Abonnér
 
Gå til forrige måned
Feb  
Gå til neste måned

 
Ma  
u 5
u 6
u 7
u 8
u 9
u 10
u 11
u 12
u 13
u 14
u 15
u 16
u 17
u 18
u 19
u 20
u 21
u 22
u 23
u 24
u 25
u 26
u 27
u 28
u 29
u 30
u 31
u 32
u 33
u 34
u 35
u 36
u 37
u 38
u 39
u 40
u 41
u 42
u 43
u 44
u 45
u 46
u 47
u 48
u 49
u 50
u 51
u 52
u 53
u 54
u 55
u 56
u 57
Øystein Lønvik
Byggetorg
00:00
00:00
Øystein Lønvik
Byggetorg
00:00
00:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
16:00
09:00
Jennie Bringaker
Skulptur og kropp
Byggetorg
15:30
09:30
 
Ti  
u 5
u 6
u 7
u 8
u 9
u 10
u 11
u 12
u 13
u 14
u 15
u 16
u 17
u 18
u 19
u 20
u 21
u 22
u 23
u 24
u 25
u 26
u 27
u 28
u 29
u 30
u 31
u 32
u 33
u 34
u 35
u 36
u 37
u 38
u 39
u 40
u 41
u 42
u 43
u 44
u 45
u 46
u 47
u 48
u 49
u 50
u 51
u 52
u 53
u 54
u 55
u 56
u 57
Øystein Lønvik
Byggetorg
00:00
00:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Nedmontering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Sigrid Espelien
12:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Jennie Bringaker
Skulptur og kropp
Byggetorg
15:30
09:30
 
On  
u 5
u 6
u 7
u 8
u 9
u 10
u 11
u 12
u 13
u 14
u 15
u 16
u 17
u 18
u 19
u 20
u 21
u 22
u 23
u 24
u 25
u 26
u 27
u 28
u 29
u 30
u 31
u 32
u 33
u 34
u 35
u 36
u 37
u 38
u 39
u 40
u 41
u 42
u 43
u 44
u 45
u 46
u 47
u 48
u 49
u 50
u 51
u 52
u 53
u 54
u 55
u 56
u 57
Øystein Lønvik
Byggetorg
00:00
00:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Anne Line Sund
12:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk Sikkerhetskurs
Fellesverkstedene
Keramikkverksted
Design korridoruker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
K&H tverrfaglige uker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk Sikkerhetskurs
Fellesverkstedene
Keramikkverksted
Design korridoruker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
K&H tverrfaglige uker
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
12:00
 
To  
u 5
u 6
u 7
u 8
u 9
u 10
u 11
u 12
u 13
u 14
u 15
u 16
u 17
u 18
u 19
u 20
u 21
u 22
u 23
u 24
u 25
u 26
u 27
u 28
u 29
u 30
u 31
u 32
u 33
u 34
u 35
u 36
u 37
u 38
u 39
u 40
u 41
u 42
u 43
u 44
u 45
u 46
u 47
u 48
u 49
u 50
u 51
u 52
u 53
u 54
u 55
u 56
u 57
Øystein Lønvik
Byggetorg
00:00
00:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Knut Natvik
Keramikk Sikkerhetskurs
Fellesverkstedene
Keramikkverksted
Design korridoruker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
K&H tverrfaglige uker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk Sikkerhetskurs
Fellesverkstedene
Keramikkverksted
Design korridoruker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
K&H tverrfaglige uker
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Jennie Bringaker
Skulptur og kropp
Byggetorg
15:30
09:30
 
Fr  
u 5
u 6
u 7
u 8
u 9
u 10
u 11
u 12
u 13
u 14
u 15
u 16
u 17
u 18
u 19
u 20
u 21
u 22
u 23
u 24
u 25
u 26
u 27
u 28
u 29
u 30
u 31
u 32
u 33
u 34
u 35
u 36
u 37
u 38
u 39
u 40
u 41
u 42
u 43
u 44
u 45
u 46
u 47
u 48
u 49
u 50
u 51
u 52
u 53
u 54
u 55
u 56
u 57
Øystein Lønvik
Byggetorg
00:00
00:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Montering avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Tancred Alexander Benedictow
Vilde Rapp Riise
Avgangsutstilling - avdeling Design
Byggetorg
Forrom til kantina
Hjørne av vestibyle v Resepsjon
Korridor mellom Kantina og Prosjekttorg
P0
Resepsjonsgalleri
Teorirom
Undervisningssal 2 (tegning)
White Box
21:00
08:00
Knut Natvik
Keramikk Sikkerhetskurs
Fellesverkstedene
Keramikkverksted
Design korridoruker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
K&H tverrfaglige uker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk Sikkerhetskurs
Fellesverkstedene
Keramikkverksted
Design korridoruker
16:00
09:00
Knut Natvik
Keramikk kurs 1
Keramikkverksted
K&H tverrfaglige uker
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
Keramikkverksted
17:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Keramikkverksted
17:00
09:00
Jennie Bringaker
Skulptur og kropp
Byggetorg
15:30
09:30

 
Keramikk Grupperom