8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 18
Ons.
Arbeidernes dag
Arbeidernes dag
Tor.-Fre.
DIA5210, DIA5240, TEOL5535, København, Astrid Sandsmark, Studietur, Studietur til København, Frivillig
DIA5210, DIA5240, TEOL5535, København, Astrid Sandsmark, Studietur, Studietur til København, Frivillig
17:00
08:00
Lør.
DIA5210, DIA5240, TEOL5535, København, Pågår, Astrid Sandsmark, Studietur, Studietur til København, Frivillig
DIA5210, DIA5240, TEOL5535, København, Pågår, Astrid Sandsmark, Studietur, Studietur til København, Frivillig
17:00
08:00
Søn.
DIA5210, DIA5240, TEOL5535, København, 19 timer, Astrid Sandsmark, Studietur, Studietur til København, Frivillig
DIA5210, DIA5240, TEOL5535, København, 19 timer, Astrid Sandsmark, Studietur, Studietur til København, Frivillig
17:00
08:00
Man.
482, Ida Marie Mikkelsen
482, Ida Marie Mikkelsen
11:00
09:00
Tor.
031, Emil Sætra, Importert, Masterveiledning
031, Emil Sætra, Importert, Masterveiledning
11:00
09:00
Fre.
AUD4, Roald Eskildsen, Importert, Roald - Gruppe
AUD4, Roald Eskildsen, Importert, Roald - Gruppe
12:00
09:00
Tir.
AUD1, Inge Westly, Per Kristian Aschim, Fagdag, MF KOM
AUD1, Inge Westly, Per Kristian Aschim, Fagdag, MF KOM
16:00
09:00
Fre.
TEOL2310, 409, Otfried Czaika, Lesetime
TEOL2310, 409, Otfried Czaika, Lesetime
09:55
09:10
Man.
TEOL5535, AUD3, Carl Petter Opsahl, Liturgikk
TEOL5535, AUD3, Carl Petter Opsahl, Liturgikk
11:05
09:10
Man.-Tir.
TEOL5640, 402, Sturla Johan Stålsett, Lecture
TEOL5640, 402, Sturla Johan Stålsett, Lecture
11:05
09:10
Tir.
TEOL5535, AUD3, Carl Petter Opsahl, Elisa Stokka, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman, Evaluering
TEOL5535, AUD3, Carl Petter Opsahl, Elisa Stokka, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman, Evaluering
11:05
09:10
Tir.
TEOL5410, 412, Kristin Graff-Kallevåg, Forelesning, 13: Jesu død og oppstandelse 2
TEOL5410, 412, Kristin Graff-Kallevåg, Forelesning, 13: Jesu død og oppstandelse 2
11:05
09:10
Tir.
TEOL2750, 371, Espen Løkhammer, Lecture
TEOL2750, 371, Espen Løkhammer, Lecture
11:05
09:10
Tor.
TEOL2510, 401, Carl Petter Opsahl, Ny/utsatt kortprøve
TEOL2510, 401, Carl Petter Opsahl, Ny/utsatt kortprøve
11:05
09:10
Tor.
BAO2700, 402, 405, 409, 426, Andrew Donald Wergeland, Anita Christensen, Sturla Johan Stålsett, Øyvind Brun Andersen, Gruppeveiledning
BAO2700, 402, 405, 409, 426, Andrew Donald Wergeland, Anita Christensen, Sturla Johan Stålsett, Øyvind Brun Andersen, Gruppeveiledning
11:05
09:10
Tor.
TEOL6210, 371, Glenn Øystein Wehus, Dialogisk evaluering, Forelesning
TEOL6210, 371, Glenn Øystein Wehus, Dialogisk evaluering, Forelesning
11:05
09:10
Tor.
TEOL5710, 412, Knut Tveitereid, Fremleggsseminar
TEOL5710, 412, Knut Tveitereid, Fremleggsseminar
11:05
09:10
Tor.
TEOL5412, Digitalt, Asle Eikrem, Hilde Marie Øgreid Movafagh, Ragnar Misje Bergem, Frivillig aktivitet, Gruppeveiledning
TEOL5412, Digitalt, Asle Eikrem, Hilde Marie Øgreid Movafagh, Ragnar Misje Bergem, Frivillig aktivitet, Gruppeveiledning
11:05
09:10
Fre.
405, Seksjonsmøte SAM, Seksjon SAM
405, Seksjonsmøte SAM, Seksjon SAM
11:00
09:15
Fre.
371, Seksjonsmøte RV, Seksjon RV
371, Seksjonsmøte RV, Seksjon RV
11:00
09:15
Fre.
426, Astrid Sandsmark, Ingunn Aadland, Ole Jakob Filtvedt, begynne programarbeid for UKT k, begynne programarbeid for UKT konferanse 17. og 18. okt og fordypning i Bibel
426, Astrid Sandsmark, Ingunn Aadland, Ole Jakob Filtvedt, begynne programarbeid for UKT k, begynne programarbeid for UKT konferanse 17. og 18. okt og fordypning i Bibel
10:00
09:30
Man.
031, Kristin Joachimsen, Importert
031, Kristin Joachimsen, Importert
10:30
09:30
Lør.
KRLE1021, AUD2, Pågår, Hanne Birgitte Sødal Tveito, Matthew Phillip Monger, Forelesning
KRLE1021, AUD2, Pågår, Hanne Birgitte Sødal Tveito, Matthew Phillip Monger, Forelesning
16:00
09:30
Lør.
MET5080, 412, Pågår, Marielle Stigum Gleiss, Sverre Dag Mogstad, Forelesning
MET5080, 412, Pågår, Marielle Stigum Gleiss, Sverre Dag Mogstad, Forelesning
16:00
09:30
Man.
426, Møte studieadm., Studieadministrasjonen
426, Møte studieadm., Studieadministrasjonen
11:00
10:00
Man.
371, Emil Sætra, Importert, Masterveiledning
371, Emil Sætra, Importert, Masterveiledning
11:00
10:00
Tor.
471a, Camilla Elizabeth Collington-Hanna, Ingunn Aadland, Roald Eskildsen, Tonje Langås, Møte
471a, Camilla Elizabeth Collington-Hanna, Ingunn Aadland, Roald Eskildsen, Tonje Langås, Møte
11:00
10:00
Tir.
426, Seksjonsmøte LU, Seksjon LU
426, Seksjonsmøte LU, Seksjon LU
11:30
10:00
Fre.
TEOL2310, 409, Otfried Czaika, Forelesning, Reformasjon av døden og det kristne livet
TEOL2310, 409, Otfried Czaika, Forelesning, Reformasjon av døden og det kristne livet
12:00
10:20
Tir.
471a, Hilde Arnesen, Ragnar Misje Bergem, Unn Målfrid Høgseth Rolandsen, Jurymøte - nå med sakspairer
471a, Hilde Arnesen, Ragnar Misje Bergem, Unn Målfrid Høgseth Rolandsen, Jurymøte - nå med sakspairer
11:30
10:30
Fre.
031, Emil Sætra, Importert, Masterveiledning
031, Emil Sætra, Importert, Masterveiledning
11:30
10:30
Lør.
AUD3, Gunnhild Nordgaard Hermstad, Importert
AUD3, Gunnhild Nordgaard Hermstad, Importert
12:30
10:30
Tir.
409, Hilde Sjo Stige, Kristin Graff-Kallevåg, Kristin Joachimsen, Tonje Langås, AU
409, Hilde Sjo Stige, Kristin Graff-Kallevåg, Kristin Joachimsen, Tonje Langås, AU
12:00
11:00
Tir., Tor.
482, -, Lunsj
482, -, Lunsj
12:30
11:00
Tir.
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Rebeca Arellano
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Rebeca Arellano
13:00
11:00
Man.
471a, Roald Eskildsen, Importert, Prekengruppe - Carl Petter
471a, Roald Eskildsen, Importert, Prekengruppe - Carl Petter
12:15
11:05
Tir.
MF-Student, AUD4, Dorte Kappelgaard, Studiegruppe, studiegruppe menighetsutvikling, Se https://mf.no/arrangementer/studiegruppe-studenter-menighet-i-bevegelse for info
MF-Student, AUD4, Dorte Kappelgaard, Studiegruppe, studiegruppe menighetsutvikling, Se https://mf.no/arrangementer/studiegruppe-studenter-menighet-i-bevegelse for info
12:15
11:10
Tir.
AUD5, SR, Språkkafe
AUD5, SR, Språkkafe
12:00
11:15
Man.
AUD5, Mandagslunsj, Alle ansatte
AUD5, Mandagslunsj, Alle ansatte
12:00
11:30
Tir.
Det tredje rom, MF CASR lunch, Alle ansatte
Det tredje rom, MF CASR lunch, Alle ansatte
12:00
11:30
Man.
AUD4, Astrid Sandsmark, Torbjørg Torp, Møte om Korsveiforum med Hege, Møte om Korsveiforum med Hege og Torbjørg
AUD4, Astrid Sandsmark, Torbjørg Torp, Møte om Korsveiforum med Hege, Møte om Korsveiforum med Hege og Torbjørg
13:00
12:00
Man.
371, Ann Midttun, Audun Toft, Binta-Victoria Jammeh, Claudia Lenz, Emil Sætra, Janicke Heldal, Merethe Skårås, Torbjørg Torp, Trine Anker, Seksjonsmøte
371, Ann Midttun, Audun Toft, Binta-Victoria Jammeh, Claudia Lenz, Emil Sætra, Janicke Heldal, Merethe Skårås, Torbjørg Torp, Trine Anker, Seksjonsmøte
13:30
12:00
Fre.
371, Ann Midttun, Audun Toft, Binta-Victoria Jammeh, Camilla Jørgensen, Christine Lillethun Norheim, Claudia Lenz, Emil Sætra, Geir Sigmund Afdal, Henrik Nykvist, Janicke Heldal, Kristin Graff-Kallevåg, Lars Åsmund Laird Iversen, Lina Snoek Hauan, Marielle Stigum Gleiss, Merethe Skårås, Sebastian Tjelle Jarmer, Torbjørg Torp, Forskergruppemøte Utdanning og, Forskergruppemøte Utdanning og Verdier
371, Ann Midttun, Audun Toft, Binta-Victoria Jammeh, Camilla Jørgensen, Christine Lillethun Norheim, Claudia Lenz, Emil Sætra, Geir Sigmund Afdal, Henrik Nykvist, Janicke Heldal, Kristin Graff-Kallevåg, Lars Åsmund Laird Iversen, Lina Snoek Hauan, Marielle Stigum Gleiss, Merethe Skårås, Sebastian Tjelle Jarmer, Torbjørg Torp, Forskergruppemøte Utdanning og, Forskergruppemøte Utdanning og Verdier
14:00
12:00
Tir.
349, Ledermøte fag, Ledermøte fag
349, Ledermøte fag, Ledermøte fag
13:00
12:15
Man.
TEOL5535, 405, 409, 426, 471a, 482, Elisa Stokka, Helga Haugland Byfuglien, Hilde Marie Øgreid Movafagh, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman, Refleksjonsgruppe, Elisa: rom 405 Linn: 482 Hilde Marie: Aud 4 Tone: rom 471a Helga: rom 426
TEOL5535, 405, 409, 426, 471a, 482, Elisa Stokka, Helga Haugland Byfuglien, Hilde Marie Øgreid Movafagh, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman, Refleksjonsgruppe, Elisa: rom 405 Linn: 482 Hilde Marie: Aud 4 Tone: rom 471a Helga: rom 426
14:00
12:15
Man.
TEOL1220, 401, Glenn Øystein Wehus, Forelesning
TEOL1220, 401, Glenn Øystein Wehus, Forelesning
14:00
12:15
Man.
TEOL2750, 417, Espen Løkhammer, Lecture
TEOL2750, 417, Espen Løkhammer, Lecture
14:00
12:15
Man.
TEOL5640, 402, Sturla Johan Stålsett, Lecture
TEOL5640, 402, Sturla Johan Stålsett, Lecture
14:00
12:15
Man.
TEOL5710, 412, Kristin Joachimsen, Fremleggsseminar
TEOL5710, 412, Kristin Joachimsen, Fremleggsseminar
14:00
12:15
Tir.
TEOL1220, 401, Glenn Øystein Wehus, Dialogisk evaluering, Forelesning
TEOL1220, 401, Glenn Øystein Wehus, Dialogisk evaluering, Forelesning
14:00
12:15
Tir.
RL2012, 417, Anita Christensen, Lecture
RL2012, 417, Anita Christensen, Lecture
14:00
12:15
Tor.
TEOL5410, 412, Harald Hegstad, Dialogisk evaluering, Forelesning
TEOL5410, 412, Harald Hegstad, Dialogisk evaluering, Forelesning
14:00
12:15
Tir.
TEOL5535, 130, AUD3, Carl Petter Opsahl, Elisa Stokka, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman, Avslutning
TEOL5535, 130, AUD3, Carl Petter Opsahl, Elisa Stokka, Ingerid Louise Birkeland, Knut Tveitereid, Roald Eskildsen, Tone Stangeland Kaufman, Avslutning
15:00
12:15
Tor.
426, Ingunn Aadland, Importert, ERFTEOL
426, Ingunn Aadland, Importert, ERFTEOL
13:45
12:30
Man.
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Nida
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Nida
14:00
13:00
Tir.
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Oscar Røed
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Oscar Røed
14:00
13:00
Tir.
482, Styremøte, Styremøte
482, Styremøte, Styremøte
17:00
13:00
Fre.
426, Agnes Ellinor Skagemo, Hanne Storm Ofteland, Lars Fredrik Enget, Lars Moe, Anskaffelse utlånsautomat & al, Anskaffelse utlånsautomat & alarmport bibliotek
426, Agnes Ellinor Skagemo, Hanne Storm Ofteland, Lars Fredrik Enget, Lars Moe, Anskaffelse utlånsautomat & al, Anskaffelse utlånsautomat & alarmport bibliotek
13:45
13:15
Fre.
409, Andrew Donald Wergeland, Importert, Hebraisk lesegruppe
409, Andrew Donald Wergeland, Importert, Hebraisk lesegruppe
14:00
13:15
Tor.
426, Agnes Ellinor Skagemo, Atle Ottesen Søvik, Hildegun Hennum Høeg, Kristin Joachimsen, Mona Gulbrandsen Bø, Innstillingsutvalg
426, Agnes Ellinor Skagemo, Atle Ottesen Søvik, Hildegun Hennum Høeg, Kristin Joachimsen, Mona Gulbrandsen Bø, Innstillingsutvalg
15:30
14:00
Man.
426, Inge Westly, Importert, MF KOM stab
426, Inge Westly, Importert, MF KOM stab
16:00
14:00
Man.
AUD5, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Tron Fagermoen
AUD5, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Tron Fagermoen
16:00
14:00
Tor.
TEOL5215, 401, Glenn Øystein Wehus, Frivillig aktivitet, Gresk lesegruppe
TEOL5215, 401, Glenn Øystein Wehus, Frivillig aktivitet, Gresk lesegruppe
15:00
14:15
Tor.
AUD5, SR, Internasjonal torsdag
AUD5, SR, Internasjonal torsdag
15:15
14:15
Man.
TEOL5535, 130, Ingerid Louise Birkeland, Grupper, Stemmebruk og formidling, Gudstjenestegruppe D, E og F
TEOL5535, 130, Ingerid Louise Birkeland, Grupper, Stemmebruk og formidling, Gudstjenestegruppe D, E og F
16:00
14:15
Man.
BAO2700, 402, Tone Stangeland Kaufman, Gruppeveiledning
BAO2700, 402, Tone Stangeland Kaufman, Gruppeveiledning
16:00
14:15
Man.
TEOL5710, 412, Kristin Joachimsen, Fremleggsseminar
TEOL5710, 412, Kristin Joachimsen, Fremleggsseminar
16:00
14:15
Tor.
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Oscar Røed
031, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Oscar Røed
16:15
14:15
Tor.
482, Elise Bjerkreim-Bentzen, Mat og prat
482, Elise Bjerkreim-Bentzen, Mat og prat
17:00
15:15
Man.
031, Administrasjon, Importert, Samira Boulfaki
031, Administrasjon, Importert, Samira Boulfaki
17:00
15:30
Tor.
PHI2116, PHI5116, 223, Amund Bjorsnes
PHI2116, PHI5116, 223, Amund Bjorsnes
18:00
16:15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
u 19
Tor.
Kristi himmelfartsdag
Kristi himmelfartsdag
Man.
TEOL5215, TEOL5217, 417, 2 dager, Morten Hørning Jensen, Eksamen
TEOL5215, TEOL5217, 417, 2 dager, Morten Hørning Jensen, Eksamen
16:00
08:00
Tir.
TEOL5215, TEOL5217, 417, 3 dager, Morten Hørning Jensen, Eksamen
TEOL5215, TEOL5217, 417, 3 dager, Morten Hørning Jensen, Eksamen
16:00
08:00
Tir.
461, 3 dager, Stabsmøte praktikum, Stab - Avsluttende praktikum
461, 3 dager, Stabsmøte praktikum, Stab - Avsluttende praktikum
10:00
09:00
Man.
AUD5, 2 dager, Lærermøte, Lærere og stipendiater
AUD5, 2 dager, Lærermøte, Lærere og stipendiater
11:00
09:00
Tir.
401, 3 dager, Otfried Czaika, Importert, Møte idehistorie
401, 3 dager, Otfried Czaika, Importert, Møte idehistorie
12:00
09:00
Fre.
409, 6 dager, Andrew Donald Wergeland, Importert, Hebraisk lesegruppe
409, 6 dager, Andrew Donald Wergeland, Importert, Hebraisk lesegruppe
09:55
09:10
Tir.
TEOL1510, AUD5, 3 dager, Camilla Jørgensen, Kortprøve
TEOL1510, AUD5, 3 dager, Camilla Jørgensen, Kortprøve
11:05
09:10
Tir.
TEOL2750, AUD3, 3 dager, Espen Løkhammer, Lecture
TEOL2750, AUD3, 3 dager, Espen Løkhammer, Lecture
11:05
09:10
Tir.
AUD4, 3 dager, Glenn Øystein Wehus, Importert
AUD4, 3 dager, Glenn Øystein Wehus, Importert
11:05
09:10
Ons.
DIA5240, 371, 4 dager, Elisa Stokka, Forelesning
DIA5240, 371, 4 dager, Elisa Stokka, Forelesning
11:05
09:10
Ons.
401, 4 dager, Glenn Øystein Wehus, Importert, Gresk fordypning
401, 4 dager, Glenn Øystein Wehus, Importert, Gresk fordypning
11:05
09:10
Man.
PPU1010, PPU1015, Ekstern, 2 dager, Janicke Heldal, Eidsvoll
PPU1010, PPU1015, Ekstern, 2 dager, Janicke Heldal, Eidsvoll
16:00
09:10
Tir.
PPU1010, PPU1015, 412, 3 dager, Emil Sætra, Forelesning
PPU1010, PPU1015, 412, 3 dager, Emil Sætra, Forelesning
16:00
09:10
Tir.
DIA5240, 031, 371, 405, 409, 426, 471a, 3 dager, Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Elise Bjerkreim-Bentzen, Øvelsesdag
DIA5240, 031, 371, 405, 409, 426, 471a, 3 dager, Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Elise Bjerkreim-Bentzen, Øvelsesdag
16:00
09:10
Ons.
BAO2705, PPU1010, 412, 4 dager, Binta-Victoria Jammeh, Emil Sætra, Janicke Heldal, Sebastian Tjelle Jarmer, Torbjørg Torp, Trine Anker, Dialogisk evaluering, Forelesning
BAO2705, PPU1010, 412, 4 dager, Binta-Victoria Jammeh, Emil Sætra, Janicke Heldal, Sebastian Tjelle Jarmer, Torbjørg Torp, Trine Anker, Dialogisk evaluering, Forelesning
16:00
09:10
Fre.
PPU1010, PPU1015, 412, 6 dager, Janicke Heldal, Dialogisk evaluering, Forelesning
PPU1010, PPU1015, 412, 6 dager, Janicke Heldal, Dialogisk evaluering, Forelesning
16:00
09:10
Ons.
482, 4 dager, Kirkelig programutvalg, Programutvalg kirkelig prof.
482, 4 dager, Kirkelig programutvalg, Programutvalg kirkelig prof.
11:00
09:15
Ons.
426, 4 dager, Læringsmiljøutvalget, Læringsmiljøutvalget
426, 4 dager, Læringsmiljøutvalget, Læringsmiljøutvalget
11:00
09:15
Man.
426, 2 dager, Møte studieadm., Studieadministrasjonen
426, 2 dager, Møte studieadm., Studieadministrasjonen
11:00
10:00
Man.
AUD2, 2 dager, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Bispemøtet
AUD2, 2 dager, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Bispemøtet
16:00
10:00
Tir.
482, 3 dager, -, Lunsj
482, 3 dager, -, Lunsj
12:30
11:00
Ons.
482, 4 dager, -, Lunsj
482, 4 dager, -, Lunsj
12:30
11:00
Tir.
AUD5, 3 dager, SR, Språkkafe
AUD5, 3 dager, SR, Språkkafe
12:00
11:15
Ons.
DIA5240, 031, 371, 405, 409, 4 dager, Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Elise Bjerkreim-Bentzen, Veiledningsgruppe
DIA5240, 031, 371, 405, 409, 4 dager, Astrid Sandsmark, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Elise Bjerkreim-Bentzen, Veiledningsgruppe
14:00
11:15
Man.
AUD5, 2 dager, Mandagslunsj, Alle ansatte
AUD5, 2 dager, Mandagslunsj, Alle ansatte
12:00
11:30
Tir.
Det tredje rom, 3 dager, MF CASR lunch, MF CASR, Alle ansatte
Det tredje rom, 3 dager, MF CASR lunch, MF CASR, Alle ansatte
12:00
11:30
Man.
TEOL5412, Digitalt, 2 dager, Ragnar Misje Bergem, Digital lesegruppe, Frivillig aktivitet
TEOL5412, Digitalt, 2 dager, Ragnar Misje Bergem, Digital lesegruppe, Frivillig aktivitet
13:00
12:00
Ons.
AUD4, 4 dager, Roald Eskildsen, Importert, Møte
AUD4, 4 dager, Roald Eskildsen, Importert, Møte
13:15
12:00
Man.
AUD4, 2 dager, Roar G. Fotland, Importert, 5640 eksamensforberedelse
AUD4, 2 dager, Roar G. Fotland, Importert, 5640 eksamensforberedelse
13:00
12:15
Tir.
TEOL2310, 401, 3 dager, Otfried Czaika, Lesetime
TEOL2310, 401, 3 dager, Otfried Czaika, Lesetime
13:00
12:15
Man.
031, 2 dager, Berit Widerøe Hillestad, Elisabeth Løsnesløkken Hove, Roald Eskildsen, Torbjørg Torp, Ny skikkethetsforskrift
031, 2 dager, Berit Widerøe Hillestad, Elisabeth Løsnesløkken Hove, Roald Eskildsen, Torbjørg Torp, Ny skikkethetsforskrift
13:15
12:15
Man.
402, 2 dager, Seksjonsmøte GT/HB, Seksjon GT/HB
402, 2 dager, Seksjonsmøte GT/HB, Seksjon GT/HB
14:00
12:15
Man.
482, 2 dager, Seksjonsmøte NT, Seksjon NT
482, 2 dager, Seksjonsmøte NT, Seksjon NT
14:00
12:15
Man.
405, 2 dager, Seksjonsmøte KH, Seksjon KH
405, 2 dager, Seksjonsmøte KH, Seksjon KH
14:00
12:15
Man.
DIA5240, 371, 2 dager, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Forelesning
DIA5240, 371, 2 dager, Einar Eidsaa Edland, Elisa Stokka, Forelesning
14:00
12:15
Man.
TEOL2750, 412, 2 dager, Espen Løkhammer, Lecture
TEOL2750, 412, 2 dager, Espen Løkhammer, Lecture
14:00
12:15
Tir.
402, 3 dager, Seksjonsmøte ST-MV, Seksjon ST-MV
402, 3 dager, Seksjonsmøte ST-MV, Seksjon ST-MV
14:00
12:15
Tir.
RL2012, AUD3, 3 dager, Anita Christensen, Course evaluation, Lecture
RL2012, AUD3, 3 dager, Anita Christensen, Course evaluation, Lecture
14:00
12:15
Ons.
426, 4 dager, Ledergruppemøte, Ledergruppe
426, 4 dager, Ledergruppemøte, Ledergruppe
14:00
12:15
Man.
426, 2 dager, MF KOM Styremøte, MF KOM styremøte
426, 2 dager, MF KOM Styremøte, MF KOM styremøte
16:00
12:15
Ons.
471a, 4 dager, Nadia Sand, Importert, avh
471a, 4 dager, Nadia Sand, Importert, avh
13:30
12:30
Man.
471a, 2 dager, Agnes Ellinor Skagemo, Hildegun Hennum Høeg, Ida Marie Mikkelsen, Gjennomgang onboarding-prosjekt
471a, 2 dager, Agnes Ellinor Skagemo, Hildegun Hennum Høeg, Ida Marie Mikkelsen, Gjennomgang onboarding-prosjekt
14:30
13:00
Tir.
TEOL2310, 401, 3 dager, Otfried Czaika, Forelesning, Bekjennelser I - Ikke bare Luther: Reformasjonens konsolidering
TEOL2310, 401, 3 dager, Otfried Czaika, Forelesning, Bekjennelser I - Ikke bare Luther: Reformasjonens konsolidering
15:00
13:15
Man.
031, 2 dager, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Leah
031, 2 dager, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, Leah
16:00
14:00
Tir.
ZOOM, 3 dager, Forskergruppe, Researching education
ZOOM, 3 dager, Forskergruppe, Researching education
16:00
14:00
Ons.
401, 4 dager, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, NestenPresten
401, 4 dager, Laila Merete Tami Kokkin, Importert, NestenPresten
16:00
14:00
Man.
DIA5240, 371, 2 dager, Elisa Stokka, Forelesning
DIA5240, 371, 2 dager, Elisa Stokka, Forelesning
16:00
14:15
Ons.
DIA5240, 031, 371, 405, 409, 426, 471a, 4 dager, Einar Eidsaa Edland, Rollespill/øvelse
DIA5240, 031, 371, 405, 409, 426, 471a, 4 dager, Einar Eidsaa Edland, Rollespill/øvelse
16:00
14:15
Ons.
AUD5, 4 dager, Administrasjonskaffe, Admin
AUD5, 4 dager, Administrasjonskaffe, Admin
15:00
14:30
Man.
130, 2 dager, Elise Bjerkreim-Bentzen, Importert, Fagdag Åndelig veiledning
130, 2 dager, Elise Bjerkreim-Bentzen, Importert, Fagdag Åndelig veiledning
16:00
15:00
Man.
405, 2 dager, Ingerid Louise Birkeland, Importert, Undervisning, M. Gillebo
405, 2 dager, Ingerid Louise Birkeland, Importert, Undervisning, M. Gillebo
17:00
15:00
Man.
DIA5240, 371, 2 dager, Anne Austad, Astrid Sandsmark, Avhandlingstorg
DIA5240, 371, 2 dager, Anne Austad, Astrid Sandsmark, Avhandlingstorg
18:00
16:00
Ons.
MF-Student, AUD1, 4 dager, SR, Studentenes allmøte
MF-Student, AUD1, 4 dager, SR, Studentenes allmøte
18:00
16:00
Emnekode | Emnenavn |
BAO2700 | Bacheloroppgave |
BAO2705 | Bacheloroppgave |
DIA5210 | Diakonivitenskap II: Teologiske perspektiver |
DIA5240 | Sjelesorg |
KRLE1021 | Bibelen: tekst og kultur |
MET5080 | Metode: deltid |
MF-Student | MF-Student |
PHI2116 | Hebraisk - Moderne 2 |
PHI5116 | Hebraisk - Moderne 2 |
PPU1010 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
PPU1015 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
RL2012 | Judaism and Islam |
TEOL1220 | Gresk 2: Tekstarbeid |
Emnekode | Emnenavn |
TEOL1510 | Praktisk teologi: Konfirmasjon, sjelesorg og forkynnelse. |
TEOL2310 | Teologihistorie |
TEOL2510 | Menighetspraksis, liturgikk og muntlig formidling |
TEOL2750 | Current issues in Theology, Religion and Society |
TEOL5215 | Teologi, retorikk og sosial-historie: 1. Korinterbrev og Åpenbaringsboken |
TEOL5217 | Teologi, retorikk og sosial-historie: 1. Korinterbrev og Åpenbaringsboken |
TEOL5410 | Åpenbaring, trinitet og inkarnasjon |
TEOL5412 | Ånd, inkarnasjon og frelse |
TEOL5535 | Avsluttende Praktikum II |
TEOL5640 | Church and Theology in the South |
TEOL5710 | Mellom tekst og preken: Teologi, hermeneutikk og retorikk |
TEOL6210 | Gresk fordypning |