Starttid 08:00 - 18:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
Introduktion, Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
11:00
09:00
Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
14:30
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
Valborgsmässoafton
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
Genomgång, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
Genomgång, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Presentation, Byggnadsmekanik, AAHN10, VSMN15, A:3011 Bedömningsrum, Erik Serrano, A:3011
17:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
Introduktion, Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
11:00
09:00
Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
Eget arbete, Handledning, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:Ritsal, A:3011, A:Ritsal
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
Eget arbete, Handledning, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:Ritsal, A:3011, A:Ritsal
17:00
08:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
Grupparbete, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN02, ASBN06, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
Projekt, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN02, ASBN06, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN02, ASBN06, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
Föreläsning, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN45, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
12:00
09:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
Genomgång, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN45, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9