v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 28/8
EITA65
Förel
DC:Lilla hörsalen
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Kirsten Rassmus-Gröhn, Paul Stankovski Wagner
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 29/8
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 30/8
EITA55
Coachning
E:5117 Snack
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
Tobias Björklund
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 31/8
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 1/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 4/9
EITA55
Coachning
E:5117 Snack
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
Tobias Björklund
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 5/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 6/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 7/9
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 11/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 12/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
D1
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 13/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
12:00
09:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 14/9
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 15/9
EDAA45
Labb
E:Hacke, E:Panter
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02
10:00
08:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Hacke, E:Lo, E:Panter
Programmering, grundkurs
C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 18/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 19/9
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 20/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
12:00
09:00
INFORMATION
Info
Kårhusets Aula
Information
BR1, E1, N1, R1, V1, W1
C1.01, C1.02, C1.03, D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12, L1.01, L1.02, L1.03
C1.01, C1.02, C1.03, D1.07, D1.08, D1.09, D1.10, D1.11, D1.12, L1.01, L1.02, L1.03
12:00
10:00
INFORMATION
Info
Kårhusets Aula
Information
B1, BME1, F1, I1, K1, M1, MD1, Pi1
C1.04, C1.05, C1.06, D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06, L1.04, L1.05, L1.06
C1.04, C1.05, C1.06, D1.01, D1.02, D1.03, D1.04, D1.05, D1.06, L1.04, L1.05, L1.06
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 21/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA65
Utlämning
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
EITA65
Utlämning
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 22/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 25/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Förel
E:2311
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Paul Stankovski Wagner
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 26/9
EITA65
Labb
E:Alfa
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
10:00
08:00
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Förel
E:3308
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Paul Stankovski Wagner
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 27/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
12:00
09:00
EITA65
Självstudier
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA65
Självstudier
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 28/9
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 29/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 3/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 4/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
12:00
09:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
15:00
13:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 5/10
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 6/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 9/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 10/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W4
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 11/10
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
15:00
13:00
EITA65
ExamPraktisk
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 12/10
EITA65
Förel
DC:Lilla hörsalen
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Kirsten Rassmus-Gröhn
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 13/10
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
10:00
08:00
EITA65
Övn
VR-labbet, Designcentrum
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
12:00
10:00
EITA65
Övn
VR-labbet, Designcentrum
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Jupiter, E:Mars, E:Saturnus, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 16/10
EITA65
ExamPraktisk
E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Roger Henriksson, Suleyman Sadikhov
12:00
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 18/10
EITA55
Konferens
E:B
Kommunikationssystem
16:00
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 20/10