v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-08-28
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C451, 3T C452
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Rolf Niemann
12:00
10:00
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-08-29
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
EITA15
Förel
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-08-30
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EITA15
Förel
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-08-31
EITA20
SI-övn
3T C521
Datateknik, introduktionskurs
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
12:00
10:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-09-01
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
EITA15
SI-övn
3T C547
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
12:00
10:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-09-02
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-09-04
EITA15
SI-övn
3T E224
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
12:00
10:00
EITA15
Förel
3T U203
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-09-05
EITA15
SI-övn
3T C547
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
12:00
10:00
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
EITA15
Övn
3T E421
Digitala system
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-09-06
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-09-07
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
12:00
10:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IDA1.07, IDA1.08, IEA1.04
15:00
13:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IEA1.01, IEA1.02, IEA1.03
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-09-08
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
15:00
13:00
EDAA10
Resurstid
3T C451
Programmering i Java
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-09-09
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-09-11
EITA15
Förel
3T C548
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
12:00
10:00
EITA15
SI-övn
3T E224
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-09-12
EITA15
SI-övn
3T C547
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
12:00
10:00
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
EITA15
Övn
3T E421
Digitala system
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-09-13
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
15:00
13:00
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-09-14
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
12:00
10:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IDA1.07, IDA1.08, IEA1.04
15:00
13:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IEA1.01, IEA1.02, IEA1.03
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-09-15
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
12:00
10:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
15:00
13:00
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
15:00
13:00
EDAA10
Resurstid
3T C451
Programmering i Java
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-09-16
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-09-18
EITA15
SI-övn
3T C217
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
12:00
10:00
EITA15
SI-övn
3T C521
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
12:00
10:00
EITA15
Förel
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-09-19
EITA15
Förel
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
12:00
10:00
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
EITA15
Övn
3T E421
Digitala system
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-09-20
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C547
Studiestrategier, Studiestrategier
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Ylva Oscarsson
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-09-21
INFORMATION
Förel
3T U202
Information
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
12:00
10:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IDA1.07, IDA1.08, IEA1.04
15:00
13:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IEA1.01, IEA1.02, IEA1.03
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-09-22
EEIA01
Förel
3T C224
Inledning till elektrotekniken
Elektroteknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs
IEA1
Ove Edfors
12:00
10:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
15:00
13:00
EDAA10
Resurstid
3T C451
Programmering i Java
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-09-23
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-09-25
EITA15
Förel
3T C548
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
12:00
10:00
EITA15
SI-övn
3T E224
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
15:00
13:00
EITA15
SI-övn
3T C222
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-09-26
EITA15
Övn
3T E210
Digitala system
IDA1, IEA1
10:00
08:00
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
12:00
10:00
EEIA01, EITA20
Förel
3T U203
Ingenjörsmässigt skrivande, Ingenjörsmässigt skrivande
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Christian Nyberg, Christin Lindholm
17:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-09-27
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EITA15
Labb
3T:C426
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
17:00
13:00
EITA15
Labb
3T:C423
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
17:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-09-28
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-09-29
EEIA01
Handledn
3T C452
Elektroteknik, introduktionskurs
IEA1.03, IEA1.04
Lina Köpsén
10:00
08:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-09-30
FMA645, FMAA50
Online, Tentamen
Algebra, Algebra
Matematisk analys, Matematisk analys
Matematisk analys, Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
13:00
09:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-10-02
EEIA01
Handledn
3T C524
Elektroteknik, introduktionskurs
IEA1.01, IEA1.02
Lina Köpsén
10:00
08:00
EITA15
SI-övn
3T E224
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
15:00
13:00
EITA15
Förel
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-10-03
EEIA01, EITA20
Workshop
3T C312
Ingenjörsmässigt skrivande, Ingenjörsmässigt skrivande, Inledning till elektrotekniken
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IEA1
IDA1.01, IDA1.02
IDA1.01, IDA1.02
Ulla Urde
10:00
08:00
EDAA10
Förel
3T C163
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
12:00
10:00
EITA15
SI-övn
3T E224
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
15:00
13:00
EITA15
Övn
3T E421
Digitala system
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-10-04
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EITA15
Labb
3T:C426
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
17:00
13:00
EITA15
Labb
3T:C423
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
17:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-10-05
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IDA1.07, IDA1.08, IEA1.04
15:00
13:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IEA1.01, IEA1.02, IEA1.03
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-10-06
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
EEIA01
Förel
3T C422
Inledning till elektrotekniken
Elektroteknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs
IEA1
Ove Edfors
12:00
10:00
EEIA01, EITA20
Handledn
3T C451
Elektroteknik, introduktionskurs, Datateknik, introduktionskurs
IDA1, IEA1
Lina Köpsén
15:00
13:00
EDAA10
Resurstid
3T C451
Programmering i Java
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-10-07
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-10-09
EEIA01
Förel
3T C422
Inledning till elektrotekniken
Elektroteknik, introduktionskurs
Elektroteknik, introduktionskurs
IEA1
Ove Edfors
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EITA15
SI-övn
3T C127
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
Hannibal Lind
15:00
13:00
EITA15
SI-övn
3T C422
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
Kristmann Thorsteinsson
15:00
13:00
EITA15
Förel
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
Erik Larsson
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-10-10
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
EITA15
Övn
3T C163
Digitala system
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-10-11
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EITA15
Labb
3T:C426
Digitala system
IEA1.03, IEA1.04
17:00
13:00
EITA15
Labb
3T:C423
Digitala system
IEA1.01, IEA1.02
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-10-12
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IDA1.07, IDA1.08, IEA1.04
15:00
13:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IEA1.01, IEA1.02, IEA1.03
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-10-13
FMAA50
Förel
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
10:00
08:00
FMAA50
Sem
3T U202
Matematisk analys
IBYA1, IBYI1, IBYV1, IDA1, IEA1
Tanja Kimmerud
12:00
10:00
EDAA10
Resurstid
3T C451
Programmering i Java
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-10-14
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2023-10-16
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2023-10-17
EDAA10
Förel
3T U203
Programmering i Java
IDA1, IEA1
Nazila Hasanzade
15:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2023-10-18
FMAA50
Övn
3T C522
Matematisk analys
IEA1
Kasper Andersen
12:00
10:00
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IDA1.07, IDA1.08, IEA1.04
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 2023-10-19
EDAA10
Labb
3T C451
Programmering i Java
IEA1.01, IEA1.02, IEA1.03
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2023-10-20
EDAA10
Resurstid
3T C451
Programmering i Java
IDA1, IEA1
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 2023-10-21