u 19
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 6.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 19
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 7.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 19
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 8.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 19
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 9.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 19
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 10.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 20
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 13.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 14.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 15.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 16.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 17.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 20.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 21.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 21
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 22.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 21
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 23.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 21
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 24.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
KP - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 27.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 28.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 29.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 30.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 31.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 3.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 4.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 5.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 6.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 7.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 10.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 11.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 12.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 13.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 14.6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 26.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
13:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
13:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 27.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 28.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 29.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 30.8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 2.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 3.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 4.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 5.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 6.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 9.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 10.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 11.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 12.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 13.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 23.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 24.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 25.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 26.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 27.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 30.9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 1.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 2.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 3.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 4.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 14.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 15.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 16.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 17.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 18.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 21.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 22.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 23.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 24.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 25.10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 11.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 12.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 13.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 14.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 15.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 18.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 19.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 20.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 21.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 22.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 25.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 26.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 27.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 28.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 29.11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 2.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 3.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 4.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 5.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 6.12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 15
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. 7.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. 8.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. 9.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. 10.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 15
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. 11.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19