Tid 08:00 - 18:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Exjobbspresentation, Produktutveckling, DC:243, Joze Tavcar, DC:243, Master thesis test presentation; Oskar, Daniel, Master thesis test presentation
10:00
09:00
Exjobbspresentation, Produktutveckling, DC:243, Joze Tavcar, DC:243, Master thesis test presentation; Teodor, Rasmus, Master thesis test presentation
11:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
Tentamen, Produktutveckling, DC:243, DC:243
13:00
08:00
Undervisning, Innovationsteknik, DC:243, DC:243, Exjobbsseminarium IVT
18:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
Undervisning, Innovationsteknik, DC:243, Lars Bengtsson, DC:243, Exjobbsseminarium IVT
17:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
Exjobbspresentation, Förpackningslogistik, DC:243, Erik Andersson, DC:243, FIPDes exjobbspresentation, FIPDes exjobbspresentation
15:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
Möte, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Patrik Nilsson, DC:243
11:00
10:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
Undervisning, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Christina Isaxon, DC:243, MAM030F Nanosafety, MAM030F Nanosafety
16:00
08:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/6
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, DC:243, DC:243
12:00
09:00
Föreläsning, Produktutveckling, DC:243, DC:243
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
Föreläsning, Industridesign, DC:243, DC:243
09:00
08:00
Möte, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Anders Gudmundsson, DC:243
12:00
10:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
12:00
09:00
Föreläsning, Industridesign, DC:243, DC:243
17:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
Föreläsning/Övning, Arkitektur och byggd miljö, DC:243, DC:243
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, SKISS
16:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
Föreläsning, Produktutveckling, DC:243, DC:243
12:00
08:00
Föreläsning/Övning, Industridesign, DC:243, Therese Eklund, DC:243, Intro MÄTINSTRUMENT
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
Workshop, Produktutveckling, DC:243, DC:243
10:00
08:00
Workshop, Produktutveckling, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Handledning, Projekt, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:310 Seminarierum, DC:467 Seminarierum, Joakim Eriksson, DC:210, DC:243, DC:310, DC:467
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, SKISS
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
Presentation, Produktutveckling, DC:243, DC:243
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
12:00
09:00
Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
Laboration, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:467 Seminarierum, DC:502, Håkan Eftring, DC:210, DC:243, DC:467, DC:502, Lab-schema enligt Canvas
12:00
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
Föreläsning/Övning, Arkitektur och byggd miljö, DC:243, DC:243
12:00
09:00
Föreläsning/Övning, Industridesign, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, SKISS
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9
Föreläsning, Produktutveckling, DC:243, DC:243
12:00
10:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, DC:243, DC:243, Research+Brief Presentation
12:00
09:00
Handledning, Projekt, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:467 Seminarierum, DC:567 Seminarierum, Joakim Eriksson, DC:210, DC:243, DC:467, DC:567
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9
Föreläsning, Produktutveckling, DC:243, DC:243
17:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9
Redovisning, Certec, DC:243, DC:243
12:00
09:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/9