Skrivsal BZ
v 24
Måndag 10/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:00 - 14:15, Försvarshögskolan, Examination digital
v 24
Onsdag 12/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 12:15, 1BI042, Neurovetenskap, Lennart Brodin
v 24
Torsdag 13/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 11:15, 2LA000, Basvetenskap 1: Grundläggande basvetenskap, läkaryrket och lärande, Ellinor Kenne
08:15 - 11:15, 1BI037, Cell, stamcells- och utvecklingsbiologi, Matthew Kirkham
08:15 - 11:30, 1OP076, Optometrisk klinik 1, Marika Wahlberg
08:15 - 12:15, 1OP082, Optometrisk klinik 3, Marika Wahlberg
Skrivsal Widerströmska
Måndag 10/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
13:15 - 22:00
14:15 - 19:15, 1BI041, Immunologi och mikrobiologi, Lisa Westerberg
Tisdag 11/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 12:15, 1BI036, Allmän och organisk kemi, Bernhard Lohkamp
Bengt Winblad
v 24
Måndag 10/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 09:15, 1SJ029, Interprofessionell och professionell kompetens, Carina Georg
08:15 - 10:15, 1BA097, Människokroppens struktur, funktion och dysfunktion, Maria Westerståhl
08:15 - 11:15, 2TL064, Kariologi 1, Franziska Hetrodt
08:15 - 11:45, 2LK131, Klinisk medicin, 2LK132, Klinisk medicin, 2LK133, Klinisk medicin, 2LK134, Klinisk medicin, Emma Johansson
13:15 - 22:00
14:15 - 17:45, 2LK131, Klinisk medicin, 2LK132, Klinisk medicin, 2LK133, Klinisk medicin, 2LK134, Klinisk medicin, Lina Davies Forsman
Skrivsal ANA 23
v 24
Måndag 10/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 10:15, 1TY014, Medicinska och odontologiska ämnen 4, TH T4 - rest2, Karin Garming-Legert
08:15 - 11:15, 1RS038, Sjukdomslära, Charlotte Palmqvist
08:15 - 12:15, 2TL084, Parodontologi 3, Kåre Buhlin
v 24
Tisdag 11/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 11:15, 2TL067, Lokalanestesi, Mattias Ulmner
08:15 - 11:15, 1RS055, Akutsjukvård och katastrofmedicin, Charlotte Palmqvist
08:15 - 11:15, 1RS035, Ortopedisk radiologi, Charlotte Palmqvist
13:15 - 22:00
14:15 - 17:15, 1BA144, Instrumentell teknik, Håkan Rundqvist
v 24
Torsdag 13/6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
07:15 - 13:15
08:15 - 10:15, 1TY006, Medicinska och odontologiska ämnen 2, Anwar Fadel
08:15 - 11:15, 1BA154, Ultraljudsdiagnostik, Karin Bouma
08:15 - 11:45, 2TL081, Protetik 2, Nabil Odisho
Ändrad senaste dygnet.