v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Mån 25/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 3
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Förel
E:2311
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Paul Stankovski Wagner
Python & terminalen
17:00
15:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tis 26/9
EITA65
Labb
E:Alfa
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Extratillfälle/restlabb för DoD-momenten.
Om du är klar och godkänd på alla DoD-moment så behöver du inte gå på denna labb.
Om du är klar och godkänd på alla DoD-moment så behöver du inte gå på denna labb.
10:00
08:00
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Responsgruppsmöte
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Förel
E:3308
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Paul Stankovski Wagner
17:00
15:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Ons 27/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 3
12:00
09:00
EITA65
Självstudier
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA65
Självstudier
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tors 28/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fre 29/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 3
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lör 30/9
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Mån 2/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 4
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tis 3/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Ons 4/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 4
12:00
09:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
15:00
13:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
17:00
15:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tors 5/10
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fre 6/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 4
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lör 7/10
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Mån 9/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tis 10/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Ons 11/10
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
15:00
13:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
17:00
15:00
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tors 12/10
EITA65
Förel
DC:Lilla hörsalen
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Kirsten Rassmus-Gröhn
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fre 13/10
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Responsgruppsmöte
10:00
08:00
EITA65
Övn
VR-labbet, Designcentrum
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
12:00
10:00
EITA65
Övn
VR-labbet, Designcentrum
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lör 14/10
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Mån 16/10
EITA65
ExamPraktisk
E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
12:00
10:00
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tis 17/10
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Ons 18/10
EITA55
Konferens
E:B
Kommunikationssystem
C1
Elev-konferens
16:00
10:00
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tors 19/10
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fre 20/10
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lör 21/10
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Mån 23/10
EITA55
Tentamen
Vic:2B
Tentamen
Kommunikationssystem
Kommunikationssystem
C1
19:00
14:00
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tis 24/10
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Ons 25/10
EDAA45
KontSkrivn
MA 10, Hela
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Tentamensservice
19:00
14:00
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tors 26/10
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fre 27/10
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lör 28/10
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Mån 30/10
FMAA21, FMAB20
Förel
M:A (M:0199)
Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
C1, M1, MD1
Jonas Månsson
15:00
13:00
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tis 31/10
FMAA21, FMAB20
Förel
M:A (M:0199)
Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
C1, M1, MD1
Jonas Månsson
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
FMAA21
Övn
E:3319
Linjär algebra med numeriska tillämpningar
C1
Jonas Månsson
17:00
15:00
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Ons 1/11
FMAA21
SI-övn
E:3316
Linjär algebra med numeriska tillämpningar
C1.04, C1.05, C1.06
David Stålmarck
10:00
08:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W4
Björn Regnell
12:00
10:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tors 2/11
EDAA45
Resurstid
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Lo, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
FMAA21, FMAB20
Förel
E:A
Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
C1, M1, MD1
Jonas Månsson
17:00
15:00
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fre 3/11
Allhelgonaafton
FMAA21
Övn
E:3319
Linjär algebra med numeriska tillämpningar
C1
Jonas Månsson
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lör 4/11
Alla helgons dag