DC:243, DC:243, DC:243, Designvetenskaper
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
Övning, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
11:00
10:00
Föreläsning, Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
16:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
Föreläsning, Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Möte, Designvetenskaper, DC:243, DC:243
13:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
Övning, Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Undervisning, Designvetenskaper, DC:243, Carl Lidgard, DC:243, Glaskurs
17:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
Föreläsning, Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
12:00
10:15
Föreläsning, Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
Pingstafton
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Pingstdagen
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
Föreläsning, Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
Redovisning, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Redovisning, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
15:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
Övning, Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Uppdragsutbildning, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Jonas Borell, DC:243, Processäkerhet för industrin
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
Redovisning, Industridesign, IDEF20, DC:243, DC:243, Final Presentations
All Day, Mandatory for All
Room to be announced later
12:00
08:30
Redovisning, Industridesign, IDEF20, DC:243, DC:243, Final Presentation
All Day, Mandatory for All
Room to be announced later
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Exjobbspresentation, Produktutveckling, DC:243, Joze Tavcar, DC:243, Master thesis test presentation; Oskar, Daniel, Master thesis test presentation
10:00
09:00
Exjobbspresentation, Produktutveckling, DC:243, Joze Tavcar, DC:243, Master thesis test presentation; Teodor, Rasmus, Master thesis test presentation
11:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
Tentamen, Produktutveckling, MMKN41, DC:243, DC:467 Seminarierum, DC:567 Seminarierum, DC:243, DC:467, DC:567
13:00
08:00
Undervisning, Innovationsteknik, DC:243, DC:243, Exjobbsseminarium IVT
18:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
Undervisning, Innovationsteknik, DC:243, Lars Bengtsson, DC:243, Exjobbsseminarium IVT
17:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
Exjobbspresentation, Förpackningslogistik, DC:243, Erik Andersson, DC:243, FIPDes exjobbspresentation, FIPDes exjobbspresentation
15:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
Möte, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Patrik Nilsson, DC:243
11:00
10:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
Undervisning, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Christina Isaxon, DC:243, MAM030F Nanosafety, MAM030F Nanosafety
16:00
08:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
Sveriges nationaldag
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
Midsommarafton
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
Midsommardagen
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/6
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEF06, DC:243, DC:243
12:00
09:00
Föreläsning, Produktutveckling, MMKF45, DC:243, DC:243
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
Föreläsning, Industridesign, IDEA02, DC:243, DC:243
09:00
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
12:00
09:00
Föreläsning, Industridesign, IDEF06, DC:243, DC:243
17:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
Föreläsning/Övning, Arkitektur och byggd miljö, AFON35, DC:243, DC:243
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, SKISS
16:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
Föreläsning, Produktutveckling, MMKF45, DC:243, DC:243
12:00
08:00
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Therese Eklund, DC:243, Intro MÄTINSTRUMENT
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
Workshop, Produktutveckling, MMKF45, DC:243, DC:243
10:00
08:00
Workshop, Produktutveckling, MMKF45, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Handledning, Projekt, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMN25, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:310 Seminarierum, DC:467 Seminarierum, Joakim Eriksson, DC:210, DC:243, DC:310, DC:467
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, SKISS
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
Presentation, Produktutveckling, MMKF45, DC:243, DC:243
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
12:00
09:00
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
Laboration, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:467 Seminarierum, DC:502, Håkan Eftring, DC:210, DC:243, DC:467, DC:502, Lab-schema enligt Canvas
12:00
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, Skiss
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
Föreläsning/Övning, Arkitektur och byggd miljö, AFON35, DC:243, DC:243
12:00
09:00
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Charlotte Sjödell, DC:243, SKISS
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/9
Ändrad senaste dygnet.