v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Juni 17
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Juni 18
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Juni 19
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Juni 20
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Juni 21
Midsommarafton
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Sep. 9
Räknestuga, Nationalekonomi, NEKA12, MA 8, Hela, MA:203-hela
12:00
08:00
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Sep. 10
Räknestuga, Nationalekonomi, NEKA12, MA 8, Hela, MA:203-hela
12:00
08:00
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Sep. 11
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Sep. 12
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Sep. 13
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Okt. 7
Enskilt prov, Teknisk logistik, MTTN20, MA 8, Hela, MA:203-hela, Dugga
12:00
10:00
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Okt. 8
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Okt. 9
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Okt. 10
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Okt. 11
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Okt. 14
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Okt. 15
Tentamen, Kammarkollegiet, MA 8, Hela, MA:203-hela
16:00
08:00
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Okt. 16
Tentamen, Kammarkollegiet, MA 8, Hela, MA:203-hela
14:00
08:00
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Okt. 17
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Okt. 18
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag Okt. 21
Workshop, Företagsekonomi, FEKA10, MA 10, Hela, MA 8, Hela, Alexander Hedlund, Jörgen Carlsson, Mattias Haraldsson, Niklas Sandell, MA:201-hela, MA:203-hela
17:00
08:00
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag Okt. 22
Workshop, Företagsekonomi, FEKA10, MA 10, Hela, MA 8, Hela, Alexander Hedlund, Jörgen Carlsson, Mattias Haraldsson, Niklas Sandell, MA:201-hela, MA:203-hela
17:00
08:00
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Okt. 23
Tentamen, Kammarkollegiet, MA 8, Hela, MA:203-hela
17:30
07:30
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Okt. 24
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Okt. 25