v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 3/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 4/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 5/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 6/9
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/9
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/9
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/9
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/9
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 1/10
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 3/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 4/10
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 7/10
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 8/10
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 9/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 10/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 11/10
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/10
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/10
EDAA45
Förel
MA 4
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/10
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Alfa, E:Beta
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/10
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 28/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 29/10
EDAA45
KontSkrivn
Sparta, Hela lokalen
Programmering, grundkurs
D1, W3
19:00
14:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 1/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 4/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 5/11
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 6/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 7/11
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 8/11
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 11/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 12/11
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 13/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Venus
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 14/11
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 15/11
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 18/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 19/11
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 20/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 21/11
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 22/11
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 25/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 26/11
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 27/11
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 28/11
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 29/11
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 3/12
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 4/12
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 5/12
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 6/12
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/12
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/12
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/12
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/12
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Varg, E:Venus
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
10:00
08:00
EDAA45
Labb
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Gamma, E:Varg
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
15:00
13:00
EDAA45
Labb
E:Jupiter, E:Mars
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
15:00
13:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/12
EDAA45
Förel
MA 6
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/12
EDAA45
Förel
E:A
Programmering, grundkurs
D1, W3
Björn Regnell
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.03, D1.04
D1.03, D1.04
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.07, D1.08
D1.07, D1.08
17:00
15:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/12
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.09, D1.10
D1.09, D1.10
10:00
08:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.01, D1.02
D1.01, D1.02
12:00
10:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.11, D1.12
D1.11, D1.12
15:00
13:00
EDAA45
Resurstid
E:Falk, E:Val
Programmering, grundkurs
W3
D1.05, D1.06
D1.05, D1.06
17:00
15:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/12
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/1
EDAA45
Tentamen
MA 9A, MA 9B, MA 9C, MA 9D, MA 9E
Skriftlig tentamen
Programmering, grundkurs
Programmering, grundkurs
D1, W3
13:00
08:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/1