u 53
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 1.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 4.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 5.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 6.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 7.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 8.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 11.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 12.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 13.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 14.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Jorge Manilla Navarrete
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Kunstnerisk praksis - Metall- og smykkekunst
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Metal Non Metal
SSSS Symbols/Signals/Sizes/Shapes 2
Camilla Luihn
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
Danuta Helena Haremska
Jorge Manilla Navarrete
Leif Ivar Stangebye-Nielsen
Sigurd Bronger
16:00
12:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 15.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Jorge Manilla Navarrete
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 18.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
16:00
09:00
Camilla Luihn
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien
*Sigrid: Halve byggetorget (nærmet keramikk)
*Camilla/Metall: andre halvparten
*Camilla/Metall: andre halvparten
16:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 19.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Camilla Luihn
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien
*Sigrid: Halve byggetorget (nærmet keramikk)
*Camilla/Metall: andre halvparten
*Camilla/Metall: andre halvparten
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 20.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Keramikk og fortiden - keramisk parafrase
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Kunstnerisk praksis - Keramikk
Anne Line Sund
Kjell Erik Rylander
Kjell Erik Rylander
12:00
09:00
Camilla Luihn
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien
*Sigrid: Halve byggetorget (nærmet keramikk)
*Camilla/Metall: andre halvparten
*Camilla/Metall: andre halvparten
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
12:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 21.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Sigrid Espelien
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
16:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 22.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Caroline Sofie Slotte
16:00
09:00
Sigrid Espelien
*Halve byggetorget (nærmet keramikk)*
Dariusz Wojdyga sone 1 og 2
Dariusz Wojdyga sone 1 og 2
16:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 25.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien sone 4 - 9
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
16:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 26.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien sone 4 - 9
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
16:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 27.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien sone 4 - 9
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
16:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 28.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien sone 4 - 9
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
16:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 29.1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Sigrid Espelien
Sigrid Espelien sone 4 - 9
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
Dariusz Wojdyga sone 1 - 2
16:00
09:00