v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Måndag 10/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 08:30, Student , 2024-06-06 08:49
08:30
08:00
08:00 - 14:00, 2024-02-09 10:21, Disputation
14:00
08:00
08:30 - 16:30, 2024-03-05 14:00, Möte
16:30
08:30
08:45 - 09:00, Tid före/efter, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
09:00
08:45
09:00 - 09:30, Student , 2024-06-06 08:49
09:30
09:00
09:00 - 10:30, ProCivitas Privata Gymnasium AB, 2024-03-04 14:27, Föreläsning
10:30
09:00
09:00 - 15:00, 2023-12-19 10:22, Disputation
15:00
09:00
09:00 - 16:00, 2024-04-30 09:57, Föreläsning
16:00
09:00
09:30 - 10:00, 2024-06-04 08:30, Konferens
10:00
09:30
10:00 - 10:30, Student , 2024-06-06 08:49
10:30
10:00
10:30 - 16:00, Student , 2024-06-10 10:25
16:00
10:30
11:00 - 11:30, Student , 2024-06-06 08:49
11:30
11:00
12:00 - 12:30, Student , 2024-06-06 08:49
12:30
12:00
12:15 - 16:00, 2024-03-07 13:23, Kunskapsprov
16:00
12:15
12:30 - 12:45, 2024-06-09 20:49, Möte
12:45
12:30
12:30 - 16:30, 2024-05-20 21:04, Konferens
16:30
12:30
12:30 - 17:00, 2024-04-12 10:16, Arbete
17:00
12:30
12:45 - 16:00, C6F3138, Epidemiologi II. Design av epidemiologiska studier, 2023-10-11 15:50, Föreläsning
16:00
12:45
13:00 - 13:30, Student , 2024-06-08 11:30
13:30
13:00
13:15 - 15:30, 2024-04-24 10:33, Möte
15:30
13:15
14:00 - 14:30, Student , 2024-06-08 11:31
14:30
14:00
14:00 - 15:15, C6F3138, Epidemiologi II. Design av epidemiologiska studier, 2024-05-28 12:59, Grupparbete
15:15
14:00
14:00 - 15:15, C6F3138, Epidemiologi II. Design av epidemiologiska studier, 2024-05-28 12:59, Grupparbete
15:15
14:00
14:00 - 15:15, C6F3138, Epidemiologi II. Design av epidemiologiska studier, 2024-05-28 12:59, Grupparbete
15:15
14:00
14:00 - 17:00, 2024-01-17 16:07, Möte
17:00
14:00
14:15 - 18:45, Student , 2024-06-09 18:37
18:45
14:15
14:30 - 16:45, 2024-05-27 14:53, Fortbildning
16:45
14:30
14:45 - 16:45, 2024-05-21 10:11, Konferens
16:45
14:45
14:45 - 17:00, 2024-05-07 14:14, Arbete
17:00
14:45
15:00 - 15:30, Student , 2024-06-08 11:31
15:30
15:00
16:00 - 16:15, Tid före/efter, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
16:15
16:00
16:00 - 16:30, Student , 2024-06-08 11:31
16:30
16:00
16:00 - 17:15, 2024-05-21 15:09, Fortbildning
17:15
16:00
16:15 - 17:00, 2024-05-31 16:45, Disputation
17:00
16:15
16:45 - 20:30, 2024-05-21 09:58, PIL
20:30
16:45
17:00 - 18:00, 2024-05-14 16:18, Arbete
18:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-10 09:01
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:05
00:00
17:00
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Tisdag 11/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 08:30, Student , 2024-06-08 11:31
08:30
08:00
08:00 - 12:00, 2023-10-24 13:04, Möte
12:00
08:00
08:00 - 12:00, 2024-05-20 21:06, Konferens
12:00
08:00
08:00 - 14:00, 2024-06-10 12:51
14:00
08:00
08:00 - 17:00, SLU, 2024-05-28 09:53, Konferens
17:00
08:00
08:00 - 17:00, SLU, 2024-05-28 09:54, Konferens
17:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-03-05 13:58, Konferens
18:00
08:00
08:30 - 12:00, 2023-03-10 11:04, Kurs
12:00
08:30
08:30 - 12:00, 2024-04-29 11:42, Workshop
12:00
08:30
08:45 - 09:00, Tid före/efter, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
09:00
08:45
09:00 - 09:30, Student , 2024-06-08 11:31
09:30
09:00
09:00 - 12:00, SLU, 2023-12-14 13:57, Konferens
12:00
09:00
09:00 - 13:00, 2024-05-28 14:14, Möte
13:00
09:00
09:00 - 16:00, 2024-04-30 09:57, Föreläsning
16:00
09:00
09:15 - 10:45, 2024-05-20 16:27, Möte
10:45
09:15
10:00 - 10:30, Student , 2024-06-08 11:31
10:30
10:00
11:00 - 11:30, Student , 2024-06-08 11:31
11:30
11:00
11:00 - 12:30, 2024-05-01 10:39, Möte
12:30
11:00
12:00 - 12:30, Student , 2024-06-08 11:31
12:30
12:00
12:00 - 15:00, 2024-03-27 11:58, Möte
15:00
12:00
12:30 - 15:30, SLU, 2023-09-08 08:59, Konferens
15:30
12:30
12:45 - 14:30, 2024-05-24 12:17, Möte
14:30
12:45
12:45 - 14:45, 2024-05-21 10:12, Konferens
14:45
12:45
13:00 - 13:30, Student , 2024-06-08 11:31
13:30
13:00
13:15 - 18:15, Student , 2024-06-09 18:38
18:15
13:15
13:45 - 15:00, 2024-05-21 14:47, Seminarium
15:00
13:45
14:00 - 14:30, Student , 2024-06-08 11:31
14:30
14:00
14:00 - 15:00, 2024-05-24 09:58, Möte
15:00
14:00
15:00 - 15:30, Student , 2024-06-08 11:31
15:30
15:00
15:00 - 18:00, SLU, 2024-03-05 13:54, Konferens
18:00
15:00
16:00 - 16:15, Tid före/efter, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
16:15
16:00
16:00 - 16:30, Student , 2024-06-08 11:31
16:30
16:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:05
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:05
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-10 09:01
00:00
17:00
17:30 - 20:30, SLU, 2023-09-08 09:00, Konferens
20:30
17:30
18:30 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
18:30
20:30 - 00:00, 2024-02-08 07:26
00:00
20:30
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Onsdag 12/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 08:30, Student , 2024-06-08 11:31
08:30
08:00
08:00 - 17:00, SLU, 2022-04-07 13:39, Konferens
17:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2023-08-17 14:57, Konferens
18:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-02-08 13:34, Konferens
18:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-05-17 11:12, Konferens
18:00
08:00
08:30 - 10:30, 2024-05-06 08:18, Disputation
10:30
08:30
08:30 - 12:15, 2024-03-22 10:51, Möte
12:15
08:30
08:45 - 09:00, Tid före/efter, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
09:00
08:45
09:00 - 09:30, Student , 2024-06-08 11:31
09:30
09:00
09:00 - 16:00, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
16:00
09:00
09:30 - 11:15, 2024-06-04 12:55, Möte
11:15
09:30
10:00 - 10:30, Student , 2024-06-08 11:31
10:30
10:00
11:00 - 11:30, Student , 2024-06-08 11:31
11:30
11:00
12:00 - 12:30, Student , 2024-06-08 11:32
12:30
12:00
12:45 - 15:00, Swedish HealthCare Academy, 2024-05-28 15:25, Möte
15:00
12:45
12:45 - 16:00, C6F3138, Epidemiologi II. Design av epidemiologiska studier, 2023-10-11 15:50, Föreläsning
16:00
12:45
12:45 - 16:00, 2024-05-17 10:50, Grupparbete
16:00
12:45
13:00 - 13:30, Student , 2024-06-08 11:32
13:30
13:00
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 16:17, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 16:17, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2023-12-04 11:34, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 16:17, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 13:39, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 13:39, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 13:39, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2022-04-07 16:17, Konferens
17:00
13:30
13:30 - 17:00, SLU, 2024-02-07 15:10, Konferens
17:00
13:30
13:45 - 14:00, Tid före/efter, 2024-04-15 08:57, Seminarium
14:00
13:45
14:00 - 14:30, Student , 2024-06-08 11:32
14:30
14:00
14:00 - 15:00, 2024-04-15 08:57, Seminarium
15:00
14:00
14:00 - 17:00, SLU, 2024-02-07 15:10, Konferens
17:00
14:00
15:00 - 15:15, Tid före/efter, 2024-04-15 08:57, Seminarium
15:15
15:00
16:00 - 16:15, Tid före/efter, 2024-04-30 09:58, Föreläsning
16:15
16:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:26
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-09 10:22
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:05
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:05
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-07 15:15
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-09 10:22
00:00
17:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:12
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-02-08 07:27
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-02-07 15:14
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-02-07 15:14
00:00
18:00
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Torsdag 13/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-02-08 13:34, Konferens
18:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-05-17 11:12, Konferens
18:00
08:00
08:00 - 19:30, 2023-12-06 12:24, Konferens
19:30
08:00
08:30 - 13:30, Kungliga Tekniska Högskolan, 2024-02-23 10:06, Disputation
13:30
08:30
08:30 - 15:00, 2023-11-06 10:20, Möte
15:00
08:30
08:45 - 09:00, Tid före/efter, 2024-04-30 10:02, Föreläsning
09:00
08:45
09:00 - 12:00, 2024-03-20 15:13, Möte
12:00
09:00
09:00 - 16:00, 2024-04-30 10:02, Föreläsning
16:00
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 16:15, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 16:15, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2023-12-04 11:35, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 16:16, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 13:41, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 16:15, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2022-04-07 16:16, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2023-08-17 14:57, Konferens
17:30
09:00
09:00 - 17:30, SLU, 2024-02-07 15:12, Konferens
17:30
09:00
11:00 - 13:30, Student , 2024-06-09 18:38
13:30
11:00
11:30 - 12:45, 2024-05-24 14:31, Möte
12:45
11:30
12:00 - 13:00, Tid före/efter, 2024-04-12 10:21, Disputation
13:00
12:00
13:00 - 15:00, 2023-12-13 16:04, Möte
15:00
13:00
13:00 - 17:00, 2024-04-12 10:21, Disputation
17:00
13:00
13:15 - 14:45, 2024-06-10 08:07, Möte
14:45
13:15
14:30 - 17:30, SLU, 2024-02-07 15:17, Konferens
17:30
14:30
16:00 - 16:15, Tid före/efter, 2024-04-30 10:02, Föreläsning
16:15
16:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-09 10:22
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-09 10:22
00:00
17:00
17:30 - 00:00, 2024-02-08 07:27
00:00
17:30
17:30 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
17:30
17:30 - 00:00, 2024-02-08 07:27
00:00
17:30
17:30 - 00:00, 2024-02-07 15:17
00:00
17:30
17:30 - 00:00, 2024-02-08 07:27
00:00
17:30
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:13
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:13
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:13
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:13
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:13
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 14:13
00:00
18:00
18:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
18:00
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Fredag 14/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 13:00, 2024-03-12 10:35, Disputation
13:00
08:00
08:00 - 15:00, 2023-09-25 15:17, Disputation
15:00
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2023-12-04 11:35, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2022-04-07 16:14, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 15:30, SLU, 2024-02-07 15:12, Konferens
15:30
08:00
08:00 - 16:00, SLU, 2023-08-17 14:58, Konferens
16:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2022-04-07 13:42, Konferens
18:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-02-08 13:34, Konferens
18:00
08:00
08:00 - 18:00, SLU, 2024-05-17 11:12, Konferens
18:00
08:00
08:30 - 13:30, 2023-12-06 12:24, Konferens
13:30
08:30
09:00 - 16:00, 2024-04-09 10:00, Disputation
16:00
09:00
12:15 - 17:00, Kungliga Tekniska Högskolan, 2024-05-07 10:59, Disputation
17:00
12:15
12:45 - 14:30, 2024-06-05 13:46, Möte
14:30
12:45
14:00 - 16:30, 2024-05-17 10:41, Seminarium
16:30
14:00
14:00 - 16:30, SLU, 2024-02-07 15:12, Konferens
16:30
14:00
16:30 - 00:00, 2024-02-07 15:19
00:00
16:30
16:45 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
16:45
16:45 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
16:45
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-09 10:23
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-08 07:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-08 07:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-09 10:23
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-02-08 07:27
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
17:00
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Lördag 15/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-10 08:42
00:00
00:00
v 24
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Söndag 16/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 15:48
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-09 16:27
00:00
00:00
00:00 - 00:00, 2024-01-10 08:42
00:00
00:00
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Måndag 17/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 13:00, SLU, 2022-12-16 14:28, Konferens
13:00
08:00
08:00 - 13:00, SLU, 2022-12-16 14:28, Konferens
13:00
08:00
08:00 - 13:00, SLU, 2022-12-16 14:28, Konferens
13:00
08:00
08:00 - 17:00, SLU, 2022-12-15 15:51, Konferens
17:00
08:00
08:15 - 09:00, 2024-03-18 11:44, Disputation
09:00
08:15
09:00 - 14:00, 2024-03-18 08:54, Disputation
14:00
09:00
09:45 - 10:00, Tid före/efter, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
10:00
09:45
10:00 - 12:00, 2024-03-14 11:30, Sommarforskarskola
12:00
10:00
12:30 - 16:00, 2024-03-25 10:56, Möte
16:00
12:30
12:45 - 14:00, Kungliga Tekniska Högskolan, 2024-02-23 10:04, Möte
14:00
12:45
13:30 - 15:30, 2024-04-29 15:54, Möte
15:30
13:30
13:45 - 14:00, Tid före/efter, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
14:00
13:45
13:45 - 15:30, 2024-05-14 13:48, Möte
15:30
13:45
14:00 - 16:00, 2024-03-14 11:30, Sommarforskarskola
16:00
14:00
14:30 - 16:00, 2024-05-27 21:57, Möte
16:00
14:30
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
17:00
v 25
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
218
220
221
222
224
303
307
311
326
Ada Lovelace
Amartya
Andreas Vesalius
Atrium
BZ-406
BZ-408
BZ-410
BZ-412
BZ-414
BZ-416
BZ-418
BZ-420
BZ-422
BZ-601
BZ-602
BZ-603
BZ-604
BZ-605
BZ-606
Charles
David
Eva & Georg Klein
Franklinsalen
Grace Hopper
Gunnar Höglund
Christina Larsdotter (Cesar)
Inghesalen
Jacob Berzelius
John
Karolina
Konferensrum 507
Konferensrum 508
Konferensrum 634
Konferensrum 635
Konferensrum 637
Lina
Louis
Marie
Mary
Nils Ringertz
Parker
Peter Reichard
Petrénsalen
Ragnar Granit
Rockefeller
Rolf Bergin
Ruth
Samuelssonsalen
Scheele 2
Scheele 3
Scheele 4
Scheele 5
Scheele 6
Scheelesalen
Utställningsyta Biomed
Utställningsyta Scheele
Utställningsyta, BZ
Utställningsyta, Widerströmska
WH-1
WH-2
Wangari
Wretlindsalen
Tisdag 18/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, 2023-10-20 14:30
00:00
00:00
08:00 - 13:00, 2024-01-23 09:20, Disputation
13:00
08:00
08:00 - 14:00, 2024-02-09 15:09, Disputation
14:00
08:00
08:00 - 14:00, 2024-02-21 11:07, Disputation
14:00
08:00
08:00 - 14:00, 2024-03-11 11:49, Disputation
14:00
08:00
08:00 - 15:00, 2024-02-09 15:11, Disputation
15:00
08:00
08:00 - 17:00, SLU, 2022-12-15 15:51, Konferens
17:00
08:00
08:15 - 13:00, 2023-11-29 15:03, Disputation
13:00
08:15
08:45 - 09:00, Tid före/efter, 2024-03-14 11:32, Sommarforskarskola
09:00
08:45
09:00 - 10:30, 2023-12-06 11:56, Möte
10:30
09:00
09:00 - 12:00, 2024-03-14 11:30, Sommarforskarskola
12:00
09:00
12:45 - 13:15, 2024-05-22 08:36, Seminarium
13:15
12:45
14:00 - 19:00, 2024-03-28 12:56, Disputation
19:00
14:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:30
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:49
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 16:28
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 14:14
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 15:06
00:00
17:00
17:00 - 00:00, 2024-01-09 13:42
00:00
17:00
Ändrad senaste dygnet.