v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Torsdag 13/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
07:15 - 13:15, Skrivsal BZ, 2023-11-17 15:06
07:30 - 09:30, Student , 214, 2024-06-12 19:34
08:00 - 18:00, Erling Persson-salen, SLU, 2022-04-07 13:25, Konferens
08:00 - 18:00, Utställningsyta, Widerströmska, SLU, 2024-02-08 13:34, Konferens
08:00 - 18:00, Utställningsyta, BZ, SLU, 2024-05-17 11:12, Konferens
08:00 - 19:30, Scheelesalen, 2023-12-06 12:24, Konferens
08:15 - 11:15, 2LA000, Basvetenskap 1: Grundläggande basvetenskap, läkaryrket och lärande, Skrivsal BZ, 2023-09-29 10:38
08:15 - 11:15, 1BI037, Cell, stamcells- och utvecklingsbiologi, Skrivsal BZ, 2024-02-01 12:37
08:15 - 11:30, 1OP076, Optometrisk klinik 1, Skrivsal BZ, 2023-10-17 10:57
08:15 - 12:15, 1OP082, Optometrisk klinik 3, Skrivsal BZ, 2023-10-04 15:08
08:30 - 13:30, Atrium, Kungliga Tekniska Högskolan, 2024-02-23 10:06, Disputation
08:30 - 15:00, Konferensrum 507, 2023-11-06 10:20, Möte
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Rockefeller, 2024-04-30 10:02, Föreläsning
09:00 - 12:00, Konferensrum 634, 2024-03-20 15:13, Möte
09:00 - 12:30, Student , Scheele 2, 2024-06-12 23:19
09:00 - 16:00, Rockefeller, 2024-04-30 10:02, Föreläsning
09:00 - 16:30, Student , Scheele 4, 2024-06-12 11:49
09:00 - 17:30, Andreas Vesalius, SLU, 2022-04-07 16:15, Konferens
09:00 - 17:30, Eva & Georg Klein, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
09:00 - 17:30, Nils Ringertz, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
09:00 - 17:30, Ragnar Granit, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
09:00 - 17:30, Peter Reichard, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
09:00 - 17:30, Christina Larsdotter (Cesar), SLU, 2022-04-07 16:15, Konferens
09:00 - 17:30, Jacob Berzelius, SLU, 2022-04-07 16:15, Konferens
09:00 - 17:30, Inghesalen, SLU, 2022-04-07 16:16, Konferens
09:00 - 17:30, Karolina, SLU, 2022-04-07 16:16, Konferens
09:00 - 17:30, Wangari, SLU, 2024-02-07 15:12, Konferens
11:30 - 12:45, Scheele 3, 2024-05-24 14:31, Möte
12:00 - 13:00, Tid före/efter, Petrénsalen, 2024-04-12 10:21, Disputation
12:30 - 17:45, Student , Scheele 2, 2024-06-09 18:38
13:00 - 15:00, Konferensrum 508, 2023-12-13 16:04, Möte
13:00 - 17:00, Petrénsalen, 2024-04-12 10:21, Disputation
13:15 - 14:45, Konferensrum 637, 2024-06-10 08:07, Möte
14:30 - 17:30, Wretlindsalen, SLU, 2024-02-07 15:17, Konferens
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Rockefeller, 2024-04-30 10:02, Föreläsning
17:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, Atrium, 2024-02-09 10:22
17:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-02-09 10:22
17:30 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
17:30 - 00:00, Karolina, 2024-02-08 07:27
17:30 - 00:00, Wretlindsalen, 2024-02-07 15:17
17:30 - 00:00, Wangari, 2024-02-08 07:27
18:00 - 00:00, Mary, 2024-01-09 14:13
18:00 - 00:00, Parker, 2024-01-09 14:13
18:00 - 00:00, Louis, 2024-01-09 14:13
18:00 - 00:00, Charles, 2024-01-09 14:13
18:00 - 00:00, John, 2024-01-09 14:13
18:00 - 00:00, Marie, 2024-01-09 14:13
18:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Fredag 14/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
07:00 - 18:00, Skrivsal Enter, 2023-11-29 09:38
07:00 - 18:00, Skrivsal Space , 2023-11-29 09:38
07:00 - 18:00, Skrivsal BZ, 2023-11-29 09:38
08:00 - 13:00, Atrium, 2024-03-12 10:35, Disputation
08:00 - 15:00, Rockefeller, 2023-09-25 15:17, Disputation
08:00 - 15:30, Andreas Vesalius, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
08:00 - 15:30, Eva & Georg Klein, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
08:00 - 15:30, Ragnar Granit, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
08:00 - 15:30, Peter Reichard, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
08:00 - 15:30, Christina Larsdotter (Cesar), SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
08:00 - 15:30, Jacob Berzelius, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
08:00 - 15:30, Inghesalen, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
08:00 - 15:30, Karolina, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
08:00 - 15:30, Wangari, SLU, 2024-02-07 15:12, Konferens
08:00 - 18:00, Erling Persson-salen, SLU, 2022-04-07 13:25, Konferens
08:00 - 18:00, Nils Ringertz, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
08:00 - 18:00, Utställningsyta, Widerströmska, SLU, 2024-02-08 13:34, Konferens
08:00 - 18:00, Utställningsyta, BZ, SLU, 2024-05-17 11:12, Konferens
08:30 - 13:30, Scheelesalen, 2023-12-06 12:24, Konferens
09:00 - 16:00, Petrénsalen, 2024-04-09 10:00, Disputation
09:00 - 17:00, Student , 220, 2024-06-12 22:28
09:30 - 16:00, Student , BZ-601, 2024-06-10 23:30
12:15 - 17:00, Marie, Kungliga Tekniska Högskolan, 2024-05-07 10:59, Disputation
12:45 - 14:30, Konferensrum 507, 2024-06-05 13:46, Möte
14:00 - 16:30, Konferensrum 635, 2024-06-11 09:43, Möte
14:00 - 16:30, Wretlindsalen, SLU, 2024-02-07 15:12, Konferens
16:30 - 00:00, Wretlindsalen, 2024-02-07 15:19
16:45 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
16:45 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
17:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:27
17:00 - 00:00, Atrium, 2024-02-09 10:23
17:00 - 00:00, Karolina, 2024-02-08 07:28
17:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-02-09 10:23
17:00 - 00:00, Wangari, 2024-02-08 07:27
17:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:48
17:00 - 00:00, Mary, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Parker, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Louis, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Charles, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, John, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Marie, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Lördag 15/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
00:00 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
00:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
00:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Mary, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Parker, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Louis, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Charles, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, John, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Marie, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
00:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, Atrium, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:27
10:30 - 16:00, Student , Scheele 3, 2024-06-12 21:09
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Söndag 16/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
00:00 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
00:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
00:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
00:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:48
00:00 - 00:00, Mary, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Parker, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Louis, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Charles, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, John, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Marie, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
00:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, Atrium, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:27
00:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:27
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Måndag 17/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
07:00 - 18:00, Skrivsal Enter, 2024-02-13 10:36
07:00 - 18:00, Skrivsal Space , 2024-02-13 10:36
07:00 - 18:00, Skrivsal BZ, 2024-02-13 10:36
08:00 - 13:00, Nils Ringertz, SLU, 2022-12-16 14:28, Konferens
08:00 - 13:00, Ragnar Granit, SLU, 2022-12-16 14:28, Konferens
08:00 - 13:00, Peter Reichard, SLU, 2022-12-16 14:28, Konferens
08:00 - 17:00, Konferensrum 507, SLU, 2022-12-15 15:51, Konferens
08:00 - 18:00, Erling Persson-salen, SLU, 2022-12-15 14:23, Konferens
08:15 - 09:00, Eva & Georg Klein, 2024-03-18 11:44, Disputation
09:00 - 14:00, Eva & Georg Klein, 2024-03-18 08:54, Disputation
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Karolina, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
10:00 - 12:00, Karolina, 2024-03-14 11:30, Sommarforskarskola
12:30 - 16:00, Rolf Bergin, 2024-03-25 10:56, Möte
12:45 - 14:00, Petrénsalen, Kungliga Tekniska Högskolan, 2024-02-23 10:04, Möte
13:30 - 15:30, Konferensrum 508, 2024-04-29 15:54, Möte
13:45 - 14:00, Tid före/efter, Karolina, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
13:45 - 15:30, Nils Ringertz, 2024-05-14 13:48, Möte
14:00 - 16:00, Karolina, 2024-03-14 11:30, Sommarforskarskola
14:30 - 16:00, Konferensrum 634, 2024-05-27 21:57, Möte
16:00 - 18:45, Atrium, 2024-06-10 15:01, Möte
17:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Christina Larsdotter (Cesar), 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Jacob Berzelius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Andreas Vesalius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, David, Mary, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Parker, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Louis, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Charles, David, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wangari, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, John, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Karolina, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Marie, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wretlindsalen, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
17:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Tisdag 18/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
07:15 - 13:15, Skrivsal Enter, 2024-04-29 11:01
07:15 - 13:15, Skrivsal BZ, 2024-02-09 09:10
07:30 - 18:00, Erling Persson-salen, SLU, 2022-12-15 14:23, Konferens
08:00 - 13:00, Eva & Georg Klein, 2024-01-23 09:20, Disputation
08:00 - 14:00, Andreas Vesalius, 2024-02-09 15:09, Disputation
08:00 - 14:00, Atrium, 2024-02-21 11:07, Disputation
08:00 - 14:00, Inghesalen, 2024-03-11 11:49, Disputation
08:00 - 15:00, Utställningsyta, BZ, 2024-02-09 15:11, Disputation
08:00 - 17:00, Konferensrum 507, SLU, 2022-12-15 15:51, Konferens
08:15 - 11:15, 2PS040, Grundläggande biologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:35
08:15 - 11:15, 2PS005, Differentiell psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:36
08:15 - 12:15, 2PS029, Kognitiva processer, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:37
08:15 - 13:00, Rockefeller, 2023-11-29 15:03, Disputation
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Karolina, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
09:00 - 10:30, Scheelesalen, 2023-12-06 11:56, Möte
09:00 - 12:00, Karolina, 2024-03-14 11:30, Sommarforskarskola
13:15 - 18:15, Skrivsal BZ, 2024-02-09 09:09
13:15 - 18:15, Skrivsal Space , 2024-04-29 11:00
14:00 - 19:00, Eva & Georg Klein, 2024-03-28 12:56, Disputation
14:15 - 15:15, 2PS042, Psykologarbete bland barn och ungdom, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:38
14:15 - 17:15, 2PS001, Experimentell psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:38
17:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Christina Larsdotter (Cesar), 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Jacob Berzelius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Andreas Vesalius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Atrium, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, David, Mary, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Parker, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Louis, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Charles, David, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wangari, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, John, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Karolina, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Marie, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wretlindsalen, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
17:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
17:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Onsdag 19/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
07:15 - 13:15, Skrivsal Enter, 2024-05-24 09:38
07:15 - 13:15, Skrivsal BZ, 2024-02-09 09:10
08:00 - 17:00, Erling Persson-salen, SLU, 2022-12-15 14:23, Konferens
08:00 - 17:00, Konferensrum 507, SLU, 2022-12-15 15:51, Konferens
08:15 - 09:45, 2PS050, Introduktion till psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:42
08:15 - 10:15, 2PS049, Klinisk psykologi 1, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:40
08:15 - 11:15, 2PS009, Preklinisk integration, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:41
08:15 - 12:15, 2PS032, Psykologiska behandlingsmetoder inklusive psykoterapi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:41
08:15 - 12:15, 2PS000, Introduktion till psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:42
08:15 - 12:15, 2PS029, Kognitiva processer, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:43
08:30 - 17:00, Wretlindsalen, 2024-04-30 11:38, Uppdragsutbildning
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Karolina, 2024-03-14 11:33, Sommarforskarskola
09:00 - 12:00, Karolina, 2024-03-14 11:33, Sommarforskarskola
11:30 - 16:00, Scheelesalen, 2024-04-22 09:53, Konferens
12:15 - 17:00, Konferensrum 635, 2024-06-05 10:06, Möte
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Amartya, 2024-03-14 11:42, Sommarforskarskola
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Karolina, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
13:00 - 13:45, Amartya, 2024-03-14 11:41, Sommarforskarskola
13:00 - 15:00, Karolina, 2024-03-14 11:31, Sommarforskarskola
13:15 - 18:15, Skrivsal BZ, 2024-02-09 09:09
14:15 - 16:15, 1AR027, Psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:44
14:15 - 17:15, 2PS001, Experimentell psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:45
14:15 - 17:15, 2PS006, Utvecklingspsykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:45
17:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:30
17:00 - 00:00, Christina Larsdotter (Cesar), 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Jacob Berzelius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Andreas Vesalius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Atrium, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, David, Mary, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Parker, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Louis, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Charles, David, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wangari, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, John, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Karolina, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Marie, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wretlindsalen, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
17:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
17:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Torsdag 20/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
07:15 - 13:15, Skrivsal BZ, 2024-02-09 09:21
08:00 - 17:00, Franklinsalen, SLU, 2024-02-05 14:41, Konferens
08:00 - 17:00, Konferensrum 507, SLU, 2022-12-15 15:51, Konferens
08:15 - 09:45, 2PS049, Klinisk psykologi 1, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:46
08:15 - 11:15, 2PS034, Vetenskapsteori, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:47
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Karolina, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
09:00 - 12:00, Karolina, 2024-03-14 11:31, Sommarforskarskola
13:15 - 18:15, Skrivsal Enter, 2024-05-24 09:49
13:15 - 18:15, Skrivsal BZ, 2024-02-09 09:21
14:15 - 17:15, 2PS001, Experimentell psykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:48
14:15 - 18:15, 2PS006, Utvecklingspsykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:39
14:15 - 18:15, 2PS003, Socialpsykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:48
14:15 - 18:15, 2PS048, Hälsopsykologi, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:49
14:15 - 18:15, 2PS020, Statistik och metod, Skrivsal BZ, 2024-02-07 10:49
17:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:31
17:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:31
17:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:31
17:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:31
17:00 - 00:00, Christina Larsdotter (Cesar), 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Jacob Berzelius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Andreas Vesalius, 2024-01-09 15:49
17:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Atrium, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:28
17:00 - 00:00, David, Mary, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Parker, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Louis, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Charles, David, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wangari, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, John, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Karolina, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Marie, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, David, Wretlindsalen, 2024-01-09 14:14
17:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
17:15 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
17:15 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
Eva & Georg Klein
Nils Ringertz
Ragnar Granit
Peter Reichard
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
CMB
Charles
Skrivsal Enter
Erling Persson-salen
Franklinsalen
Gammelgården
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Hall of Fame
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 521
Konferensrum 522
Konferensrum 523
Konferensrum 633
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 636
Konferensrum 637
Louis
Marie
Mary
Parker
Petrénsalen
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Skrivsal BZ
Skrivsal Space
Strixsalen
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Fredag 21/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00
00:00 - 00:00, Samuelssonsalen, 2023-10-20 14:30
00:00 - 00:00, Lina, Ruth, 2024-01-09 14:31
00:00 - 00:00, Amartya, Lina, 2024-01-09 14:31
00:00 - 00:00, Lina, WH-1, 2024-01-09 14:31
00:00 - 00:00, Lina, WH-2, 2024-01-09 14:31
00:00 - 00:00, Christina Larsdotter (Cesar), 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Rolf Bergin, 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Gunnar Höglund, 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Grace Hopper, 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Ada Lovelace, 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Jacob Berzelius, 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Andreas Vesalius, 2024-01-09 15:49
00:00 - 00:00, Rockefeller, 2024-01-09 16:28
00:00 - 00:00, 221, 2024-01-09 16:28
00:00 - 00:00, Atrium, 2024-01-09 16:28
00:00 - 00:00, 311, 2024-01-09 16:28
00:00 - 00:00, 326, 2024-01-09 16:28
00:00 - 00:00, Petrénsalen, 2024-01-09 16:28
00:00 - 00:00, David, Mary, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, Parker, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, Louis, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Charles, David, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, Wangari, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, John, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, Karolina, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, Marie, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, David, Wretlindsalen, 2024-01-09 14:14
00:00 - 00:00, Inghesalen, 2024-01-09 13:42
00:00 - 00:00, Scheelesalen, 2024-01-09 15:06
00:00 - 00:00, Franklinsalen, 2024-01-09 15:06
Ändrad senaste dygnet.