u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Mai 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Mai 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Mai 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Mai 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 22
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Mai 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Sisse Lee
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
Keramikk og fremtiden
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
KP - Keramikk
Tirsdagsforum
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
Felles semestergjennomganger
16:00
09:00
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jun. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jun. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jun. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jun. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 23
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jun. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jun. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jun. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jun. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jun. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jun. 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jun. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jun. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jun. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jun. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jun. 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jun. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jun. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jun. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jun. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jun. 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jul. 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jul. 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jul. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jul. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jul. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jul. 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jul. 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jul. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jul. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jul. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jul. 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jul. 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jul. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jul. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jul. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jul. 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jul. 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jul. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jul. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jul. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jul. 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jul. 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jul. 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Aug. 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Aug. 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Aug. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Aug. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Aug. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Aug. 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Aug. 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Aug. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Aug. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Aug. 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Aug. 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Aug. 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Aug. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Aug. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Aug. 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Aug. 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Aug. 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Aug. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
13:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
13:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Aug. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Aug. 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Aug. 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 35
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Aug. 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
MK102
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
MK102
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Sep. 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Sep. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Sep. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Sep. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 36
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Sep. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Sep. 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Sep. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Sep. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Sep. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 37
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Sep. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 38
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Sep. 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 38
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Sep. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 38
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Sep. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 38
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Sep. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 38
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Sep. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Sep. 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Sep. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Sep. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Sep. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 39
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Sep. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Sep. 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Okt. 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Okt. 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Okt. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 40
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Okt. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 41
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Okt. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 41
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Okt. 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 41
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Okt. 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 41
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Okt. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 41
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Okt. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Okt. 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Okt. 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Okt. 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Okt. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 42
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Okt. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Okt. 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Okt. 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Okt. 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Okt. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 43
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Okt. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Pauliina Pöllänen
WORKSHOP
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
Forberedelser til Anagama/Vedfyrings workshop venabygd/Ringebu
MK202 og MK 302
16:00
09:00
u 44
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Okt. 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 44
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Okt. 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 44
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Okt. 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 44
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Okt. 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 44
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Nov. 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 45
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Nov. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 45
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Nov. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 45
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Nov. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 45
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Nov. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 45
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Nov. 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Nov. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Nov. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Nov. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Nov. 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 46
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Nov. 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Nov. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Nov. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Nov. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Nov. 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 47
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Nov. 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
WORKSHOP / Glasur fordyping
MK 202 og MK 302
MK 202 og MK 302
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Nov. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Nov. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Nov. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Keramikkverksted
Undervisningssal 1 (form)
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Nov. 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 48
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Nov. 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Des. 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Des. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Des. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Des. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 49
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Des. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunstnerisk praksis 3 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Kunstnerisk praksis 5 - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Gunhild Vatn
Semestergjennomganger hele Keramikkavdeling
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis 1 - Keramikk
Byggetorg
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Moa Kristina Håkansson
16:00
09:00
u 50
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Des. 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 50
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Des. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 50
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Des. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 50
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Des. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 50
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Des. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Des. 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Des. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Des. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Des. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Des. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Des. 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Des. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Des. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Des. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Des. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Des. 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Des. 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jan. 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jan. 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jan. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 2
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jan. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 2
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jan. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 2
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jan. 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 2
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jan. 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 2
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jan. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 3
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jan. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 3
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jan. 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 3
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jan. 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 3
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jan. 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 3
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jan. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 4
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jan. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 4
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jan. 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 4
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jan. 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 4
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jan. 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 4
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jan. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 5
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Jan. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 5
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Jan. 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 5
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Jan. 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 5
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Jan. 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 5
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Jan. 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 6
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Feb. 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 6
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Feb. 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 6
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Feb. 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 6
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Feb. 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 6
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Feb. 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 7
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Feb. 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 7
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Feb. 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 7
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Feb. 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 7
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Feb. 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 7
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Feb. 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 8
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Feb. 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 8
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Feb. 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 8
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Feb. 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 8
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Feb. 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 8
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Feb. 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Man. Feb. 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tir. Feb. 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Ons. Feb. 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Tor. Feb. 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Anne Line Sund
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Pauliina Pöllänen
Sisse Lee
Fre. Feb. 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Endret den siste timen.