8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/6
Möte, Produktutveckling, DC:243, Elin Olander, Dialogmöte nytt masterprogram
15:00
13:00
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
Projekt, Designvetenskaper, DC:243, David Andersson
17:00
08:00
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
Projekt, Designvetenskaper, DC:243, David Andersson
17:00
08:00
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
Projekt, Designvetenskaper, DC:243, David Andersson
17:00
08:00
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
Midsommarafton
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
Midsommardagen
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEF06, DC:243
12:00
09:00
Föreläsning, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
Föreläsning, Industridesign, IDEA02, DC:243
09:00
08:00
Möte, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Anders Gudmundsson
12:00
10:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
12:00
09:00
Föreläsning, Industridesign, IDEF06, DC:243
17:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
Föreläsning/Övning, Arkitektur och byggd miljö, AFON35, DC:243
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Charlotte Sjödell, SKISS
16:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
Föreläsning, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
12:00
08:00
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Therese Eklund, Intro MÄTINSTRUMENT
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
Workshop, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
10:00
08:00
Workshop, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
12:00
10:00
Handledning, Projekt, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMN25, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:310 Seminarierum, DC:467 Seminarierum, Joakim Eriksson
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Charlotte Sjödell, SKISS
16:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
Presentation, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
12:00
09:00
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
Laboration, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:467 Seminarierum, DC:502, Håkan Eftring, Lab-schema enligt Canvas
12:00
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
Föreläsning/Övning, Arkitektur och byggd miljö, AFON35, DC:243
12:00
09:00
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA35, DC:243, Charlotte Sjödell, SKISS
16:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9
Föreläsning, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
12:00
10:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9
Föreläsning/Övning, Industridesign, IDEA76, DC:243, Research+Brief Presentation
12:00
09:00
Handledning, Projekt, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMN25, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:467 Seminarierum, DC:567 Seminarierum, Joakim Eriksson
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9
Föreläsning, Produktutveckling, MMKN35, DC:243
17:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9
Redovisning, Certec, TNSA01, DC:243
12:00
09:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/9
Föreläsning, Produktutveckling, MMKF45, DC:243
12:00
10:00
Obligatoriskt, Redovisning, Produktutveckling, MMKN35, DC:243, DC:304 Seminarierum
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/10
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
12:00
09:00
Övning, Industridesign, IDEA02, DC:243, Charlotte Sjödell, Skiss
16:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 5/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/10
Handledning, Industridesign, IDEF06, DC:243, Se Canvas för schema!, Crit
12:00
08:30
Handledning, Industridesign, IDEF06, DC:243, Se Canvas för schema!, Crit
16:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/10
Handledning, Projekt, Ergonomi och aerosolteknologi, MAMN25, DC:210 Seminarierum, DC:243, DC:310 Seminarierum, DC:567 Seminarierum, Joakim Eriksson
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/10
Föreläsning/Övning, Elektro- o informationsteknik, ETIA06, DC:243
12:00
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/10
Ändrad senaste dygnet.