Tid |
Emne, Undergruppe |
Rom |
Skjer om |
Lærer |
Informasjon |
Gruppe |
|||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 19 | Fre. 10 Mai u 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:10 - 16:00 | PPU1010, PPU1015 | 412 | 8 timer | Janicke Heldal | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:10 - 09:55 | 409 | 8 timer | Andrew Donald Wergeland | Importert, Hebraisk lesegruppe | |||||||||||||||||||||||||
u 20 | Man. 13 Mai u 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 3 dager | Møte studieadm. | Studieadministrasjonen | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | AUD5 | 3 dager | Anita Christensen, Audun Toft, Dorte Kappelgaard, Elray Gene Henriksen, Espen Gilsvik, Ingrid Storm, Iselin Frydenlund, Kristin Graff-Kallevåg, Lars Åsmund Laird Iversen, Marielle Stigum Gleiss, Moumita Sen, Silje Lyngar Einarsen, Stephen Sirris, Tone Stangeland Kaufman, Torkel Brekke | Religionssosiologisk vårsemina, Religionssosiologisk vårseminar | |||||||||||||||||||||||||
10:20 - 11:05 | 409 | 3 dager | Andrew Donald Wergeland | Importert, Hebraisk lesegruppe | |||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | 402 | 3 dager | Elise Bjerkreim-Bentzen | Importert, Importert - Ulla Käll - Åndel, Importert - Ulla Käll - Åndelig veiledn.. | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | AUD2 | 3 dager | Mandagslunsj | Alle ansatte | |||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | 371 | 3 dager | Hege Cathrine Finholt | Importert | |||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | 426 | 3 dager | Roald Eskildsen | Importert, Møte | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 405 | 3 dager | Seksjonsmøte PT | Seksjon PT | |||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | 426 | 3 dager | Anni Karin Rambek, Ida Marie Mikkelsen | Intervjuer mentor | |||||||||||||||||||||||||
14:30 - 15:30 | 371 | 3 dager | Lars Åsmund Laird Iversen, Maren Seehawer, Marielle Stigum Gleiss, Merethe Skårås, Trine Anker | Revisjon av MET5010 | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | DIA5210 | Digitalt | 3 dager | Tron Fagermoen | Publiseringssamling | ||||||||||||||||||||||||
Tir. 14 Mai | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | AUD1 | 4 dager | Lars Moe | Importert, Av fiks | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | AUD2 | 4 dager | Lars Moe | Importert, Av | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 12:00 | RPSY5010 | AUD4 | 4 dager | Gry Stålsett | Dialogisk evaluering, Forelesning | ||||||||||||||||||||||||
09:15 - 13:00 | 482 | 4 dager | Avd. for teologi og kirke | Avdeling for teologi og kirke | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 15:00 | LED1000, LED2000 | 401 | 4 dager | Astrid Sandsmark, Camilla Jørgensen | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | 426 | 4 dager | Anna Rosa Rudin, Anni Karin Rambek, Elray Gene Henriksen, Hanne Rakel Løvaas, Hanne Storm Ofteland, Hilde Arnesen, Tron Fagermoen, Veronica Rønning | Samarbeidsmøte for oppstartsuk, Samarbeidsmøte for oppstartsuken 2024 | |||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:00 | 116 | 4 dager | SR | Språkkafe | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 16:00 | AUD5 | 4 dager | Malin Andrea Eide | Importert, Eksamensvaktlunsj | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Det tredje rom | 4 dager | MF CASR lunch | Alle ansatte | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | 426 | 4 dager | Forskningsutvalg | Forskningsutvalget | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | AUD4 | 4 dager | Ragnar Misje Bergem | Importert, Kristenretten og Landslova, s.., Kristenretten og Landslova, seminar with Jørn Øyrehagen Sunde for the Religion & politics research group | |||||||||||||||||||||||||
Ons. 15 Mai | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 5 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | 471a | 5 dager | Astrid Sandsmark, Hilde Sjo Stige | AU - Diakoni | |||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | AUD5 | 5 dager | Brent Nongbri, Fridtjof Willem Leemhuis, Gregory Peter Fewster, Liv Ingeborg Lied, Matthew Phillip Monger, Mina Monier, Silje Lyngar Einarsen | Manuscript Cultures Seminar wit, Manuscript Cultures Seminar with An-Ting Yi (Save the date) | |||||||||||||||||||||||||
09:10 - 09:55 | TEOL2310 | 402 | 5 dager | Otfried Czaika | Lesetime | ||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | 426 | 5 dager | Avd. rel., skole og samf | Avdeling rel., skole og samf. | |||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | LED1000, LED2000 | Digitalt | 5 dager | Astrid Sandsmark, Camilla Jørgensen | Skriveseminar, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 405 | 5 dager | Agnes Ellinor Skagemo | Importert, Administrativt ledermøte | |||||||||||||||||||||||||
10:20 - 12:00 | TEOL2310 | 402 | 5 dager | Otfried Czaika | Dialogisk evaluering, Forelesning, Bekjennelser II & Katolsk reformasjon | ||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 5 dager | - | Lunsj | |||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:30 | 471a | 5 dager | Hilde Sjo Stige | Importert, PU PKU | |||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | 426 | 5 dager | Mona Gulbrandsen Bø | Importert, Importert - 50% seminar Hodt | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 13:00 | 349 | 5 dager | Ledermøte fag | Ledermøte fag | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | AUD4 | 5 dager | Elise Bjerkreim-Bentzen | Importert, ABV | |||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | 426 | 5 dager | Kristin Graff-Kallevåg | Importert, Importert - Fellesveiledning | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 5 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | |||||||||||||||||||||||||
Tor. 16 Mai | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | 046, 409, 417 | 6 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen | |||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | 482 | 6 dager | - | Lunsj | |||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:00 | 426 | 6 dager | AMU | AMU | |||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | 405 | 6 dager | Ingvild Lalim Hanseid, Sturla Johan Stålsett | ST forskningsseminar, ST forskningsseminar (Harald Hegstad) | Seksjon ST-MV | ||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | AUD5 | 6 dager | SR | Internasjonal torsdag | |||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | 046, 409 | 6 dager | Åsulv Wergeland Eikaas | Eksamen |
Emnekode | Emnenavn |
DIA5210 | Diakonivitenskap II: Teologiske perspektiver |
LED1000 | Ledelse, læring og faglig skriving |
LED2000 | Ledelse i praksis |
PPU1010 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
Emnekode | Emnenavn |
PPU1015 | Pedagogikk 1, didaktikk 1 og praksis |
RPSY5010 | Religionspsykologi: Psykologiske perspektiver på religiøsitet, spiritualitet og sekularitet |
TEOL2310 | Teologihistorie |