Abonnér
 
Gå til forrige måned
Des.  
Gå til neste måned

u 49 
Man. 30.11 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
u 49 
Tir. 1.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
u 49 
Ons. 2.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Billekvist
Byggetorg
Performance, hele torget
00:00
00:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
u 49 
Tor. 3.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Billekvist
Byggetorg
Performance, hele torget
00:00
00:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
u 49 
Fre. 4.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Billekvist
Byggetorg
Performance, hele torget
00:00
00:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00
Keramisk metode
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semesterpresentasjoner
16:00
09:00

u 50 
Man. 7.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia
Byggetorg
Joel Correia felt 4 - 6

Øystein Lønvik felt 1 - 3 & 7 - 9
00:00
00:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
u 50 
Tir. 8.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia
Byggetorg
Joel Correia felt 4 - 6
00:00
00:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
u 50 
Ons. 9.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia
Byggetorg
Joel Correia felt 4 - 6
00:00
00:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
Semestervurdering
16:00
09:00
u 50 
Tor. 10.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia
Byggetorg
Joel Correia felt 4 - 6
00:00
00:05
u 50 
Fre. 11.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Joel Correia
Byggetorg
Joel Correia felt 4 - 6
00:00
00:00

u 51 
Man. 14.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51 
Tir. 15.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51 
Ons. 16.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51 
Tor. 17.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 51 
Fre. 18.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 52 
Man. 21.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52 
Tir. 22.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52 
Ons. 23.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52 
Tor. 24.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 52 
Fre. 25.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 53 
Man. 28.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 53 
Tir. 29.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 53 
Ons. 30.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 53 
Tor. 31.12 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 53 
Fre. 1.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 1 
Man. 4.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:05
09:05
u 1 
Tir. 5.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 1 
Ons. 6.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 1 
Tor. 7.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 1 
Fre. 8.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 2 
Man. 11.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 2 
Tir. 12.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 2 
Ons. 13.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 2 
Tor. 14.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
12:00
u 2 
Fre. 15.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 3 
Man. 18.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Camilla Luihn
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Sigrid: Halve byggetorget (nærmet keramikk)
*Camilla/Metall: andre halvparten
16:00
09:00
u 3 
Tir. 19.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Camilla Luihn
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Sigrid: Halve byggetorget (nærmet keramikk)
*Camilla/Metall: andre halvparten
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 3 
Ons. 20.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Camilla Luihn
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Sigrid: Halve byggetorget (nærmet keramikk)
*Camilla/Metall: andre halvparten
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 3 
Tor. 21.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 3 
Fre. 22.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00

u 4 
Man. 25.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 4 
Tir. 26.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 4 
Ons. 27.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 4 
Tor. 28.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 4 
Fre. 29.1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00

u 5 
Man. 1.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 5 
Tir. 2.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 5 
Ons. 3.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 5 
Tor. 4.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 5 
Fre. 5.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00

u 6 
Man. 8.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 6 
Tir. 9.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 6 
Ons. 10.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 6 
Tor. 11.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 6 
Fre. 12.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 7 
Man. 15.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 7 
Tir. 16.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 7 
Ons. 17.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 7 
Tor. 18.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
12:05
u 7 
Fre. 19.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 8 
Man. 22.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 8 
Tir. 23.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 8 
Ons. 24.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 8 
Tor. 25.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 8 
Fre. 26.2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Sigrid Espelien
Byggetorg
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00

u 9 
Man. 1.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 9 
Tir. 2.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 9 
Ons. 3.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 9 
Tor. 4.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
12:00
u 9 
Fre. 5.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 10 
Man. 8.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 10 
Tir. 9.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 10 
Ons. 10.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 10 
Tor. 11.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 10 
Fre. 12.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00

u 11 
Man. 15.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 11 
Tir. 16.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 11 
Ons. 17.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 11 
Tor. 18.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00
u 11 
Fre. 19.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Tverrfaglige uker - kurs
Byggetorg
Galleri Seilduken pl2
Metallverksted
16:00
09:00

u 12 
Man. 22.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 12 
Tir. 23.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 12 
Ons. 24.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 12 
Tor. 25.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 12 
Fre. 26.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 13 
Man. 29.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 13 
Tir. 30.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 13 
Ons. 31.3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 13 
Tor. 1.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 13 
Fre. 2.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 14 
Man. 5.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 14 
Tir. 6.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 14 
Ons. 7.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 14 
Tor. 8.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 14 
Fre. 9.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 15 
Man. 12.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:05
u 15 
Tir. 13.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 15 
Ons. 14.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 15 
Tor. 15.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 15 
Fre. 16.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 16 
Man. 19.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 16 
Tir. 20.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 16 
Ons. 21.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk benkeverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
12:00
u 16 
Tor. 22.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
12:00
u 16 
Fre. 23.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
Byggetorg
Metallverksted
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Kunst og håndverk
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Byggetorg
Metallverksted
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
12:00

u 17 
Man. 26.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 17 
Tir. 27.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 17 
Ons. 28.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 17 
Tor. 29.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 17 
Fre. 30.4 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
16:00
09:00

u 18 
Man. 3.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 18 
Tir. 4.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 18 
Ons. 5.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 18 
Tor. 6.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 18 
Fre. 7.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 19 
Man. 10.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 19 
Tir. 11.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 19 
Ons. 12.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 19 
Tor. 13.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 19 
Fre. 14.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 20 
Man. 17.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20 
Tir. 18.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20 
Ons. 19.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20 
Tor. 20.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 20 
Fre. 21.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 21 
Man. 24.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
Tir. 25.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
Ons. 26.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
Tor. 27.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 21 
Fre. 28.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Klargjøring rom avgangsutstilling - Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00

u 22 
Man. 31.5 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 22 
Tir. 1.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 22 
Ons. 2.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 22 
Tor. 3.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 22 
Fre. 4.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00

u 23 
Man. 7.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 23 
Tir. 8.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 23 
Ons. 9.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 23 
Tor. 10.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 23 
Fre. 11.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00

u 24 
Man. 14.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tancred Alexander Benedictow
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Prosjekttorg
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
18:00
09:00
u 24 
Tir. 15.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24 
Ons. 16.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24 
Tor. 17.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 24 
Fre. 18.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 25 
Man. 21.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25 
Tir. 22.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25 
Ons. 23.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25 
Tor. 24.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 25 
Fre. 25.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 26 
Man. 28.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
Tir. 29.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
Ons. 30.6 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
Tor. 1.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 26 
Fre. 2.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 27 
Man. 5.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
Tir. 6.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
Ons. 7.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
Tor. 8.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 27 
Fre. 9.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 28 
Man. 12.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
Tir. 13.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
Ons. 14.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
Tor. 15.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 28 
Fre. 16.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 29 
Man. 19.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
Tir. 20.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
Ons. 21.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
Tor. 22.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 29 
Fre. 23.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 30 
Man. 26.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
Tir. 27.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
Ons. 28.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
Tor. 29.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 30 
Fre. 30.7 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 31 
Man. 2.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
Tir. 3.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
Ons. 4.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
Tor. 5.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 31 
Fre. 6.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 32 
Man. 9.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
Tir. 10.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
Ons. 11.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
Tor. 12.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 32 
Fre. 13.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 33 
Man. 16.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
Tir. 17.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
Ons. 18.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
Tor. 19.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 33 
Fre. 20.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 34 
Man. 23.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
Tir. 24.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
Ons. 25.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
Tor. 26.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 34 
Fre. 27.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

u 35 
Man. 30.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
Tir. 31.8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
Ons. 1.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
Tor. 2.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 35 
Fre. 3.9 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Hent neste side