v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2022-08-29
EITA65
Förel
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Kirsten Rassmus-Gröhn, Paul Stankovski Wagner
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2022-08-30
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2022-08-31
EDAA60, EITA65
Labb
E:Falk, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
10:00
08:00
EITA55
Coachning
E:5117 Snack
Kommunikationssystem
Tobias Björklund
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2022-09-01
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Lo, E:Val
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2022-09-02
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2022-09-05
EITA55
Coachning
E:5117 Snack
Kommunikationssystem
Tobias Björklund
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2022-09-06
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2022-09-07
EDAA60, EITA65
Labb
E:Falk, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
10:00
08:00
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2022-09-08
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Lo, E:Val
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2022-09-09
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2022-09-12
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2022-09-13
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA60, EITA65
Förel
E:A
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Mattias Nordahl
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2022-09-14
EDAA60, EITA65
Labb
E:Falk, E:Hacke, E:Panter
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
10:00
08:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
12:00
09:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2022-09-15
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA60, EITA65
Labb
E:Elg, E:Lo, E:Val
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
15:00
13:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2022-09-16
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
12:00
09:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2022-09-19
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
12:00
09:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2022-09-20
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2022-09-21
INFORMATION
Info
Kårhusets Aula
Information
12:00
10:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2022-09-22
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
10:00
08:00
EITA55
Förel
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2022-09-23
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
12:00
09:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2022-09-26
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
10:00
08:00
EITA65
Sem
E:2311
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Paul Stankovski Wagner
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2022-09-27
EDAA60, EITA65
Labb
E:Alfa
Datorer och datoranvändning, Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
10:00
08:00
EITA55
Sem
DC:Lilla hörsalen
Kommunikationssystem
12:00
10:00
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
Björn Regnell
15:00
13:00
EITA65
Sem
E:1406
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
Paul Stankovski Wagner
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2022-09-28
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
12:00
09:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
15:00
13:00
EITA55
Övn
E:2517
Kommunikationssystem
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2022-09-29
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
10:00
08:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
12:00
09:00
EITA55
Labb
E:2429 Sibirien (Nätverkslabb)
Kommunikationssystem
16:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Panter, E:Val, E:Varg
Programmering, grundkurs
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2022-09-30
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
12:00
10:00
EITA65
Labb
E:4118, E:4119
Digitalisering - realisering och systemdesign med användarperspektiv
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Elg, E:Falk, E:Hacke, E:Jupiter, E:Mars, E:Panter, E:Val
Programmering, grundkurs
17:00
15:00