v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 6/5
Presentation, Byggnadsmekanik, AAHN10, VSMN15, A:3011 Bedömningsrum, Erik Serrano, A:3011
17:00
09:00
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 7/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 8/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 9/5
Kristi himmelsfärdsdag
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 10/5
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 11/5
v 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 12/5
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 13/5
Introduktion, Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
11:00
09:00
Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
14:30
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 14/5
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 15/5
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 16/5
Eget arbete, Handledning, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:Ritsal, A:3011, A:Ritsal
17:00
08:00
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 17/5
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 18/5
Pingstafton
v 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 19/5
Pingstdagen
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 20/5
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 21/5
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 22/5
Eget arbete, Handledning, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, AAHF26, A:3011 Bedömningsrum, A:Ritsal, A:3011, A:Ritsal
17:00
08:00
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 23/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 24/5
Genomgång, Enhet 1, Enhet Arkitektur, form, design, kultur AFDK, AAHA10, AAHF15, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 25/5
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 26/5
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 3/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 4/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6/6
Sveriges nationaldag
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 8/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 9/6
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 17/6
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 18/6
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19/6
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20/6
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21/6
Midsommarafton
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 22/6
Midsommardagen
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 23/6
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 2/9
Grupparbete, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN02, ASBN06, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
13:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 3/9
Projekt, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN02, ASBN06, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
09:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 4/9
Seminarium, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN02, ASBN06, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
17:00
13:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 5/9
Föreläsning, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN45, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
12:00
09:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 6/9
Genomgång, Enhet 2, Enhet Arkitektur urbanism, miljö AUM, ASBN45, A:3011 Bedömningsrum, A:3011
15:00
13:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 7/9
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 8/9