v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/2
Deltentamen, Engelska, ENGA04, ENGE16, ENGH11, MA 9, Hela, Hannah Persson, Henrik Gyllstad, MA:202-hela, Deltentamen 1
11:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/3
Dugga, Analys och syntes LTH, KOOA15, MA 8, Hela, MA 9E, MA 9F, MA:203-hela, MA:202.5, MA:202.6
10:00
08:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/3
Dugga, Matematik LTH, FMAN55, MA 9, Hela, MA:202-hela
10:00
08:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/3
Digital tentamen, Juridik, LAGE01, MA 9, Hela, MA:202-hela, Ordinarie tentamen VT23. Anmälan till salstentamen är obligatorisk senast två veckor innan tentamenstillfället. Anmäl dig här: https://www.student.ladok.se/student/app/studentwebb/
13:00
08:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/3
Digital tentamen, Tentamen, Datavetenskap, EDAA01, MA 10A, MA 10B, MA 10C, MA 10D, MA 10E, MA 10F, MA 8, Hela, MA 9, Hela, MA:201.1, MA:201.2, MA:201.3, MA:201.4, MA:201.5, MA:201.6, MA:203-hela, MA:202-hela
13:00
08:00
Tentamen, Byggnadsmekanik, VSMF05, MA 9E, MA 9F, MA:202.5, MA:202.6
19:00
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/3
Tentamen, Medicinsk strålningsfysik, EXTP45, MA 9E, MA 9F, MA:202.5, MA:202.6
13:00
08:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/3
Digital tentamen, Juridik, LAGD01, MA 9, Hela, MA:202-hela, Offentlig rätt: Ordinarie tentamen VT23. Anmälan till salstentamen är obligatorisk senast två veckor innan tentamenstillfället. Anmäl dig här: https://www.student.ladok.se/student/app/studentwebb/
13:00
08:00
Digital tentamen, Tentamen, Datavetenskap, EDAA55, MA 8, Hela, MA 9, Hela, MA:203-hela, MA:202-hela
19:00
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/3
Tentamen, Teknisk mikrobiologi, KMBF01, KMBF10, MA 9, Hela, MA:202-hela
13:00
08:00
Digital tentamen, Tentamen, Elektro- o informationsteknik, ETSN10, MA 9E, MA 9F, MA:202.5, MA:202.6
19:00
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/3
Tentamen, Mekanik, FMEA10, MA 9, Hela, MA:202-hela
18:00
14:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/3
Tentamen, Byggnadsmaterial, VBMA30, VBMN10, MA 9, Hela, MA:202-hela
13:00
08:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/3
Tentamen, Socialhögskolan, SOPA33, MA 9B, MA 9C, MA 9D, MA 9E, MA 9F, MA:202.2, MA:202.3, MA:202.4, MA:202.5, MA:202.6, Skriftlig salstentamen
15:00
08:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/3
Digital tentamen, Omtentamen, Företagsekonomi, FEKA90, MA 9, Hela, MA:202-hela, Digital tenta på plats i sal. Säkerställ att du har en fungerande dator och att du kan hantera Safe Exam Browser (SEB). Anmälan krävs senast en vecka innan!
12:00
08:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/3
Tentamen, Student och utbildning, MA 10, Hela, MA 8, Hela, MA 9, Hela, Sparta, Hela lokalen, Jens Berglund, MA:201-hela, MA:203-hela, MA:202-hela, Sp:01-hela, Högskoleprovet
18:00
08:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/3
Examination skriftlig, Läkarutbildningen, M-KF, MA 9, Hela, Malin Ferm, Viktor Hamrefors, MA:202-hela, Provform: QPS, Teoretiskt kunskapsprov 1
17:30
14:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/4
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/4