v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/4
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Georgios Tsiakiris, A:4011
12:00
10:15
Möte, Boende och bostadsutveckling, A:4011 Seminarierum, Ivette Arroyo, A:4011, LULL meeting
15:30
14:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/4
Handledning, Arkitektur och byggd miljö, ASBF10, A:4011 Seminarierum, A:4057 Konferensrum, A:4011, A:4057
10:00
08:00
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Andrew Karvonen, A:4011, Ämnesrådetsmöte
15:00
14:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/4
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, A:4011
12:00
09:15
Möte, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, A:4011 Seminarierum, Pimkamol Mattsson, A:4011, 90%-mötet AAHM01
16:00
15:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/4
Exjobbspresentation, ABM, A:4011 Seminarierum, Ingela Pålsson Skarin, A:4011, Review IV, ABVN0206
16:00
09:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/4
Exjobbspresentation, ABM, A:4011 Seminarierum, Ingela Pålsson Skarin, A:4011, Review IV, ABVN0206
16:00
09:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
Genomgång, Arkitektur och byggd miljö, ASBF10, A:1009 Seminarierum, A:4011 Seminarierum, A:4057 Konferensrum, A:5012 Konferensrum, A:5057 Konferensrum, V:Grupp13, A:1009, A:4011, A:4057, A:5012, A:5057, V:1421
12:00
08:00
Handledning, Arkitektur och byggd miljö, ASBF10, A:4011 Seminarierum, A:4057 Konferensrum, A:4011, A:4057
17:00
15:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Georgios Tsiakiris, A:4011
12:00
10:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, ATHA05, A:4011 Seminarierum, A:5057 Konferensrum, A:4011, A:5057
16:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, ATHA05, A:4011 Seminarierum, A:5057 Konferensrum, A:4011, A:5057
16:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, ATHA10, A:4011 Seminarierum, A:5057 Konferensrum, A:4011, A:5057
16:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, ATHA10, A:4011 Seminarierum, A:5057 Konferensrum, A:4011, A:5057
16:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, ATHA10, A:4011 Seminarierum, A:5057 Konferensrum, A:4011, A:5057
16:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Georgios Tsiakiris, A:4011
12:00
10:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, A:4011
17:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
Möte, ABM, A:4011 Seminarierum, Jonas Brasjö Albin, A:4011
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Hanna Andersson, A:4011
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Georgios Tsiakiris, A:4011
12:00
10:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
Möte, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN11, ASBN16, A:4011 Seminarierum, A:4011
12:00
09:00
Möte, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN11, ASBN16, A:4011 Seminarierum, A:4011
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
Möte, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN11, ASBN16, A:4011 Seminarierum, A:4011
12:00
09:00
Möte, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN11, ASBN16, A:4011 Seminarierum, A:4011
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
Genomgång, Arkitektur och byggd miljö, ASBF10, A:4011 Seminarierum, A:4057 Konferensrum, A:5012 Konferensrum, A:5057 Konferensrum, A:4011, A:4057, A:5012, A:5057, Nico Gentile
12:00
08:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
Möte, Arkitektur och byggd miljö, A:4011 Seminarierum, Georgios Tsiakiris, A:4011
12:00
10:15
Portföljsamtal, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, A:4011 Seminarierum, A:4011
17:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6
Ändrad senaste dygnet.