Starttidspunkt 08:00 - 20:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Andre objekter |
Kurs, Emne/UndervAkt, Emne/UndervAkt |
Rom |
Ansatt |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
u 10 | Man. Mar. 4 u 10 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
Keramikk og fremtiden KP - Keramikk |
Keramikk overflate laboratoriet Keramikkverksted |
Kjell Erik Rylander Moa Kristina Håkansson Sisse Lee |
||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | KP - Metall- og smykkekunst | Byggetorg | Camilla Elisabeth Løw | ||||||||||||||||||||||||||
Tir. Mar. 5 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
Keramikk og fremtiden KP - Keramikk |
Keramikk overflate laboratoriet Keramikkverksted |
Kjell Erik Rylander Moa Kristina Håkansson Sisse Lee |
||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | KP - Metall- og smykkekunst | Byggetorg | Camilla Elisabeth Løw | ||||||||||||||||||||||||||
Ons. Mar. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
Keramikk og fremtiden KP - Keramikk |
Keramikk overflate laboratoriet Keramikkverksted |
Anne Line Sund Kjell Erik Rylander Moa Kristina Håkansson Sisse Lee |
||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | KP - Metall- og smykkekunst | Byggetorg | Camilla Elisabeth Løw | ||||||||||||||||||||||||||
Tor. Mar. 7 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | KP - Metall- og smykkekunst | Byggetorg | Camilla Elisabeth Løw | ||||||||||||||||||||||||||
Fre. Mar. 8 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | KP - Metall- og smykkekunst | Byggetorg | Camilla Elisabeth Løw | ||||||||||||||||||||||||||
u 11 | Man. Mar. 11 u 11 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
David Francesco Noro Knut Natvik Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami Keramikk Sikkerhetskurs |
Keramikkverksted | |||||||||||||||||||||||||||
Tir. Mar. 12 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
David Francesco Noro Knut Natvik Nouf Abdalnaser haidar Al-Makhrami Keramikk Sikkerhetskurs |
Keramikkverksted | |||||||||||||||||||||||||||
u 12 | Man. Mar. 18 u 12 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
Gonzalo Fidalgo Knut Natvik Mathias Eugen Engen Nelly Riverlou Keramikk Sikkerhetskurs |
Keramikkverksted | |||||||||||||||||||||||||||
Tir. Mar. 19 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 |
Gonzalo Fidalgo Knut Natvik Mathias Eugen Engen Nelly Riverlou Keramikk Sikkerhetskurs |
Keramikkverksted | |||||||||||||||||||||||||||
u 13 | Man. Mar. 25 u 13 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg | |||||||||||||||||||||||||||
Tir. Mar. 26 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg | |||||||||||||||||||||||||||
Ons. Mar. 27 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg | |||||||||||||||||||||||||||
Tor. Mar. 28 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg | |||||||||||||||||||||||||||
Fre. Mar. 29 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg | |||||||||||||||||||||||||||
Lør. Mar. 30 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg | |||||||||||||||||||||||||||
Søn. Mar. 31 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Anders Hald Johansen | Byggetorg |