v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 26/9
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Uppsamlingslabb
10:00
08:00
EITA65
Sem
E:2311
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Paul Stankovski Wagner
Python & terminalen
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 27/9
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1, D1
Uppsamlingslabb
10:00
08:00
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Responsgruppsmöte
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Sem
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Paul Stankovski Wagner
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 28/9
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 3
12:00
09:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02, C1.03
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 29/9
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 3
12:00
09:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 3
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 30/9
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
12:00
10:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 1/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 3/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 4/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 5/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.03, C1.04
Labb 4
16:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 6/10
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.05, C1.06
Labb 4
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 7/10
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
12:00
10:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 8/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 10/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 11/10
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 12/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1.01, C1.02
Labb 4
16:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 13/10
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
10:00
08:00
EITA65
Förel
DC:Lilla hörsalen
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Kirsten Rassmus-Gröhn
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 14/10
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
C1
Responsgruppsmöte
10:00
08:00
EITA65
Övn
VR-labbet, Designcentrum
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
12:00
10:00
EITA65
Övn
VR-labbet, Designcentrum
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06, D1.14
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 15/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 17/10
EITA65
Redov
E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
12:00
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 18/10
EITA55
Konferens
E:A
Kommunikationssystem
C1
16:00
08:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 19/10
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
C1
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 20/10
EITA55
Förel
E:B
Kommunikationssystem
C1
12:00
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 21/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 24/10
EITA55
Tentamen
MA 9E, MA 9F
Tentamen
Kommunikationssystem
Kommunikationssystem
C1
13:00
08:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 25/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 26/10
EDAA45
KontSkrivn
MA 10, Hela
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
19:00
14:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 27/10
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
C1
16:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 28/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 29/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 31/10
FMAA21, FMAB20
Förel
V:A
Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
C1, M1, MD1
Jonas Månsson
15:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 1/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
FMAA21
Övn
E:3336
Linjär algebra med numeriska tillämpningar
C1
Jonas Månsson
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
C1, D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
FMAA21, FMAB20
Förel
V:A
Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
C1, M1, MD1
Jonas Månsson
15:00
13:00
EITA65
Sem
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1
Paul Stankovski Wagner
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 3/11
FMAA21
Övn
MH:362D
Linjär algebra med numeriska tillämpningar
C1
Jonas Månsson
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta, E:Gamma
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03
12:00
10:00
FMAB20
SI-övn
E:1407
Linjär algebra
C1.04, C1.05, C1.06
Hannes Norrman
12:00
10:00
FMAA21, FMAB20
Förel
V:A
Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
C1, M1, MD1
Jonas Månsson
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 4/11
Allhelgonaafton
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.01, C1.02, C1.03
12:00
10:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
C1.04, C1.05, C1.06
15:00
13:00
FMAB20
SI-övn
E:3315
Linjär algebra
C1.01, C1.02, C1.03
Willem Berner
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
C1.01, C1.02, C1.03, C1.04, C1.05, C1.06
17:00
15:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 5/11
Alla helgons dag