u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 1.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 2.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
u 1
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 3.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 6.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 7.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 8.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
12:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
12:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 9.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 2
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 10.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 13.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
16:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 14.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Kjell Erik Rylander, Sigrid Espelien
12:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 15.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikk overflate laboratoriet, Anne Line Sund
12:00
09:00
Framtiden - og keramikk, Kunstnerisk praksis - Keramikk, Keramikk Grupperom, Keramikkverksted, Anne Line Sund
12:00
09:00
Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted, Caroline Sofie Slotte
17:00
12:00
Keramikk overflate laboratoriet, Caroline Sofie Slotte
17:00
12:00
Keramikkverksted, Caroline Sofie Slotte
17:00
12:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 16.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 3
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 17.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Joel Correia, Byggetorg
00:00
00:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet, Keramikkverksted
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikk overflate laboratoriet
17:00
09:00
Caroline Sofie Slotte, Keramikkverksted
17:00
09:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 20.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 21.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 22.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 23.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 4
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 24.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Man. 27.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tir. 28.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Ons. 29.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
Knut Natvik, Keramikk kurs 1, Keramikkverksted, Kunst og håndverk tekniske kurs (MA)
15:00
09:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Tor. 30.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00
u 5
Keramikk Ovnsrom
Keramikk overflate laboratoriet
Keramikkverksted
Byggetorg
Fre. 31.1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Øystein Lønvik, Byggetorg
00:00
00:00