u 14
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 1 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 14
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 2 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 14
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 3 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 14
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 4 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 14
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 5 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 15
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 8 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
u 15
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 9 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
u 15
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 10 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
u 15
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 11 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
u 15
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 12 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Keramikk Grupperom
Keramikk Grupperom
Gunhild Vatn
Keith Jonathan Harrison
Keith Jonathan Harrison
16:00
09:00
u 16
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 15 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 16
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 16 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 16
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 17 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 16
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 18 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 16
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 19 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 17
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 22 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00
u 17
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 23 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00
u 17
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 24 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00
u 17
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 25 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00
u 17
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 26 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00
u 18
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 29 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk Grupperom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk Grupperom
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00
u 18
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 30 Apr.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Iliana Maria Papadimitriou
Byggetorg
18:00
09:00