Keramikk Ovnsrom
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 26.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 27.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 28.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 29.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 1.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 4.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 5.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 6.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 7.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 8.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 11.3
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 12.3
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 13.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 14.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 15.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 18.3
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 19.3
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 20.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 21.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 22.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 25.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 26.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 27.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 28.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 29.3
Keramikk overflate laboratoriet
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 26.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 27.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 28.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 29.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 1.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 4.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 5.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 6.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 7.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 8.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 11.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 12.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 13.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 14.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 15.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 18.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 19.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 20.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 21.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 22.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 25.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 26.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 27.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 28.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 29.3
Keramikkverksted
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 26.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 27.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 28.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 29.2
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 1.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 4.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 5.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 6.3
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 7.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 8.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 11.3
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 12.3
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 13.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 14.3
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 15.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 18.3
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 19.3
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 20.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 21.3
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 22.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 25.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 26.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 27.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 28.3
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 29.3
Byggetorg
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 26.2
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 27.2
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 28.2
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 29.2
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 1.3
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 4.3
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 5.3
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 6.3
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 7.3
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 8.3
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 11.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 12.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 13.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 14.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 15.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 18.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 19.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 20.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 21.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 22.3
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Man. 25.3
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tir. 26.3
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Ons. 27.3
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tor. 28.3
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fre. 29.3
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00