v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 3/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
10:00
08:00
FAFA85
Övn
3T E230
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
12:00
10:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 5/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
Jakob Dackander
Oscar Gran
Sara Shareef
William Dóra Bjerehjelm
Jakob Dackander
Oscar Gran
Sara Shareef
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 6/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
17:00
15:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 8/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 9/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 10/9
FAFA85
LittSem
3T E230
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Pavel Golubev
Pavel Golubev
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
LittSem
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Pavel Golubev
Pavel Golubev
15:00
13:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Mikael Elfman
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 11/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
13:00
12:00
FAFA85
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYA1.01
Experimentell metodik
Grupp 1
Grupp 1
17:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 12/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Sara Shareef
William Dóra Bjerehjelm
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 13/9
FAFA85
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYA1.02
Experimentell metodik
Grupp 2
Grupp 2
12:00
08:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
13:00
12:00
FAFA85
Övn
3T C547
Fysik
IBYA1
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 14/9
FAFA40
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Experimentell metodik, Grupp 6
12:00
08:00
FAFA40
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Experimentell metodik, Grupp 7
17:00
13:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 15/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 16/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 17/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Mikael Elfman
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
Jakob Dackander
Jakob Dackander
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 18/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C525
3T C525
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
Jakob Dackander
Jakob Dackander
13:00
12:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 19/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Mikael Elfman
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Sara Shareef
William Dóra Bjerehjelm
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 20/9
FAFA85
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYA1.03
Experimentell metodik
Grupp 3
Grupp 3
12:00
08:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U202
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Mikael Elfman
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 21/9
FAFA40
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Experimentell metodik, Grupp 8
12:00
08:00
FAFA40
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Experimentell metodik, Grupp 9
17:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 22/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 23/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 24/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Mikael Elfman
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C525
3T C547
3T C547
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Sara Shareef
William Dóra Bjerehjelm
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 25/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Jakob Dackander
13:00
12:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 26/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Mikael Elfman
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 27/9
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C525
3T C525
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Sara Shareef
William Dóra Bjerehjelm
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA85
Labb
Fys:H441
Fys:H442
Fys:H442
Fysik
IBYA1.05
Experimentell metodik
Grupp 5
Grupp 5
17:00
13:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 29/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 30/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 1/10
FAFA40
Labb
3T:C426
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Ellära, Grupp 6
12:00
08:00
FAFA85
LittSem
3T E230
Fysik
IBYA1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C522
3T C525
3T C525
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
Jakob Dackander
Jakob Dackander
13:00
12:00
FAFA40
LittSem
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
15:00
13:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Jakob Dackander
Sara Shareef
Sara Shareef
13:00
12:00
FAFA85
Labb
3T:C426
Fysik
IBYA1.01
Ellära, Grupp 1
17:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 3/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Sara Shareef
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 4/10
FAFA85
Övn
3T E230
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 5/10
FAFA40
Labb
3T:C426
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Ellära, Grupp 7
17:00
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 6/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 7/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 8/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C525
3T C525
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
Jakob Dackander
Jakob Dackander
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 9/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
13:00
12:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 10/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Oscar Gran
Sara Shareef
Sara Shareef
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 11/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 12/10
FAFA85
Labb
3T:C426
Fysik
IBYA1.02
Ellära, Grupp 2
12:00
08:00
FAFA40
Labb
3T:C426
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Ellära, Grupp 8
17:00
13:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 13/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 15/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C525
3T C525
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Oscar Gran
Sara Shareef
Sara Shareef
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 16/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Jakob Dackander
13:00
12:00
FAFA85
Labb
3T:C426
Fysik
IBYA1.03
Ellära, Grupp 3
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 17/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Jakob Dackander
Oscar Gran
Oscar Gran
13:00
12:00
FAFA40
Övn
3T C163
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 18/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
13:00
12:00
FAFA85
Övn
3T C548
Fysik
IBYA1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
15:00
13:00
FAFA40
Övn
3T C548
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Göran Frank
Natasa Lalovic
Natasa Lalovic
17:00
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 19/10
FAFA40
Labb
3T:C426
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Ellära, Grupp 9
12:00
08:00
FAFA85
Labb
3T:C426
Fysik
IBYA1.05
Ellära, Grupp 5
17:00
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 20/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 22/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
Hiba Mohammed Salim al Yaseen
13:00
12:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C547
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
Sara Shareef
17:00
15:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 23/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 24/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Förel
3T U203
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
Mikael Elfman
Mikael Elfman
12:00
10:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
SI-övn
3T C521
3T C522
3T C522
Fysik 1-2, Del a
Fysik
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Jakob Dackander
William Dóra Bjerehjelm
William Dóra Bjerehjelm
13:00
12:00
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Övn
3T C163
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
Göran Frank
15:00
13:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 25/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 26/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 27/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 28/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 29/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 30/10
FAFA40
FAFA85
FAFA85
Tentamen
3T C163
3T E210
3T E230
3T E413
3T E421
3T E210
3T E230
3T E413
3T E421
Skriftlig tentamen
Skriftlig tentamen
Fysik
Fysik
Skriftlig tentamen
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
19:00
14:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 1/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 3/11
Alla helgons dag
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 4/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 7/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 8/11
FAFA40
Förel
3T U203
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Mikael Elfman
17:00
15:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 10/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 11/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 12/11
FAFA40
Labb
Labb i Lund
Fys:H225
Fys:H225
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Trefas
Grupp 1
Grupp 1
17:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 14/11
FAFA40
Labb
Labb i Lund
Fys:H225
Fys:H225
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Trefas
Grupp 2
Grupp 2
17:30
13:30
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 15/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 16/11
FAFA40
Labb
Labb i Lund
Fys:H225
Fys:H225
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Trefas
Grupp 3
Grupp 3
17:30
13:30
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 17/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 18/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 19/11
FAFA40
Labb
Labb i Lund
Fys:H225
Fys:H225
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Trefas
Grupp 4
Grupp 4
17:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 20/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 21/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 22/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 23/11
FAFA40
FAFA85
FAFA85
TentaVisn
3T C548
Fysik
Fysik
Fysik
IBYA1
IBYI1
IBYV1
IBYI1
IBYV1
13:00
12:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 24/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 25/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 26/11
FAFA40
Labb
Labb i Lund
Fys:H225
Fys:H225
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Trefas
Grupp 5
Grupp 5
17:30
13:30
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 28/11
FAFA40
Labb
Labb i Lund
Fys:H225
Fys:H225
Fysik
IBYI1
IBYV1
IBYV1
Trefas
Grupp 7
Grupp 7
17:30
13:30
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 29/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 1/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 2/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 24/12
Julafton
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 25/12
Juldagen
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 26/12
Annandag jul
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 27/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 28/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 29/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 30/12
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 31/12
Nyårsafton
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 1/1
Nyårsdagen
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 5/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 6/1
Trettondedag jul