarding-prosjekt | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | 031 | 8 timer | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, Leah | |||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | DIA5240 | 371 | 8 timer | Elisa Stokka | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 130 | 9 timer | Elise Bjerkreim-Bentzen | Importert, Fagdag Åndelig veiledning | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 405 | 9 timer | Ingerid Louise Birkeland | Importert, Undervisning, M. Gillebo | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | DIA5240 | 371 | 10 timer | Anne Austad, Astrid Sandsmark | Avhandlingstorg | ||||||||||||||||||||||||
Tir. 07.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | TEOL5215, TEOL5217 | 417 | 1 dag | Morten Hørning Jensen | Eksamen | ||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 401 | 1 dag | Otfried Czaika | Importert, Møte idehistorie | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 461 | 1 dag | Stabsmøte praktikum | Stab - Avsluttende praktikum | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | DIA5240 | 031, 371, 405, 409, 426, 471a | 1 dag | Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Elise Bjerkreim-Bentzen | Øvelsesdag | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | PPU1010, PPU1015 | 412 | 1 dag | Emil Sætra | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL1510 | AUD5 | 1 dag | Camilla Jørgensen | Kortprøve | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | TEOL2750 | AUD3 | 1 dag | Espen Løkhammer | Lecture | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | AUD4 | 1 dag | Glenn Øystein Wehus | Importert | |||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 1 dag | - | Lunsj | |||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | AUD5 | 1 dag | SR | Språkkafe | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Det tredje rom | 1 dag | MF CASR lunch, MF CASR | Alle ansatte | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | RL2012 | AUD3 | 1 dag | Anita Christensen | Course evaluation, Lecture | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | TEOL2310 | 401 | 1 dag | Otfried Czaika | Lesetime | ||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 402 | 1 dag | Seksjonsmøte ST-MV | Seksjon ST-MV | |||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | TEOL2310 | 401 | 1 dag | Otfried Czaika | Forelesning, Bekjennelser I - Ikke bare Luther: Reformasjonens konsolidering | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | ZOOM | 1 dag | Forskergruppe | Researching education | |||||||||||||||||||||||||
Ons. 08.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | DIA5240 | 371 | 2 dager | Elisa Stokka | Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | BAO2705, PPU1010 | 412 | 2 dager | Binta-Victoria Jammeh, Emil Sætra, Janicke Heldal, Sebastian Tjelle Jarmer, Torbjørg Torp, Trine Anker | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 11:05 | 401 | 2 dager | Glenn Øystein Wehus | Importert, Gresk fordypning | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | 426 | 2 dager | Læringsmiljøutvalget | Læringsmiljøutvalget | |||||||||||||||||||||||||
09:15 - 11:00 | 482 | 2 dager | Kirkelig programutvalg | Programutvalg kirkelig prof. | |||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 2 dager | - | Lunsj | |||||||||||||||||||||||||
11:15 - 14:00 | DIA5240 | 031, 371, 405, 409 | 2 dager | Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Elise Bjerkreim-Bentzen | Veiledningsgruppe | ||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:15 | AUD4 | 2 dager | Roald Eskildsen | Importert, Møte | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 426 | 2 dager | Ledergruppemøte | Ledergruppe | |||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | 471a | 2 dager | Nadia Sand | Importert, avh | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | 401 | 2 dager | Laila Merete Tami Kokkin | Importert, NestenPresten | |||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | DIA5240 | 031, 371, 405, 409, 426, 471a | 2 dager | Einar Eidsaa Edland | Rollespill/øvelse | ||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:00 | AUD5 | 2 dager | Administrasjonskaffe | Admin | |||||||||||||||||||||||||
16:00 - 18:00 | MF-Student | AUD1 | 2 dager | SR | Studentenes allmøte | ||||||||||||||||||||||||
Tor. 09.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Kristi himmelfartsdag | 3 dager | |||||||||||||||||||||||||||
Fre. 10.05.2024 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | PPU1010, PPU1015 | 412 | 4 dager | Janicke Heldal | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 09:55 | 409 | 4 dager | Andrew Donald Wergeland | Importert, Hebraisk lesegruppe |
Emnekode | Emnenavn |
BAO2705 | Bacheloroppgave |
DIA5240 | Sjelesorg |
MF-Student | MF-Student |
PPU1010 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
PPU1015 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
RL2012 | Judaism and Islam |
TEOL1510 | Praktisk teologi: Konfirmasjon, sjelesorg og forkynnelse. |
Emnekode | Emnenavn |
TEOL2310 | Teologihistorie |
TEOL2750 | Current issues in Theology, Religion and Society |
TEOL5215 | Teologi, retorikk og sosial-historie: 1. Korinterbrev og Åpenbaringsboken |
TEOL5217 | Teologi, retorikk og sosial-historie: 1. Korinterbrev og Åpenbaringsboken |
TEOL5412 | Ånd, inkarnasjon og frelse |