u 9
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 1.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Lør. 2.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 9
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Søn. 3.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 4.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 5.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 6.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Keramikkverksted
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
Kjell Erik Rylander
Moa Kristina Håkansson
Sisse Lee
16:00
09:00
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 7.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 8.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Byggetorg
Camilla Elisabeth Løw
17:00
09:00
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Lør. 9.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 10
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Søn. 10.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 11.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 12.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
David Francesco Noro
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 13.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 14.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 15.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Lør. 16.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 11
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Søn. 17.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 18.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 19.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
Gonzalo Fidalgo
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Knut Natvik
Mathias Eugen Engen
Nelly Riverlou
Keramikk Sikkerhetskurs
Keramikkverksted
16:00
09:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 20.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 21.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 22.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Lør. 23.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 12
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Søn. 24.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sofia Elisabeth Nömm
Byggetorg
00:00
00:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 25.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 26.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 27.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 28.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 29.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Lør. 30.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00
u 13
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Søn. 31.3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Anders Hald Johansen
Byggetorg
16:00
09:00