v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 15/8
MIOA01, MIOA12, MIOA15
Omtenta
Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs, Tentamen
Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs
Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs
13:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 16/8
FMAA05, FMAB70
Omtenta
Delkurs B2, Delkurs B2, Skriftlig tentamen, Skriftlig tentamen
Endimensionell analys, Endimensionell analys B2
Endimensionell analys, Endimensionell analys B2
13:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 18/8
MIOF20, MIOF21, MION20
Omtenta
Företagsorganisation, Företagsorganisation, Tillämpad affärsanalys
Företagsorganisation, Företagsorganisation, Tillämpad affärsanalys
Företagsorganisation, Företagsorganisation, Tillämpad affärsanalys
19:00
14:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 19/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 20/8
FMA430, FMA435, FMAB30, FMAB35
Omtenta
Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys
Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys med vektoranalys, Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys med vektoranalys
Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys med vektoranalys, Flerdimensionell analys, Flerdimensionell analys med vektoranalys
Samtdigt som FMAB35
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 23/8
FAFA70, FAFA76, FFFN25, FYST50
Omtenta
Energi- och omvärldsfysik, Energi- och omvärldsfysik, Skriftlig tentamen, Tentamen
Energi- och omvärldsfysik, Energi- och omvärldsfysik, Optoelektronik och optisk kommunikation, Fysik: Optoelektronik och optisk kommunikation
Energi- och omvärldsfysik, Energi- och omvärldsfysik, Optoelektronik och optisk kommunikation, Fysik: Optoelektronik och optisk kommunikation
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 24/8
FMAA05, FMAB65
Omtenta
Delkurs B1, Delkurs B1, Skriftlig tentamen, Skriftlig tentamen
Endimensionell analys, Endimensionell analys B1
Endimensionell analys, Endimensionell analys B1
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 25/8
EDAA50, EDAA55
DigTenta, Omtenta
Tentamen, Tentamen
Programmeringsteknik, Programmeringsteknik
Programmeringsteknik, Programmeringsteknik
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 26/8
FMA420, FMAA21, FMAB20
Omtenta
Linjär algebra, Linjär algebra, Linjär algebra
Linjär algebra, Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
Linjär algebra, Linjär algebra med numeriska tillämpningar, Linjär algebra
13:00
08:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 29/8
MIOA01
Förel
Industriell ekonomi, allmän kurs
10:00
08:00
FMAB65
Förel
Endimensionell analys B1
Erik Martens
12:00
10:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 30/8
MIOA01, MIOA12
Förel
Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs
10:00
08:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 31/8
MIOA01, MIOA12
Förel
Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs
10:00
08:00
FMAB65
GrpSem
Endimensionell analys B1
Astrid Levin, Erik Martens, Magnus Aspenberg, Marianne Ljunggren
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/9
MIOA01, MIOA12
Förel
Industriell ekonomi, allmän kurs, Industriell ekonomi, allmän kurs
10:00
08:00
FMAB65
Sem
Endimensionell analys B1
Erik Martens
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/9
FMAB65
SI-övn
Endimensionell analys B1
Victor Sadarangani
12:00
10:00
FMAB65
SI-övn
Endimensionell analys B1
Pascal Halabi
12:00
10:00
FMAB65
SI-övn
Endimensionell analys B1
Alva Hamner
12:00
10:00
FMAB65
SI-övn
Endimensionell analys B1
Love Hedelius
12:00
10:00
FMAB65
SI-övn
Endimensionell analys B1
Tuhin Bhattacharyya
12:00
10:00
FMAB65
GrpSem
Endimensionell analys B1
Astrid Levin, Erik Martens, Magnus Aspenberg, Marianne Ljunggren
15:00
13:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/9