v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/4
Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
12:00
09:15
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
15:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/4
Valborgsmässoafton
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/5
Första maj
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/5
Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
10:00
08:00
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Ergonomi och aerosolteknologi, MAMN50, DC:243, DC:567 Seminarierum, Christofer Rydenfält, Susanne Frennert, DC:243, DC:567
15:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/5
Industridesign, IDEF20, DC:243, DC:243, KICK-OFF Presentations
Please refer to info on Canvas specified by your tutors
10:00
08:00
Industridesign, IDEF20, DC:243, DC:243, KICK-OFF Presentations
Please refer to info on Canvas specified by your tutors
12:00
10:00
Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
17:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Undervisning, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Anders Gudmundsson, DC:243
15:00
11:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Möte, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Håkan Eftring, DC:243, Möte om samverkan
13:00
12:00
Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
16:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
Kristi himmelsfärdsdag
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
11:00
10:00
Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
16:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Möte, Designvetenskaper, DC:243, DC:243
13:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Undervisning, Designvetenskaper, DC:243, Carl Lidgard, DC:243, Glaskurs
17:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
12:00
10:15
Analys och syntes LTH, IDEA80, DC:243, DC:243
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
Pingstafton
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Pingstdagen
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Ergonomi och aerosolteknologi, MAMF30, DC:243, DC:243
15:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
Circle, INNN10, DC:243, DC:243
12:00
10:00
Uppdragsutbildning, Ergonomi och aerosolteknologi, DC:243, Jonas Borell, DC:243, Processäkerhet för industrin
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
Industridesign, IDEF20, DC:243, DC:243, Final Presentations
All Day, Mandatory for All
Room to be announced later
12:00
08:30
Industridesign, IDEF20, DC:243, DC:243, Final Presentation
All Day, Mandatory for All
Room to be announced later
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
Studentbokning, Designvetenskaper, DC:243, Anna Larsson, DC:243, Studentbokning
15:00
10:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Exjobbspresentation, Produktutveckling, DC:243, Joze Tavcar, DC:243, Master thesis test presentation; Oskar, Daniel, Master thesis test presentation
10:00
09:00
Exjobbspresentation, Produktutveckling, DC:243, Joze Tavcar, DC:243, Master thesis test presentation; Teodor, Rasmus, Master thesis test presentation
11:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
Produktutveckling, MMKN41, DC:243, DC:243
13:00
08:00
Undervisning, Innovationsteknik, DC:243, DC:243, Exjobbsseminarium IVT
15:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
Undervisning, Innovationsteknik, DC:243, Lars Bengtsson, DC:243, Exjobbsseminarium IVT
15:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
Exjobbspresentation, Förpackningslogistik, DC:243, Erik Andersson, DC:243, FIPDes exjobbspresentation, FIPDes exjobbspresentation
15:00
08:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/6